Dudy

Gear4Music.com

Dudy jest synonimem muzyki folk Szkocji i Irlandii i są używane w pasmach wojskowych lub jako instrument solowy często przy okazjach posiadanie takich jak wesela lub festiwale i uroczystości takich jak Tattoo Edynburgu. Produkują pełny dźwięk, składający się z trwałego drone a linią melodyjny. Dźwięk dudy jest zupełnie unikatowe - nic innego dźwięki dość podobne, ale ostry zbliżenia może osiągnąć gdzieś pomiędzy reedy sygnał obój i dynamiczne fanfare trąbka. View All Information

Dudy

Pierwszy 12 produkty Wyświetlono

O dudy

Dudy może mieć z powrotem do epoki rzymskiej lub pre-Roman, jak Oxford historia muzyki sugeruje, że rzeźba dudy został znaleziony na Bliskim Wschodzie rzeźby z 1000 RPNE.

Części dudy

Torba jest szczelny zbiornik, ktory trzyma powietrze i reguluje jej przepływu, umożliwiając graczowi utrzymać strunyły dźwięk. Gracz wieje powietrza do niego poprzez palnik lub pompy powietrza do niego z mieszkiem. Materiały użyte do torby rożnią się od zwierząt skory i materiałow syntetycznych.

Rog jest Melodia rury i rozgrywa się na dwie ręce. Otwarty charakter potoku oznacza, że jest to trudne dla gracza do zatrzymania instrument z brzmiące tak większość dudy muzyka następujące stałe, legato dźwięk, ktory wyniki w śpiewny dźwięk prawie prześladuje związane z tych instrumentow.

Chanter Reed jest zainstalowany w gornej części rog i to, co gracz używa do produkcji dźwięku.

Dudy trutnie są rury, ktore produkują stała Uwaga harmonizacji całej gry. Drone ogolnie jest zaprojektowany w dwoch lub więcej elementow przesuwnych, tak, że wysokość można regulować.

Dudy praktyki Chanter są używane dla początkujących do nauki gry i jest rownież używany przez więcej doświadczenia graczy ćwiczyć i doskonalić swoje umiejętności.

Aktualności instrumentow dętych drewnianych

Roland FR-4 X i FR-4XB Akordeony cyfrowe już wkrótce

Nowy cyfrowy Akordeony z Roland, wkrótce na Gear4music.... Więcej »

Roland V-Accordion aktualizacji oprogramowania

Roland wykazały aktualizacji oprogramowania do FR-8 X V-Accordion.... Więcej »

7 najlepszych instrumentów dla dzieci poniżej 7

Wielu rodziców chce zachęcić swoje dziecko do podjęcia instrumentem w dzieciństwie. Muzyka może być zabawa i nagradzając działalność dla dzieci, ale wiedząc, gdzie na początek może być trudne. Oto nasze propozycje na idealne starter instrumenty dla dzieci poniżej 7.... Więcej »

Dzieci bardziej muzyczne niż ich rodzice

Philharmonia Orchestra, z siedzibą w Londynie, zleciła badania, aby dowiedzieć się, gdzie muzycy jutro może pochodzić.... Więcej »

Ogłoszono zwycięzców nagrody BRIT klasyczne

2013 Classic BRIT Awards odbyła się wczoraj w nocy w Royal Albert Hall.... Więcej »

To jest oficjalna - Gear4music jest w Wielkiej Brytanii najbardziej popularny Musical Instrument sprzedawcy!

Handel detaliczny tydzień niedawno nazwany Gear4music.com wśród najlepszych dziesięciu najbardziej popularnych stron muzycznych w Wielkiej Brytanii.... Więcej »