Pianina i Keyboard-y

Pianina cyfrowe i Keyboardy mają wpływ na wiele gatunków muzyki, od klasyki przez rock po muzykę elektroniczną.

View All Information

Najbardziej popularne pianina cyfrowe i instrumenty klawiszowe

Pierwszy 24 produkty Wyświetlono

Więcej o pianinach i keyboard-ach

Ponieważ pianina elektryczne i keyboard-y opierają się na samplowaniu są w stanie wytworzyć szeroki zakres dźwięków innych instrumentów. Na przykład, muzycy mogą wybrać z takich instrumentów jak: flety, harfy, instrumenty smyczkowe i perkusyjne. Wybór ten przykłada się do faktu, że pianina elektryczne i i keyboardy dają się łatwo przystosować do danych potrzeb i wymogów.

Pianino elektroniczne oferuje mechanizm ' weighted key ', które imituje instrument akustyczny. Na przykład: w pianinie elktronicznym marki Yamaha YPD140 klawisze z niższymi nutami są cięższe a te z wysokimi nutami są lżejsze.

Zalety pianina elektronicznego

Istnieje szereg zalet gry na pianinie elktronicznym czy keyboardzie w stosunku do akustycznych instrumentów. Na przykład mogą mieć wbudowany system rytmiczny aby akomponiować graczowi. Ponadto,ponieważ pianino elktroniczne nie ma strun nie muszą one być strojone co pozwala właścicielowi zaoszczędzić czas i pieniądze.

Pianino elektroniczne czy keyboard umożliwiają jego użytkownikowi korzystać z Musical Instrument Digital Interfejsu (MIDI), co oznacza, że mogą komunikować się, kontrolować i synchronizować z innymi elektronicznymi instrumentami muzycznymi, komputerami czy innym osprzętem.Przykładem keyboard-u z tą możliwością jest 88-io klawiszowy M-Audio ProKeys Sono.

Pianina elektroniczne są w miarę przenośne, jako że są mniejsze i lżejsze niż tradycyjne pianina i mogą być częściowo zdemontowane w celach transportowych. Użytkownik może również grać sobie w ciszy podłączając słuchaki do instrumentu.

Pianina elektroniczne i keyboard-y - wiadomości

Nord dodać MKI elektryczny fortepian dźwięk do gratisNord fortepian Library

Full of character vintage, roadworn pianino elektryczne, które są dostępne za darmo dla użytkowników Nord Nord fortepian Library... Więcej »

Korg Kronos HD-1 wysokiej jakości dźwięk silnika

HD-1 - flagowy PCM, pobierania próbek i sekwencjonowanie Wave dźwięku silnika na Korg Kronos.... Więcej »

Korg Kronos CX-3 organyy dźwięk silnika

Trzecia część Kronos dźwięku silników ma bardziej szczegółowe spojrzenie na narząd Tonewheel CX-3.... Więcej »

Edycja limitowana czerwony Arturia MicroBrute i MiniBrute syntezatory ujawniły

Arturia zniosła pokrywy na dwa nowe syntezatory limited edition... Więcej »

Moog ujawniają prototyp syntezatora Minimoog Model D

Moog zabierze Cię w podróż pamięci pasa w dół, odtwarzając kultowy syntezator classic!... Więcej »

Korg Kronos - EP-1 dźwięk silnika

Musimy przyjrzeć się bliżej w EP-1 fortepian brzmi w naszej drugiej raty dźwięki, które sprawiają, że Korg Kronos wyróżniają się z właściwych powodów.... Więcej »