Instrumenty Orkiestrowe

Instrumenty Orkiestrowe stanowią jedną z najbardziej popularnych gam instrumentów na Gear4music. Poświęcilismy lata na stworzenie i udoskonalenie własnej linii instrumentów orkiestrowych, na które składają się Saksofony i Flety, Eufonium and Waltornie as well as Kontrabasy oraz Skrzypce.

View All Information

Najbardziej popularne instrumenty orkiestrowe

Więcej o instrumentach dętych drewnianych, dętych blaszanych i smyczkowych

Rodzaje klarnetów

Są cztery głowne rodzaje klarnetów: klarnet Bb (or B-flat), sopranowy, altowy i basowy.Klarnet Bb jest klarnetem najczęsciej stosowanym w muzyce I jest pierszym, który przychoddzi na myśl gdy pada słowo ‘klarnet’. Jest postrzegany za najlepszy dla osób zaczynających uczyć się gry na klarnecie. Uważa się, że jak gra na jednym rodzaju klarnetu zostanie opanowana to nauka gry na pokrewnym instrumencie jest bardzo łatwa.

Rodzaje trąbek

Trąbki różnią się kształtem, długością i rozmiarem otworu. Posiadają również swój własny charakterystyczny i łatwo rozpoznawalny dźwięk. Na przykład rożki słynną z dużo bardziej bogatszego , głebszego i łagodniejszego dźwięku niż inne rodzaje trąbek, których większość oferuje większą ostrość i doskonałoś.

Innym czynnikiem, który należy brać pod uwagę podczas zakupu jest doświadczenie osoby grającej. Flugelhorn, na przykład, jest bardziej odpowiedni dla graczy zaawansowanych.Biorąc pod uwagę specyfikację różnego rodzaju trąbek, na przykład wielkość otworu, może to pomóc w doborze odpowiedniego instrumentu dla młodszych muzyków.

Aranżacje instrumentów News

NAMM 2017 r.: B i S MBX3 dziedzictwa trąbek trąbek/Challenger

B i S ogłosić wydanie ich profesjonalnym MBX3 trąbki, fachowo wykonane i rozkosz dla ucha, MBX3 przynieść mosiądz gry na nowe wyżyny znalezionych... Więcej »

Gear4music teraz Pończocha Hidersine

Hidersine instrumentów orkiestrowych są uważane za 'pinnacle pola'.... Więcej »

Eastman struny produkty zaopatrzony marki Gear4music

Wysokiej jakości Eastman skrzypiec, altówki, wiolonczeli i Kontrabasu są teraz dostępne w Gear4music.... Więcej »

Musikmesse 2016: Yamaha Xeno artysta Model "New York" trąbki

Wprowadzenie trąbki Yamaha YTR-9335 i YTR-9445 serii niestandardowych.... Więcej »