Instrumenty smyczkowe

Instrumenty smyczkowe są tak samo popularne dzisiaj jak były do tej pory. Gear4music pracuje ciężko nad kolekcją instrumentów smyczkowych, która spełnia potrzeby graczy początkujących i zaawansowanych. Skrzypce, altówki, wiolonczele i kontrabasy są dostępne w rozmiarach od 1/16 do 4/4. Zaspokoimy potrzeby każdego muzyka smyczkowego bez względu na jego wiek i umiejętności.

View All Information

Najpopularniejsze

Pierwszy 13 produkty Wyświetlono

O instrumentach smyczkowych

Instrumenty strunowe stanowią dużą część orkiestry klasyczne, ale są też używane przez muzyków jazz-owych i folkloru. Instrumenty smyczkowwe o większym korpusie posiadają niższy strój. Strój ten jest uzależniony od długości, grubości i napięcia strun.

Posiadając wiele instrumentów kolorowych, jak i wiolonczele elektryczne, skrzypce i kontrabasy, możemy pomóc, niezależnie od wymagań instrumentu smyczkowego.

Ciąg Instrument News

Musikmesse 2016: Yamaha wprowadzenie serii Katowicach elektryczne skrzypce

Przy jej inspiracje z organyiczne piękno drewna, prostota czyste linie i komfort lekki nowej serii Katowicach łączy projekt innowacyjny Yamaha dźwięku stworzyć wspaniały instrument na żywo wyniki.... Więcej »

7 najlepszych instrumentów dla dzieci poniżej 7

Wielu rodziców chce zachęcić swoje dziecko do podjęcia instrumentem w dzieciństwie. Muzyka może być zabawa i nagradzając działalność dla dzieci, ale wiedząc, gdzie na początek może być trudne. Oto nasze propozycje na idealne starter instrumenty dla dzieci poniżej 7.... Więcej »

Dzieci bardziej muzyczne niż ich rodzice

Philharmonia Orchestra, z siedzibą w Londynie, zleciła badania, aby dowiedzieć się, gdzie muzycy jutro może pochodzić.... Więcej »