Gitara akustyczna marek

Gear4Music.com

Gitara akustyczna poczyniła duży wpływ na muzykę, z instrumentu, stając się ściśle związane z muzykami folku, jazzowy i bluesowy. W Gear4music.com rozumiemy, że każdy muzyk gitara akustyczna potrzebuje różne rzeczy. Mamy wszystkie rodzaje gitara akustyczna na sprzedaż, łącznie z Dreadnoughts, 12-strunowa gitara akustyczna i gitary klasyczne, jak również akustyczna gitara amperów i skutki. View All Information

Najbardziej popularne gitara akustyczna

Pierwszy 42 produkty Wyświetlono

O gitara akustyczna

Gitara akustyczna w "Dreadnought", który również jest ukierunkowane na Początkujący akustyczna gitara dwunastostrunowa, jest dostępny dla tej samej cenie. Większe instrumentu ma sygnał pełnej i zrównoważone gitara akustyczna i szczyci się wysokiego poziomu "grywalności" i odpowiedzi w uzupełnieniu do płatnych Most.

Electro akustyczna gitara, które pickups funkcje są nieznacznie bardziej kosztowny, na przykład rundy Back gitara akustyczna. Instrument płaski posiada funkcję przekrój i tworzy ciepłą i jasne gitara akustyczna dźwięki oprócz posiadające wielkie przyzwyczaić. Jest on zaprojektowany z żywo pamiętać, w celu minimalizacji problemów z informacją zwrotną po gitara akustyczna jest wzmacniany.

Nosząca podobne gitara akustyczna funkcje a tą samą ceną jest pojedynczym przekrój Electro gitara akustyczna, który ma zrównoważonego dźwięk akustyczny, który został zaprojektowany także do dźwięku Wielki poprzez i.

Dalsze rozpiętości cenowych i dla tych, które chcą wcześniej jest gitara akustyczna D46S Washburn. Instrument "Dreadnought" jest uważana za bezkonkurencyjną w jego cena dla jej bogactwa feel i jakość drewna używanego w budowaniu gitara akustyczna.

W górnej części ceny zakres jest Yamaha LJX6C stałe góry Jumbo akustyczna gitara. Stałe góry świerk, przekrój rosewood wstecz i boki i dwukierunkowe odbioru z systemem pre-amp instrumentu jest zbudowana z nowoczesnych gitarzysta akustyczny pamiętać, produkujących sygnał kontrolowanych i asertywnej i silne średniej.

Akustyczna gitara News

Oglądaj: Martin gitary - Ballada o Dreadnought

Martin gitara ujawnić wielokrotnie nagradzany dokumentalny Martin Dreadnought - gitara, który stanął próbę czasu i zdobył swoje miejsce w folklorze akustycznych.... Więcej »

Fender zagłębić się w In-Ear Monitor terytorium

Światowej sławy gitara producent oferuje pięć nowych modeli w ucho monitora w ich najnowszym przedsięwzięciem.... Więcej »

D'Addario wprowadzenie Humiditrak

D'Addario wprowadzenie Humiditrak - urządzenie, które żyje w Twoim futerał gitara i zapewnia stan rzeczywisty-czas aktualizacje za pośrednictwem aplikacji smartphone, tak, że można mieć oko na swój topór.... Więcej »

Musikmesse 2016: Yamaha ujawniają Rewolucyjna TransAcoustic gitary

Yamaha ogłosiły uruchomienie 4 nowe TransAcoustic gitary z wbudowany reverb i chorus efekty.... Więcej »

Musikmesse 2016: Taylor-Cutaway elektro akustyczne

Taylor odsłonić trzy nowe electro gitar akustycznych na Musikmesse 2016.... Więcej »