Gitara basowa gitara akcesoria

Gitara basowa gitara akcesoria są kluczowe dla wszelkich basistów w górę i w Gear4music.com zawsze mamy różnorodne dodatki w magazynie. Jeśli jesteś po prostu starting out, z gitara basowa, mamy kompletne opakowania akcesoriów dla początkujących jak i Tuition DVD.

View All Information

Najbardziej popularne akcesoria bas

Pierwszy 15 produkty Wyświetlono

Dźwięk gitara basowa

W jaki sposób dźwięku gitara basowa utworzone?

Podobnie jak w futerał elektryczna, dwóch głównych części gitara basowa są struny i pickups. Drgań z struny są odbierane przez pickups, które przekształcić je w sygnały. Te są następnie przekazywane do wzmacniacz, który tworzy dźwięku.

Gitara basowa ogólnie pracować w taki sam sposób, mimo że materiały, z których są wykonane i ich kształt może mieć wymierny wpływ na jaki rodzaj dźwięku wytwarzają i jakie gatunek muzyki są one najlepiej nadają się do.

Efekt drewna na dźwięk gitara basowa

Większość basses są solidbody, co oznacza nie miejsca wewnątrz ciała gitara umożliwiające dźwięków reverberate naturalnie w instrumenty akustyczne. Najtańsze solidbodys zwykle składają się z miękko lasy takich jak ply lub tworzywa sztucznego, z twardego woods, takie jak klon, rosewood i mahogany stosowanych w modelach droższe. Jak chodzi o solidbody gitara basowa, mahogany produkuje gęste i drzewiastych dźwięk i mieści się w dobrze z kraju i bluesowy styl muzyki.

Rosewood z drugiej strony jest zasadniczo uznane za tworzenie bardziej metaliczny dźwięk, który jest bogata i złożonych w rejestrach wysokich i niskich. W międzyczasie, klon ma sygnał bardziej płaski, który może pracować szczególnie dobrze grając na woluminie głośny.

elektryczno-akustyczna basowa gitara są używane, ale są głównie dla tych, którzy korzystają jazzu i muzyki folk, są tworzone zapewniająca więcej dźwięku akustyczna lepiej dostosowana do tego typu gry.

Gitara basowa gitara News

Gear4music będzie obsady Gibson 2017 zakres

Przynosząc dynamicznej splash kolor, Wariacje na klasycznych modeli i niezrównany dźwięk, Gear4music są dumni, aby zaopatrzyć w zakresie Gibson 2017.... Więcej »

Fender Zwolnij nowa gitara dostrajania aplikacji

Fender uruchomienie nowych aplikacji ' Fender Tune', zarówno w aplikacji, który jest przeznaczony dla początkujących i pro... Więcej »

Fender ogłosić Flea podpis Jazz Bass

Fender zniosła oficjalnie pokrywy na nowy basista podpisu ikony Red Hot Chili Peppers.... Więcej »

Gretsch wprowadzenie na świecie po raz pierwszy kiedykolwiek 12 gitara basowa gitara

Gretsch ma wyprodukowane w limitowanej edycji Tom Petersson podpisu 12-strunowa gitara basowa Falcon.... Więcej »

Znaczki honorowym Lemmy ma być wydany w Niemczech

Charakterystyczny gitarzysta basowy Motorhead Lemmy jest zestaw do być upamiętnione pieczęć limited edition Uruchom.... Więcej »