Wiolonczele

Wiolonczele marki Gear4music rozwijały się przez wiele lat, które to lata spędzono na współpracy z jednymi z najlepszych wytwórców wiolonczel na całym świecie. Od roku 2003 dostarczyliśmy doskonałej jakości wiolonczele po konkurencyjnych cenach. Wiolonczele Gear4music są w rozmiarach 1/4, 1/2, 3/4 i 4/4 i są również dostępne w zestawach dla początkujących, które to zestawy zawierają wszystko czego osoba początkująca potrzebuje by rozpocząć granie.

View All Information

Najpopularniejsze

Pierwszy 26 produkty Wyświetlono

Wybór wiolonczeli o odpowiednim rozmiarze

Jak z wszystkich instrumentów z rodziny struny, wybierając odpowiedni rozmiar wiolonczela jest ważne. Wiolonczela, że jest zbyt małe lub zbyt duże dla jego użytkownika będzie trudniej grać. Wiolonczela wyborów zazwyczaj są ustalane w oparciu o wiek, wysokość lub ciało długości.

Wiolonczela rozmiary

rozmiar 1/4 - w wieku 5-7 - wysokość do 4 metrów, długość ciała 20" 23"
1/2 rozmiar - w wieku 7-11 - wysokość do 4,5 metrów, długość ciała 26" do 27.5"
3/4 rozmiar - w wieku 11 15 - wysokość do 5 metrów, długość ciała 26" do 27.5"
rozmiar 4/4 - wiek 16 - wysokość 5 metrów i powyżej, ciało długości 30" i ponad

Orkiestrowe News

Musikmesse 2016: Yamaha wprowadzenie serii Katowicach elektryczne skrzypce

Przy jej inspiracje z organyiczne piękno drewna, prostota czyste linie i komfort lekki nowej serii Katowicach łączy projekt innowacyjny Yamaha dźwięku stworzyć wspaniały instrument na żywo wyniki.... Więcej »

7 najlepszych instrumentów dla dzieci poniżej 7

Wielu rodziców chce zachęcić swoje dziecko do podjęcia instrumentem w dzieciństwie. Muzyka może być zabawa i nagradzając działalność dla dzieci, ale wiedząc, gdzie na początek może być trudne. Oto nasze propozycje na idealne starter instrumenty dla dzieci poniżej 7.... Więcej »

Dzieci bardziej muzyczne niż ich rodzice

Philharmonia Orchestra, z siedzibą w Londynie, zleciła badania, aby dowiedzieć się, gdzie muzycy jutro może pochodzić.... Więcej »