White Horse gitara Amps

Gear4Music.com

White Horse produkuje szeroki zakres butik, wzmacniacze gitara elektryczna poziom premii za pomocą Wysokogatunkowe komponenty, kunsztu jakości oraz z najnowszych technologii i gitara. View All Information

White Horse gitara Amps

Pierwszy 0 produkty Wyświetlono

Dowiedz się więcej o gitara Amps

Wzmacniacz gitarowy jest urządzenie, które łączy się z gitara elektryczna, electro akustyczna i gitara basowa i konwertuje ich sygnału dźwiękowego, który następnie jest produkowany przez głośnik. Są one zasadnicze elementy gitarzystów elektrycznych i basistów i szereg różnych modeli są dostępne dla zaspokojenia potrzeb muzyków.

Istnieją dwa główne typy amp gitara: amperów kombi - które zawiera amp i głośniki w jednej pojedynczej obudowie - i autonomiczny amperów głowy, wymagających głośniki mogą być podłączone oddzielnie. Cel i określa, jakiego typu gitarzysta powinny być chcą używać, jak również wielkość i ilość energii wymaganej. Uczniowie szukają i gitara po prostu, że uczą się gitara zazwyczaj przejdź do praktyki amperów, które wydają się być stosunkowo małe i oszczędnego zasilania i modulacji kombi. Wsuwanie na żywo lub utworzyć niektórych rodzajów dźwięku, jednak może znaleźć siedzibę jednostki i lepszego oddzielenia szafki dopasowane do ich potrzeb.

Gitara amperów News

Przyszłość na nowo: Roland Blues Cube brytyjski EL84, szef MS-3

Najnowsze z Rolandw przyszłości na nowo, Blues Cube brytyjski EL84 zmodyfikowano i MS-3 Multi efekty Switcher podpalania Wspólnoty gitara w oczekiwaniu... Więcej »

Nowe Fender Mustang pierwszy kiedykolwiek Wi-Fi zgodne wzmacniacz

Wykorzystując wireless technologii, aby pomóc graczowi osiągnąć bezproblemowe odtwarzanie, Nowa seria Mustang są pierwszym krokiem do brave new world wzmacniacze.... Więcej »

Przez Korn Brian Welch daje Downlow na Orangew Rockerverb

Cytując MKIII Rockerverb 50W jako integralną część pasma brzmienie gitary ostateczne, Welch wyjaśnia w szczegółach jak ważne Orange Wzmacniacze są Korn's tonu.... Więcej »