Pianina i Keyboard-y

Pianina cyfrowe i Keyboardy mają wpływ na wiele gatunków muzyki, od klasyki przez rock po muzykę elektroniczną.

View All Information

Najbardziej popularne pianina cyfrowe i instrumenty klawiszowe

Więcej o pianinach i keyboard-ach

Ponieważ pianina elektryczne i keyboard-y opierają się na samplowaniu są w stanie wytworzyć szeroki zakres dźwięków innych instrumentów. Na przykład, muzycy mogą wybrać z takich instrumentów jak: flety, harfy, instrumenty smyczkowe i perkusyjne. Wybór ten przykłada się do faktu, że pianina elektryczne i i keyboardy dają się łatwo przystosować do danych potrzeb i wymogów.

Pianino elektroniczne oferuje mechanizm ' weighted key ', które imituje instrument akustyczny. Na przykład: w pianinie elktronicznym marki Yamaha YPD140 klawisze z niższymi nutami są cięższe a te z wysokimi nutami są lżejsze.

Zalety pianina elektronicznego

Istnieje szereg zalet gry na pianinie elktronicznym czy keyboardzie w stosunku do akustycznych instrumentów. Na przykład mogą mieć wbudowany system rytmiczny aby akomponiować graczowi. Ponadto,ponieważ pianino elktroniczne nie ma strun nie muszą one być strojone co pozwala właścicielowi zaoszczędzić czas i pieniądze.

Pianino elektroniczne czy keyboard umożliwiają jego użytkownikowi korzystać z Musical Instrument Digital Interfejsu (MIDI), co oznacza, że mogą komunikować się, kontrolować i synchronizować z innymi elektronicznymi instrumentami muzycznymi, komputerami czy innym osprzętem.Przykładem keyboard-u z tą możliwością jest 88-io klawiszowy M-Audio ProKeys Sono.

Pianina elektroniczne są w miarę przenośne, jako że są mniejsze i lżejsze niż tradycyjne pianina i mogą być częściowo zdemontowane w celach transportowych. Użytkownik może również grać sobie w ciszy podłączając słuchaki do instrumentu.

Pianina elektroniczne i keyboard-y - wiadomości

Moog wprowadzić Model 15 aplikacji

Moog ujawnił ich synth pierwszy modułowych aplikacji wyłącznie dla urządzeń iOS.... Więcej »

AKAI wersji 2.0 dla VIP-ów

Rewolucyjny aktualizacji dla Akai góry klawiatury.... Więcej »

Moog ma swoje dźwięki syntezatora globalnego projektu

Moog i projektant dźwięku sztuka Yuri Suzuki zastrunynąć w Twojej pomocy, aby stworzyć unikalne syntezator globalny projekt audio reprezentacje kultur całej planety.... Więcej »

Novation wprowadzić na rynek Control XL otwiera do innych DAW

Popularny kontroler teraz kompatybilne z Cubase, Logic i Pro Tools.... Więcej »

Nord Electro 5 OS aktualizacja ogłoszone

Nord ma ogłosić aktualizacje dla Electro 5 z poprawek i nową funkcję włączenie pedał ekspresji zewnętrznej kontroli paramters w Splicie.... Więcej »

Bezpłatny montaż Yamaha zdarzenie w Gear4music

Mam okazję przetestować nowy syntezator Yamaha montaż i mieć szansę wygrać reface w futerał Yamaha Montage w Gear4music na 28.4.16.... Więcej »