Behringer gitara basowa gitara Amps

Gear4Music.com

Behringer gitara basowa wzmacniacze oferuje doskonałe wartości i wydajności, jak również różnorodnych. Od momentu powstania w roku 1989, producent sprzętu audio Behringer stał się jednym z najbardziej udanych firm pro audio na świecie. Behringer & rsquo; s filozofia jest dostarczanie profesjonalnych produktów w cenie można sobie pozwolić każdy muzyk. View All Information

Behringer gitara basowa kombi Amps

Pierwszy 2 produkty Wyświetlono

Behringer gitara basowa i głów

Pierwszy 4 produkty Wyświetlono

O Behringer gitara basowa Amps

W Gear4music.com.com Oferujemy szeroki zakres Behringer basowa amperów z 15-watt na jednostkę zużywanej mocy 550 amperów do wszystkich wymagań będzie amp praktyki w sypialni na etapie amp w miejsce. Wszystkie Behringer basowa amperów funkcji wysokiej jakości podzespoły i wyjątkowo rugged konstrukcyjne zapewniające większe dźwięku i dłuższe życie.

Popularne basowa amperów, takie jak renomowanych Behringer BXL1800 i Behringer efekty i basowa pedały zawsze odbywają się tutaj na Gear4music.com.com na niektóre z najniższych cen w Wielkiej Brytanii.

Bas Behringer Amp News

NAMM 2015: Begin plotki

Zaledwie kilka tygodni od plotek NAMM Show w 2015 r. już zaczęły latać. Oto co wiemy do tej pory...... Więcej »

Behringer syntezator polifoniczny w pracach

Może Behringer jest planowanie ich pierwszy syntezator kiedykolwiek polifoniczne?... Więcej »

NAMM 2014: Behringer X-Touch seria rozpoczęła

Behringer wydała uniwersalny kontroli powierzchni Studio i żywo aplikacji, oraz X-Touch Mini USB kontrolera i kompaktowy X-Touch, kontroler USB MIDI z 9 dotknąć zmysłowy silnika tłumiki.... Więcej »