Instrumenty Orkiestrowe

Instrumenty Orkiestrowe stanowią jedną z najbardziej popularnych gam instrumentów na Gear4music. Poświęcilismy lata na stworzenie i udoskonalenie własnej linii instrumentów orkiestrowych, na które składają się Saksofony i Flety, Eufonium and Waltornie as well as Kontrabasy oraz Skrzypce.

View All Information

Najbardziej popularne instrumenty orkiestrowe

Więcej o instrumentach dętych drewnianych, dętych blaszanych i smyczkowych

Rodzaje klarnetów

Są cztery głowne rodzaje klarnetów: klarnet Bb (or B-flat), sopranowy, altowy i basowy.Klarnet Bb jest klarnetem najczęsciej stosowanym w muzyce I jest pierszym, który przychoddzi na myśl gdy pada słowo ‘klarnet’. Jest postrzegany za najlepszy dla osób zaczynających uczyć się gry na klarnecie. Uważa się, że jak gra na jednym rodzaju klarnetu zostanie opanowana to nauka gry na pokrewnym instrumencie jest bardzo łatwa.

Rodzaje trąbek

Trąbki różnią się kształtem, długością i rozmiarem otworu. Posiadają również swój własny charakterystyczny i łatwo rozpoznawalny dźwięk. Na przykład rożki słynną z dużo bardziej bogatszego , głebszego i łagodniejszego dźwięku niż inne rodzaje trąbek, których większość oferuje większą ostrość i doskonałoś.

Innym czynnikiem, który należy brać pod uwagę podczas zakupu jest doświadczenie osoby grającej. Flugelhorn, na przykład, jest bardziej odpowiedni dla graczy zaawansowanych.Biorąc pod uwagę specyfikację różnego rodzaju trąbek, na przykład wielkość otworu, może to pomóc w doborze odpowiedniego instrumentu dla młodszych muzyków.

Aranżacje instrumentów News

Yamaha pierwsze skrzypce Silent YSV-104 do funkcji systemu zasilania SRT

Yamaha's najnowszy wpis w świat silent skrzypiec wykorzystuje Państwa-z-- art SRT Power System wzmocnienia i zmaksymalizować Twój ton w środowisku praktyki... Więcej »

Gear4music posiadają jedną z ostatnich Yamaha trąbki Xeno YTR

Yamaha Xeno YTR-8335RS 25 rocznicy modelu trąbka obecnie pozostaje jednym z ostatnich modeli, które są obecnie dostępne w sprzedaży w Europie.... Więcej »

NAMM 2017 r.: B i S MBX3 dziedzictwa trąbek trąbek/Challenger

B i S ogłosić wydanie ich profesjonalnym MBX3 trąbki, fachowo wykonane i rozkosz dla ucha, MBX3 przynieść mosiądz gry na nowe wyżyny znalezionych... Więcej »

Gear4music teraz Pończocha Hidersine

Hidersine instrumentów orkiestrowych są uważane za 'pinnacle pola'.... Więcej »