Instrumenty dęte drewniane

Nasz asortyment instrumentów dętych blaszanych łączy bogatą kolekcję instrumentów wiodących marek takich jak Yamaha, Bach i Elkhart z naszą przystęną cenowo kolekcją. W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie, oferujemy bogaty i ciekawy wachlarz instrumentów, w tym eufonium, trąbki i puzony.

View All Information

Najpopularniejsze

Pierwszy 21 produkty Wyświetlono

O instrumentach dętych blaszanych

Instrumenty dęte instrumenty mają silne dziedzictwa w muzyce, a także brytyjski dętych, lecz są również w muzyce Big Band i jazz. Gęstość jest określona przez kształt wargach i Wydluzanie lub skracania rur poprzez zawory i slajdy.

Nasz własny zakres Gear4music instrumentów dętych jest idealnym rozwiązaniem dla początkujących lub pasją gracz patrząc do rozwijania ich zbierania. Poważniejsze odtwarzacza nasze serii Coppergate posiada zaawansowane funkcje i kunsztu nie były uprzednio dostępne w tym momencie cenie.

Nowości

Gear4music posiadają jedną z ostatnich Yamaha trąbki Xeno YTR

Yamaha Xeno YTR-8335RS 25 rocznicy modelu trąbka obecnie pozostaje jednym z ostatnich modeli, które są obecnie dostępne w sprzedaży w Europie.... Więcej »

NAMM 2017 r.: B i S MBX3 dziedzictwa trąbek trąbek/Challenger

B i S ogłosić wydanie ich profesjonalnym MBX3 trąbki, fachowo wykonane i rozkosz dla ucha, MBX3 przynieść mosiądz gry na nowe wyżyny znalezionych... Więcej »

Musikmesse 2016: Yamaha Xeno artysta Model "New York" trąbki

Wprowadzenie trąbki Yamaha YTR-9335 i YTR-9445 serii niestandardowych.... Więcej »