Gitara Taylor

Gear4Music.com

Taylor Guitars opiera się w El kachon, w Kalifornii i jest pionierem niektóre z najbardziej udanych innowacji w produkcji gitara akustyczna w ostatnich trzech dekadach. Założona w 1974 roku, Taylor szybko wzrosła z jednego człowieka & rsquo; s marzenie, aby stać się marką gitara akustyczna bestsellerowej w Ameryce Północnej. View All Information

Najbardziej popularne Taylor Guitars

Pierwszy 23 produkty Wyświetlono

Taylor informacje

Założona w 1974 roku, Taylor jest znany jako jeden z wiodących na świecie premium gitara producentów. Przy użyciu zarówno nowoczesne, jak i tradycyjnych technik w swoich fabrykach w Kalifornii i Meksyku, tworzą, gitary, które są niezwykle grywalna i bezbłędnie Taylor.

Wielu czołowych artystów wybrali Taylor Guitars tym Dave Matthews, Prince, Taylor Swift i Jason Mraz, m.in.

Z wielu kształtów ciała i tonewoods do wyboru znalezienie idealnej gitary z Taylor nie może być prostsze.

News Taylor Guitar

NAMM 2017: Wydanie Taylor GS Mini-E gitara basowa

Kompaktowy i lekki elektryczny gitara basowa gitara akustyczna idealna dla tych, którzy cenią komfort gry i doskonałą dostępność do ich instrumentu... Więcej »

Yamaha rozpoczęcie konkurencji wygrać A podpisano gitara przez Ricky Gervais

Yamaha jest uruchomiony konkurs się w czasie z premierą nowego filmu Ricky Gervais, David Brent-życie w drodze... Więcej »

Fender Zwolnij nowa gitara dostrajania aplikacji

Fender uruchomienie nowych aplikacji ' Fender Tune', zarówno w aplikacji, który jest przeznaczony dla początkujących i pro... Więcej »