Behringer

Gear4Music.com

Firma Behringer została założona w 1989 roku i stała się jedną z odnoszących największe sukcesy firm pro audio na świecie. View All Information

Behringer clickonphoto

Pierwszy 17 produkty Wyświetlono

O Behringer

Behringer gwałtownie wzrosła z spółka prowadzi jednoosobowe kuchnia się jednym z najbardziej rozpoznawalne muzyki i pro dźwięku firm na świecie z szeroki wybór produktów w zakresie wymagań dźwięku.

Filozofii Behringer na zawsze było starają się zapewnić najnowszego sprzętu audio po przystępnych cenach. Interfejs UCA222 USB Behringer firmy jest doskonałym przykładem, umożliwiając użytkownikom połączyć swoje instrumenty, etc mieszarki ze swojego komputera, umożliwiając nagrywania i odtwarzania.

Zakres Behringer na prawdę studyjny odniesienia monitorów są wysoce obwołał przez niektóre z najważniejszych uszy na planecie oferujących uczciwy monitorowania, idealnym rozwiązaniem dla małych środowiskach mieszania.

Łącznie wszystko od gitara amperów do sygnału procesorów, behringer mieć duży wybór produktów i w Gear4music.com.com nam zapasów ogromny wybór Behringers zakres i zaoferować im na najniższych cen w trybie online.

Behringer News

Behringer odsłonić Compact, trzy oktawy DeepMind 6 Synth

News wyłonił się z Superbooth, Behringer będzie wprowadzenie ich nowy głęboki umysł 6, mniejszych, bardziej skondensowaną wersję jej big Brother DeepMind 12... Więcej »

Behringer's DeepMind 12 syntezator wkrótce po to, aby być w magazynie

Pod koniec lutego 2017 Behringer's DeepMind 12 będzie w stanie w Gear4music. Szereg ciekawych funkcji synth przygotowuje do przedefiniowania muzyki.... Więcej »

Behringer potrzebuję twojej pomocy, aby zaprojektować swój najnowszy produkt

Otwarcie na forum publicznym na Facebooku, Behringer chcą mieć wymarzony produkt, catering dla swoich klientów każdą potrzebę.... Więcej »