Skrzypce

Nasz asortyment skrzypiec posiada szeroki zakres markowy, cenowy i rozmiarowy. Na stanie posiadamy wiele skrzypiec czołowych producentów takich jak Yamaha , Stagg oraz naszą własną popularną produkcję skrzypiec Gear4music . Pracujemy nieustannie nad rozwojem i udoskonalaniem naszych skrzypiec, które są dostępne po bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki temu staliśmy się jedym z czołowych detalistów skrzypiec w Europie.

View All Information

Najbardziej popularne skrzypiec

Pierwszy 18 produkty Wyświetlono

Informacje o skrzypcach

Historia skrzypce:

Chociaż skrzypiec starożytności, zdobyli większość ich nowoczesnych cech z Luthiers w XVI wieku Włochy, gdzie przyrząd został viola da gamba, raczej niż dzisiejsze skrzypce. Dopiero w okresie baroku, że skrzypce zaczęły rozwijać się wraz z przestrzegane kompozytorów takich jak Johann Sebastian Bach przy użyciu skrzypiec w wielu swoich kompozycji i Antonio Vivaldi. Od tego czasu skrzypce zyskał dużo miłości i szacunku z całego świata zarówno instrument solo i koncert. Skrzypce są teraz odtwarzane przez muzyków w szeroki wachlarz gatunków muzycznych tym Klasyka, jazz i folk.

Skrzypce jest 4-strunowe gitary akustyczne instrument muzyczny, który rozgrywany jest w łuk. To kieruje się struny rodziny instrumentów, że także funkcje, altówkę, wiolonczelę i kontrabas. Dźwięk jest zazwyczaj generowane przy użyciu łuku, który składa się z kijem, wyposażony w Pasek włosów konia. Chociaż istnieje wiele innych technik, takich jak pizzicato (wyrywanie smyczki) do nazwy, jeden, łuk (lub arco) jest Najczęstszym sposobem gry na instrumencie. Kalafonia jest wcierać włosy łuk do zapewnienia jej ścieŜek całej struny skrzypiec i utworzyć niezbędne rezonansu.


Znaleźć odpowiedni rozmiar skrzypce ma kluczowe znaczenie dla komfortowej gry. Najlepszym sposobem, aby zmierzyć to będzie trzymać rękę się prosto i zmierzyć odległość od szyi do nadgarstka. Zanotuj długości, Sprawdź poniżej rozmiarówka i wybierz najbliższy rozmiar powyżej pomiaru zrobionego.

Skrzypce rozmiary

Rozmiar 4/4 - w wieku 11 - 58 cm (ok.)
3/4 rozmiar - w wieku 9-12-56 cm (ok.)
1/2 rozmiar - w wieku 7-9-51 cm (ok.)
Rozmiar 1/4 - w wieku 5 7 - 46 cm (ok.)
Rozmiar 1/8 - w wieku 4-6 - 42 cm (ok.)
Rozmiar 1/10 - w wieku 4 do 5 - 38 cm (ok.)
Rozmiar 1/16 - w wieku 3 do 5 - 36 cm (ok.)

Nowości

Yamaha pierwsze skrzypce Silent YSV-104 do funkcji systemu zasilania SRT

Yamaha's najnowszy wpis w świat silent skrzypiec wykorzystuje Państwa-z-- art SRT Power System wzmocnienia i zmaksymalizować Twój ton w środowisku praktyki... Więcej »

Gear4music teraz Pończocha Hidersine

Hidersine instrumentów orkiestrowych są uważane za 'pinnacle pola'.... Więcej »

Eastman struny produkty zaopatrzony marki Gear4music

Wysokiej jakości Eastman skrzypiec, altówki, wiolonczeli i Kontrabasu są teraz dostępne w Gear4music.... Więcej »

Musikmesse 2016: Yamaha wprowadzenie serii Katowicach elektryczne skrzypce

Przy jej inspiracje z organyiczne piękno drewna, prostota czyste linie i komfort lekki nowej serii Katowicach łączy projekt innowacyjny Yamaha dźwięku stworzyć wspaniały instrument na żywo wyniki.... Więcej »

7 najlepszych instrumentów dla dzieci poniżej 7

Wielu rodziców chce zachęcić swoje dziecko do podjęcia instrumentem w dzieciństwie. Muzyka może być zabawa i nagradzając działalność dla dzieci, ale wiedząc, gdzie na początek może być trudne. Oto nasze propozycje na idealne starter instrumenty dla dzieci poniżej 7.... Więcej »

Dzieci bardziej muzyczne niż ich rodzice

Philharmonia Orchestra, z siedzibą w Londynie, zleciła badania, aby dowiedzieć się, gdzie muzycy jutro może pochodzić.... Więcej »

Ogłoszono zwycięzców nagrody BRIT klasyczne

2013 Classic BRIT Awards odbyła się wczoraj w nocy w Royal Albert Hall.... Więcej »

Instrumenty strunowe Stentor teraz dostępne w Gear4music

Stentor sprzedać więcej skrzypiec niż jakiekolwiek inne firmy na świecie. Możemy dowiedzieć się, dlaczego ich instrumentów smyczkowych są tak popularne.... Więcej »

Dzieci nalegał, aby trzymać się jeden instrument muzyczny

Jeden z czołowych skrzypków świata opowiada ciężkiej pracy i zawodu lepiej gra na instrumencie.... Więcej »

Spory dotyczące autentyczności "Titanic skrzypce"

Stowarzyszenia historyczne w Wielkiej Brytanii i USA mają wątpliwość autentyczność dokumentu.... Więcej »