ROLIM Seaboard GRAND

Gear4Music.com

ROLI Seaboard GRAND Stage jest rewolucyjny syntezator, która zatrudnia tradycyjnych grywalność fortepian lub klawiatury ale ma 61 klawiszy dotykowych i miękki silikon daje możliwość zmiany dźwięku, Wysokość i slajdów notatki w końcówki palców. Klawisze na to czuć synth, w przeciwieństwie do innych kluczowy instrument wcześniej grałem i zapewniają potencjał dla ultimate wyrażenie. View All Information


ROLIM

Pierwszy 1 produkty Wyświetlono

ROLIM Seaboard GRAND

ROLIM Seaboard GRAND Stage jest rewolucja w ekspresyjny klawiatury gry. W przeciwieństwie do tradycyjnych klawiatur i pianina, które zawiera Seaboard GRAND keywaves miękką i dotykowy krzemu, które mogą być odtwarzane jak klawiatura, ale również wyposażone są w technologię czujnika, który pozwala ty wobec dodać unikatowy kwitnie wibracji i pitchbend bez użycia koła modulacji.

ROLIM Seaboard także przyjechał rezygnować rewolucyjny programów syntezatorów równika i skład syntezator FXpanison pakiet, zarówno mających ogromne biblioteki gotowych brzmień obu tych mogą być stosowane jako samodzielne aplikacje, a także VST, AU, RTAS i AAX formaty.

Nowości związane z syntezator

Roland uruchamiania stacji roboczej FA-07 i SE-02 analogowy syntezator

Pierwszy syntezator wpisów z Roland's 'Przedefiniować przyszłości', FA-07 stacji roboczej i SE-02 syntezator obiecać pełne wyrażenie użytkownika i wszechstronność na pokładzie.... Więcej »

ROLI wersje Seaboard bloku i dotknąć blok MIDI kontroler

Widziałem ROLI's Seaboard Grand, a widziałem ich bloki kontrolerów... Przygotuj się na najbardziej innowacyjnych parowania tego lata.... Więcej »

Moog ogłosić ograniczone kolejnych 37 CV analogowy syntezator

A reinterpretacji swojego poprzednika Moog kolejnych 37 CV analogowy syntezator opiera się na zbiorczej wysiłek między Moog i ludzi, którzy je odtworzyć.... Więcej »