Harfy

Harfa, który jest również określany jako chordofonów, jest oskubane instrument strunowy, który ma płaszczyzny prostopadłej do płyty rezonansowej stanowiska struny. To sięga do jest jednym z najstarszych kiedykolwiek instrumentów i ma wiele źródeł. Harfy są używane w różnych gatunków muzycznych, ale przede wszystkim w symphony orchestra i muzyki ludowej.

View All Information

Harfy

Pierwszy 9 produkty Wyświetlono

O harfy

HARPS składają się z szyi, rezonator i smyczki. Harfa można znaleźć w początku orkiestrowych solowy w koncerty przez wiele barokowych i klasycznych compossers. Jest rownież stosowany regularnie w operze, a obecnie w jazzie i muzyce popularnej.

Harfa słynnej części można znaleźć w "Ona jest pozostawienie domu" zespołu The Beatles, Cher "Cyganie, włoczęgow i złodziei" i "Boogie Nights" przez upałow.

Harfa i struny wiadomości

Musikmesse 2016: Yamaha wprowadzenie serii Katowicach elektryczne skrzypce

Przy jej inspiracje z organyiczne piękno drewna, prostota czyste linie i komfort lekki nowej serii Katowicach łączy projekt innowacyjny Yamaha dźwięku stworzyć wspaniały instrument na żywo wyniki.... Więcej »

7 najlepszych instrumentów dla dzieci poniżej 7

Wielu rodziców chce zachęcić swoje dziecko do podjęcia instrumentem w dzieciństwie. Muzyka może być zabawa i nagradzając działalność dla dzieci, ale wiedząc, gdzie na początek może być trudne. Oto nasze propozycje na idealne starter instrumenty dla dzieci poniżej 7.... Więcej »