Behringer gitara basowa gitara Amps

Gear4Music.com

Behringer gitara basowa wzmacniacze oferuje doskonałe wartości i wydajności, jak również różnorodnych. Od momentu powstania w roku 1989, producent sprzętu audio Behringer stał się jednym z najbardziej udanych firm pro audio na świecie. Behringer & rsquo; s filozofia jest dostarczanie profesjonalnych produktów w cenie można sobie pozwolić każdy muzyk. View All Information

Behringer gitara basowa kombi Amps

Pierwszy 1 produkty Wyświetlono

Behringer gitara basowa i głów

Pierwszy 3 produkty Wyświetlono

O Behringer gitara basowa Amps

W Gear4music.com.com Oferujemy szeroki zakres Behringer basowa amperów z 15-watt na jednostkę zużywanej mocy 550 amperów do wszystkich wymagań będzie amp praktyki w sypialni na etapie amp w miejsce. Wszystkie Behringer basowa amperów funkcji wysokiej jakości podzespoły i wyjątkowo rugged konstrukcyjne zapewniające większe dźwięku i dłuższe życie.

Popularne basowa amperów, takie jak renomowanych Behringer BXL1800 i Behringer efekty i basowa pedały zawsze odbywają się tutaj na Gear4music.com.com na niektóre z najniższych cen w Wielkiej Brytanii.

Bas Behringer Amp News

Behringer potrzebuję twojej pomocy, aby zaprojektować swój najnowszy produkt

Otwarcie na forum publicznym na Facebooku, Behringer chcą mieć wymarzony produkt, catering dla swoich klientów każdą potrzebę.... Więcej »

Behringer wreszcie ogłosiły, że nazwa ich Polysynth

Po ich zapowiedź 5 Behringer poznać więcej szczegółów na temat długo oczekiwanego Polysnth... Więcej »

Behringer ujawnić ich analogowych syntezatorów!

Plotki na powierzchni w 2014 i teraz mają przyjść do skutku!... Więcej »