Black Knight gitara

Gear4Music.com

Black Knight elektryczna reprezentują najpóźniej w projektowanie gitara, innowacji i wszechstronność. Czerpiąc inspirację z wzorów gitara klasyczna, Black Knight gitara bezpiecznik archiwalne znaków z najlepszymi w gitara nowoczesnych technologii. View All Information

Black Knight elektryczna

Pierwszy 0 produkty Wyświetlono

Black Knight elektryczna pakiety

Pierwszy 0 produkty Wyświetlono

O Black Knight gitara

Nowa seria Black Knight opiera się na najlepszej loved funkcje oryginalnego modeli z dodaniem kilku ulepszone funkcje międzynarodowe służące tym Floyd Rose Tremolos, EMG pickups i D'Addario XL strings.

Inne funkcje nowe serie obejmują użycie tonewood Agathis do produkcji lekkie rezonansowych organyów, slim i rozgrywane szyj 3 piece z 24 frets pełnego rozmiaru i ukrytych pod kątem jack nakładów.

Na Gear4music Kontynuacja rozległego naszych zakres Black Knight elektryczna i basses - zapewnienie premii jakości gitar Wielki po cenach.

Black Knight News gitara

Teraz Pończocha Fender Custom Shop Custom Shop Strats Eric Clapton Signature

Najlepsze dni minionych Eric Clapton podpis Start wyraża classic Fender osobowości, wypełniony przez szereg dziwnych nowoczesne ciekawostki.... Więcej »

Music Man wydania nowego Cutlass gitara z HSS przetworniki

Opierając się na sukcesie swoich wpisów Cutlass, Music Man wziąć wypróbowane i przetestowane Ulubione i uczynić go bardziej wszechstronny niż kiedykolwiek z dodatkowym pickup.... Więcej »

Fender ogłosić ich pierwsze przepisy na palisander

Po osiągnięciu porozumienia CITES w ubiegłym roku Fender ogłosił, że ich zakres gitara i bas Elite będzie podlega ścisłym regulacjom prawnym i zastąpienie woods.... Więcej »