Gitara basowa marki Gear4music

Gear4Music.com

Gear4music gitara basowa gitara zostały starannie opracowane, aby zapewnia jedne z najlepszych funkcji dostępnych na basie po przystępnej cenie. Od kilku lat pracowaliśmy z niektóre z wiodących producentów bas na świecie zapewnienie instrumentów, które naprawdę wierzymy w. View All Information

Gitara basowa gitara pakiety marki Gear4music

Pierwszy 53 produkty Wyświetlono

Dowiedz się więcej o gitara basowa

Przystępna cenowo gitara basowa

Gitara basowa mają zwykle cztery struny i frets - to czyni je mniej skomplikowane dla początkujących nauczyć się gitara basowa. Jednakże gitara basowa Fender może sprzedać w górę o 400 funtów i są znacznie tańsze basses na rynku, które oferują podobnym stylu, takich jak elektryczna gitara basowa G-4.

Podobnie jak typowe gitara basowa Fender model ten ma frets i cztery struny, jak również pobranie humbucking Cewka znanych podziału. Dzięki temu gitara basowa do wyprodukowania wyraźny sygnał jasne z dobre koniec małej głębokości, dziurkowanie i utrzymywania. Dostępna jest również częścią elektryczna gitara basowa G-4 & Amp Pack, który zawiera 15-watt praktyki kontrabas elektryczny, prowadząca gitara, zapasowe strunyów, pobranie i taśmy - wszystko, co potrzebne do odtwarzane natychmiast.

Odtwarzanie gitara basowa

Istnieją trzy główne sposoby gry gitara basowa - za pomocą pobrania, oskubaniu z palców lub "slapping". Pobrania są zazwyczaj używane do odtwarzania szybciej, chociaż niektórzy muzycy po prostu wolą ich do oskubaniu. Slapping jest bardziej zaawansowana technika popularised przez pokroju Flea z Red Hot Chili Peppers i powszechnie uznane w muzyce funk.

Poza te trzy jest możliwość korzystania z technik Oburęczny postukiwanie podobne do używanych w elektryczna odtwarzanie. Ten styl jest zazwyczaj używana przez, że jest to graczy wirtuoz gitara basowa - na takie jak Billy Sheehan - którzy wpuszczania tradycyjną rolę gitara basowa po prostu instrumentu sekcja rytmiczna.

Jak również wypróbowanie różnych technik gry, początkujących przejść ich dźwięk po uaktualnieniu do lepszego gitara basowa, i lub korzystanie z efektów pedals, takich jak Boss GT10B gitara basowa gitara skutki procesora.

Gitara basowa gitara News

Fender ogłosić Flea podpis Jazz Bass

Fender zniosła oficjalnie pokrywy na nowy basista podpisu ikony Red Hot Chili Peppers.... Więcej »

Gretsch wprowadzenie na świecie po raz pierwszy kiedykolwiek 12 gitara basowa gitara

Gretsch ma wyprodukowane w limitowanej edycji Tom Petersson podpisu 12-strunowa gitara basowa Falcon.... Więcej »

Hofner ogłosić Shorty bas w nowe wykończenie

Bas Hofner HCT shorty jest teraz dostępny w białe wykończenie... Więcej »

Znaczki honorowym Lemmy ma być wydany w Niemczech

Charakterystyczny gitarzysta basowy Motorhead Lemmy jest zestaw do być upamiętnione pieczęć limited edition Uruchom.... Więcej »

Fender zagłębić się w In-Ear Monitor terytorium

Światowej sławy gitara producent oferuje pięć nowych modeli w ucho monitora w ich najnowszym przedsięwzięciem.... Więcej »

D'Addario wprowadzenie Humiditrak

D'Addario wprowadzenie Humiditrak - urządzenie, które żyje w Twoim futerał gitara i zapewnia stan rzeczywisty-czas aktualizacje za pośrednictwem aplikacji smartphone, tak, że można mieć oko na swój topór.... Więcej »