Perkusyjny

Drum maszyny zostały centralnej dźwięku hip-hopowa i muzyki Dance od dziesięcioleci. Artyści jak Timbalanda, The Orb i New Order dokonały Rolanda klasyki oryginalnego TR-909 i TR-808 muzycznego projektu.

View All Information

Perkusyjny

Pierwszy 43 produkty Wyświetlono

O perkusyjny

Drum maszyny wykorzystanie próbki lub syntezy w celu sekwencji lub rekord udarowe elementów przy użyciu wkładki lub przyciski. Wiele takich jak Elektron Machinedrum zawiera sekwenserze krok aby zezwolić użytkownikom na kolejny beat krok po kroku. Takie perkusyjny są bardzo wszechstronny, oferuje możliwość tworzenia melodyjny sekwencji udarowe, oprócz konwencjonalnych bębna dźwięki. Korzystanie z próbki i czas rozstrunyając dalsze rozszerza możliwości perkusyjny może dostarczyć, zezwolić na całe nowe dźwięki są tworzone z oryginalnej próbki.

Zazwyczaj pozwalają także na bieżąco próbek i rejestrowania czasu rzeczywistego. Jak również przy popularnej muzyki elektronicznej, one można również miejsce z perkusistą, jeżeli nie są one dostępne lub pożądane.

Coraz bardziej oprogramowania studios włączenia bębna jednostek maszyny, oferujących możliwości wyraziste pobierania próbek. Używanie kontrolerów MIDI, takich jak Korg PadKontrol można nadać feel i interakcji perkusyjny sprzętu w pakiecie oprogramowania.

Bęben Machine News

Roland TD-1KPX V-Drums elektroniczna Drum Kit już w magazynie

Roland Portable TD-1KPX V-Drums elektroniczna Drum Kit pochodzi jak najbardziej ekonomicznie zakresu V bęben, ale z pewnością nie skąpić na jakość... Więcej »

W tygodniu, aby Go aż do Rolanda 'przyszłość na nowo'

Z ponad 30 wersjach planowanych produktów 909 dzień zapowiada się na przełomowe wydarzenie... Więcej »

Darmowe 5-letnia gwarancja na Roland TD - 30K i TD-30KV zestawów perkusyjnych V-Pro

Roland TD - 30K i zestawów perkusyjnych TD-30KV V-Pro teraz przyjść z gratis5-letnia gwarancja ograniczona czasowo oferta (dostępny tylko w Wielkiej Brytanii).... Więcej »