Gitara Taylor

Gear4Music.com

Taylor Guitars opiera się w El kachon, w Kalifornii i jest pionierem niektóre z najbardziej udanych innowacji w produkcji gitara akustyczna w ostatnich trzech dekadach. Założona w 1974 roku, Taylor szybko wzrosła z jeden człowiek dream stać się bestsellerowej gitara akustyczna marki w Ameryce Północnej. View All Information

Najbardziej popularne Taylor Guitars

Pierwszy 23 produkty Wyświetlono

Taylor informacje

Założona w 1974 roku, Taylor jest znany jako jeden z wiodących na świecie premium gitara producentów. Przy użyciu zarówno nowoczesne, jak i tradycyjnych technik w swoich fabrykach w Kalifornii i Meksyku, tworzą, gitary, które są niezwykle grywalna i bezbłędnie Taylor.

Wielu czołowych artystów wybrali Taylor Guitars tym Dave Matthews, Prince, Taylor Swift i Jason Mraz, m.in.

Z wielu kształtów ciała i tonewoods do wyboru znalezienie idealnej gitary z Taylor nie może być prostsze.

News Taylor Guitar

Ed Sheeran Signature ' podzielić ' gitara dostępne dla pre-order

Dzięki współpracy z Martin, Sheeran's najnowszy model signature oferuje dzieła sztuki z jego najnowszy album "÷" i został zbudowany w celu jego dokładnej specyfikacji.... Więcej »

MUSIKMESSE 2017: Martin czasu letniego i Dingshengtiangong i 0-18 gitary

W kojcu jako 'bardziej przystępne' alternatywy z Martin w tym roku Musikmesse, te nowe modele wykazują wyrafinowany dźwięk estetyczne i kultowe.... Więcej »

Tanglewoodw Sundance wydajności Pro Series w Gear4music

Łączeniu tradycji z nowoczesnych technik, Tanglewood's serii Pro Performance Sundance oferuje graczowi unikalne brzmienia z własną osobowość.... Więcej »