Elektron syntezatory, samplery i automatów perkusyjnych

Gear4Music.com

Elektron jest spółką pomyślany i uruchamiane przez syntezator entuzjastów. Doświadczeniom kreatywności, estetyki i muzyka Udostępnianie znajduje się w obrębie każdego z nich swoich produktów. Elektron ma być muzyki zabawy. View All Information

Elektron syntezatory

Pierwszy 4 produkty Wyświetlono

Informacje o modułach Elektron

Elektron ma wrażenie muzykow rożnych gatunkow z ich elastyczność i moc. Znanych użytkownikow obejmują:

Autechre
Iwona Węgrowska
Noż
Stephen Morris nowe zamowienia

Elektron instrumentow są przydatne zarowno wydajność jak i studio narzędzia.

Machinedrum jest ich flagowy bębna maszyny syntezator. Nie tylko jest to przydatne dla perkusji, ale Machiendrum moc pozwala na melodyjny składniki są tworzone zbyt.

Monomachine-6 torow, sekwencer syntezator - jest jej idealnego partnera, dając dostęp do cały szereg analogowo cyfrowy, wirtualne, vintage i wspołczesne, dołączony do samego Potężny sekwenser jako Machinedrum.

Probnik Octatstojak jest idealnym dodatkiem do zakresu już zaawansowane, umożliwiające wyjście audio obu maszyn zasila go i resampled w nieskończoność.

Elektron News

Korg informujemy, że czczony Synth 'Wavestation' jest teraz dostępna dla urządzeń iOS

Prosto z lat 90-tych legendarny syntezator nadano nowoczesny makeover, aby uczynić go bardziej wszechstronny niż kiedykolwiek... Więcej »

Rob Papen wydania nowe Predator 2 syntezator

Tysiące nowych ustawień i szeroki wachlarz funkcji Predator 2 przynosi następnego poziomu jakości dźwięku i audio manipulacji zdefiniowane przez użytkownika do natychmiastowego usunięcia graczy... Więcej »

Teenage Engineering odsłonić wielu aktualizacji dla flagowego syntezator OP-1

Z nowych arpeggiator i syntezator do dyspozycji użytkowników kilka użytkownik zażądał, aby aktualizacje zapewniają gracz z większą wszechstronność niż kiedykolwiek wcześniej... Więcej »

Gear4music teraz Pończocha Moog doborem modelu D analogowe Sythnesizer

Nowoczesne spin na Starym klasyku, doborem modelu D analogowy syntezator przynosi vintage dźwięk z nowoczesnej wrażliwości... Więcej »