Puzony

Puzon jest mosiężnym instrumentem najbardziej zauważalne przy użyciu slajdów w przeciwieństwie do zaworów lub klawiszy, aby zmienić wysokość instrumentu. Począwszy od muzyki dawnej jako Sackbut życia, nowoczesne puzon przychodzi w różnych rozmiarach, od małych puzon altowy aż do puzon basowy, z najbardziej popularnym rozmiarem jest tenorem. Niektóre Puzony również pochodzić z wyzwalaczy, które zapewniają większy zakres skoku i pomocy, tuning.

View All Information

Najbardziej popularne Puzony

Pierwszy 15 produkty Wyświetlono

O puzony

Część rodziny mosiądzu, puzon już od ponad 600 lat i jest tylko nowoczesny instrumencie orkiestrowym mosiądzu, który może odtwarzać wszystkie notatki od początku skali chromatycznej. Charakteryzuje się jego teleskopowy slajdów puzon jest powszechnie stosowany w muzyce klasycznej i zostały wykorzystane w kilku kawałkach Mozart i Beethoven.

Znany ze swoich instrumentów muzycznych oferujemy puzony Yamaha na najniższe ceny online. Na Gear4music.com też jesteśmy dumni mogąc zaoferować naszych markowych Gear4music puzony, włącznie z opakowaniami dla początkujących puzon tenorowy. Naszych premii z Coppergate-Rekonstrukcja i Jowisza zakresy są zaprojektowane jako alternatywa, przeznaczony dla postępów graczy puzon. Z tego wyboru i całą gamę akcesoriów puzon mamy wszystko, czego potrzebujesz.

Puzon News

pBone grać w 30 dni wyzwanie uruchamia

pBone z tworzywa sztucznego puzony wyzwanie możesz nauczyć się grać w strunyu zaledwie 30 dni!... Więcej »

Denis Wick mosiądz akcesoria teraz w Gear4music

Jesteśmy podekscytowani mogąc ogłosić nowe marki dostępne w Gear4music, całą gamę akcesoriów mosiądz od Denis Wick.... Więcej »

7 najlepszych instrumentów dla dzieci poniżej 7

Wielu rodziców chce zachęcić swoje dziecko do podjęcia instrumentem w dzieciństwie. Muzyka może być zabawa i nagradzając działalność dla dzieci, ale wiedząc, gdzie na początek może być trudne. Oto nasze propozycje na idealne starter instrumenty dla dzieci poniżej 7.... Więcej »