Skrzypce

Nasz asortyment skrzypiec posiada szeroki zakres markowy, cenowy i rozmiarowy. Na stanie posiadamy wiele skrzypiec czołowych producentów takich jak Yamaha , Stagg oraz naszą własną popularną produkcję skrzypiec Gear4music . Pracujemy nieustannie nad rozwojem i udoskonalaniem naszych skrzypiec, które są dostępne po bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki temu staliśmy się jedym z czołowych detalistów skrzypiec w Europie.

View All Information

Najbardziej popularne skrzypiec

Pierwszy 18 produkty Wyświetlono

Informacje o skrzypcach

Historia skrzypce:

Chociaż skrzypiec starożytności, zdobyli większość ich nowoczesnych cech z Luthiers w XVI wieku Włochy, gdzie przyrząd został viola da gamba, raczej niż dzisiejsze skrzypce. Dopiero w okresie baroku, że skrzypce zaczęły rozwijać się wraz z przestrzegane kompozytorów takich jak Johann Sebastian Bach przy użyciu skrzypiec w wielu swoich kompozycji i Antonio Vivaldi. Od tego czasu skrzypce zyskał dużo miłości i szacunku z całego świata zarówno instrument solo i koncert. Skrzypce są teraz odtwarzane przez muzyków w szeroki wachlarz gatunków muzycznych tym Klasyka, jazz i folk.

Skrzypce jest 4-strunowe gitary akustyczne instrument muzyczny, który rozgrywany jest w łuk. To kieruje się struny rodziny instrumentów, że także funkcje, altówkę, wiolonczelę i kontrabas. Dźwięk jest zazwyczaj generowane przy użyciu łuku, który składa się z kijem, wyposażony w Pasek włosów konia. Chociaż istnieje wiele innych technik, takich jak pizzicato (wyrywanie smyczki) do nazwy, jeden, łuk (lub arco) jest Najczęstszym sposobem gry na instrumencie. Kalafonia jest wcierać włosy łuk do zapewnienia jej ścieŜek całej struny skrzypiec i utworzyć niezbędne rezonansu.


Znaleźć odpowiedni rozmiar skrzypce ma kluczowe znaczenie dla komfortowej gry. Najlepszym sposobem, aby zmierzyć to będzie trzymać rękę się prosto i zmierzyć odległość od szyi do nadgarstka. Zanotuj długości, Sprawdź poniżej rozmiarówka i wybierz najbliższy rozmiar powyżej pomiaru zrobionego.

Skrzypce rozmiary

Rozmiar 4/4 - w wieku 11 - 58 cm (ok.)
3/4 rozmiar - w wieku 9-12-56 cm (ok.)
1/2 rozmiar - w wieku 7-9-51 cm (ok.)
Rozmiar 1/4 - w wieku 5 7 - 46 cm (ok.)
Rozmiar 1/8 - w wieku 4-6 - 42 cm (ok.)
Rozmiar 1/10 - w wieku 4 do 5 - 38 cm (ok.)
Rozmiar 1/16 - w wieku 3 do 5 - 36 cm (ok.)