Gitara basowa marki Gear4music

Gear4Music.com

Gear4music gitara basowa zostały starannie opracowane, aby zapewnia jedne z najlepszych funkcji dostępnych na basie po przystępnej cenie. Od kilku lat pracowaliśmy z niektóre z wiodących producentów bas na świecie do instrumentów, które naprawdę wierzymy w. View All Information

Gitara basowa gitara pakiety marki Gear4music

Pierwszy 45 produkty Wyświetlono

Dowiedz się więcej o gitara basowa

Przystępna cenowo gitara basowa

Gitara basowa mają zwykle cztery struny i frets - to czyni je mniej skomplikowane dla początkujących nauczyć się gitara basowa. Jednakże gitara basowa Fender może sprzedać w górę o 400 funtów i są znacznie tańsze basses na rynku, które oferują podobnym stylu, takich jak elektryczna gitara basowa G-4.

Podobnie jak typowe gitara basowa Fender model ten ma frets i cztery struny, jak również pobranie humbucking Cewka znanych podziału. Dzięki temu gitara basowa do wyprodukowania wyraźny sygnał jasne z dobre koniec małej głębokości, dziurkowanie i utrzymywania. Dostępna jest również częścią elektryczna gitara basowa G-4 & Amp Pack, który zawiera 15-watt praktyki kontrabas elektryczny, prowadząca gitara, zapasowe strunyów, pobranie i taśmy - wszystko, co potrzebne do odtwarzane natychmiast.

Odtwarzanie gitara basowa

Istnieją trzy główne sposoby gry gitara basowa - za pomocą pobrania, oskubaniu z palców lub "slapping". Pobrania są zazwyczaj używane do odtwarzania szybciej, chociaż niektórzy muzycy po prostu wolą ich do oskubaniu. Slapping jest bardziej zaawansowana technika popularised przez pokroju Flea z Red Hot Chili Peppers i powszechnie uznane w muzyce funk.

Poza te trzy jest możliwość korzystania z technik Oburęczny postukiwanie podobne do używanych w elektryczna odtwarzanie. Ten styl jest zazwyczaj używana przez, że jest to graczy wirtuoz gitara basowa - na takie jak Billy Sheehan - którzy wpuszczania tradycyjną rolę gitara basowa po prostu instrumentu sekcja rytmiczna.

Jak również wypróbowanie różnych technik gry, początkujących przejść ich dźwięk po uaktualnieniu do lepszego gitara basowa, i lub korzystanie z efektów pedals, takich jak Boss GT10B gitara basowa gitara skutki procesora.

Gitara basowa gitara News

Hofner ogłosić Shorty bas w nowe wykończenie

Bas Hofner HCT shorty jest teraz dostępny w białe wykończenie... Więcej »

Znaczki honorowym Lemmy ma być wydany w Niemczech

Charakterystyczny gitarzysta basowy Motorhead Lemmy jest zestaw do być upamiętnione pieczęć limited edition Uruchom.... Więcej »

Fender zagłębić się w In-Ear Monitor terytorium

Światowej sławy gitara producent oferuje pięć nowych modeli w ucho monitora w ich najnowszym przedsięwzięciem.... Więcej »

D'Addario wprowadzenie Humiditrak

D'Addario wprowadzenie Humiditrak - urządzenie, które żyje w Twoim futerał gitara i zapewnia stan rzeczywisty-czas aktualizacje za pośrednictwem aplikacji smartphone, tak, że można mieć oko na swój topór.... Więcej »

Musikmesse 2016: RME Fireface UFX, ADI-2 Pro, wydanie MADIface Pro i ŁUKU USB

Z okazji ich 20 rocznica RME ujawnia cztery nowe produkty na Musikmesse 2016.... Więcej »

Musikmesse 2016: Muzyka mężczyzna 40-lecia "Stary Smoothie" StingRay Bass

Music Man stworzyli wierne odtworzenie StingRay prototyp #26, przeznaczone do Sterling piłkę.... Więcej »