Interfejsy Audio Presonus

Gear4Music.com

Presonus został założony w 1995 roku w celu, jakim jest budowanie muzyki zawodowych i po przystępnych cenach produkcji narzędzi dla muzyków i inżynierów dźwięku. Całej dekady opracowały innowacyjnych, zawodowe i po przystępnych cenach narzędzia do tworzenia muzyczny w rozumieniu wzmocnienie procesu produkcji i tworzenie muzyki. View All Information

Interfejsy USB Audio Presonus

Pierwszy 9 produkty Wyświetlono

Presonus Firewire Audio interfejsów

Pierwszy 3 produkty Wyświetlono

Informacje o interfejsach Presonus

W Gear4music oferujemy Presonus światowej klasy dźwięku interfejsów zdolnych do tworzenia komercyjne jakość nagrania po bardzo niskich cenach. Firestudio Presonus jest światowej klasy zawodowych systemu rejestrującego FireWire z doskonałe połączenie wejść i wyjść pasm, producentów, muzyków i inżynierów. Dołączany Presonus przełomowe studyjny jednego wykonawcy muzyki tworzenia programu z wtyczki, pętli i próbek, które należy natychmiast zacząć.

Presonus Audio interfejsu News

PreSonus odsłonić Quantum, interfejs ich najlepiej wykonanych do tej pory

Z imponującą liczbą możliwości jego pasem, Quantum maksymalizuje potencjał firmy audio i przynosi premium klasy jakości w bicie serca... Więcej »

NAMM 2017: Presonus StudioLive 16 serii III

Z 17 dotknąć wrażliwe, zmotoryzowane suwaki i 17 SP2060 XMAS Przedwzmacniacze, StudioLive 16 przynosi uniwersalność pełne rejestrowanie użytkownika podczas pracy w polu.... Więcej »

Synergy Bundle teraz zawarte z Antelope Audio interfejsów

Antelope Audio ogłosił promocję wyłączne partnerstwo między Presonus i Overloud. Ta oferta jest otwarta od teraz aż do 31 grudnia.... Więcej »