DISCAccess Virus Ti2 Polar klawiatura syntezatora i torba

10 070 (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

 • Access Virus Ti2 Polar klawiatura syntezatora & amp; Torba.
 • Trzy główne oscylatory i jeden Sub oscylator na głos.
 • Na pokładzie dźwięki ponad 3300.
 • pokrętła 32, 43 przyciski, 73 diody LED.
 • Pochodzi z Deluxe Bag

DISCAccess Virus Ti2 Polar klawiatura syntezatora i torba

Virus TI2 Polar klawiatura syntezatora został zaprojektowany jako idealnym towarzyszem każdego DJ lub projektu Studio. Kompaktowy i slick wyglądających 37-klawiszowa klawiatura, Polar posiada panele boczne, które są mieszanką drewna i czystego aluminium. Oferuje on również białych diod LED, które dodają klasy i stylu. Ale oczywiście, Polar dźwięk silnika jest dokładnie który używany w modelach potężny i wszechstronny pulpit TI i klawiatury.



Produkt Ref: 32667

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Ta klawiatura jest z worka TI polarne, aby go nosić z całym!

Kliknij na poniższe linki demo MP3 Access Virus TI2:

Ten utwór posiada jeden Virus TI2 i bębna próbki z magii próbki i Xfer Deadmau5. Większość ruchu tła, można usłyszeć jest taśmy opóźnienia z automatycznego opóźnienia i opinie. Wszystko poszło prosto z TI do Izotope Ozone, który został użyty do kompresji wymieszać i dodać głośności.

Steampunx jest to przerwy na demo nie trzyma na dźwięki basu i tłuszczu ołowiu. Wszystkie dźwięki tonów w tym FX zostały wykonane z jednego Virus TI2. Większość bębna dźwięki i pętli można znaleźć na próbki Magic Breakbusters biblioteki.

Jakości klawiatura syntezator

Virus TI2 Polar klawiatura syntezatora oferuje premii jakości klucze semi-weighted i mnóstwo dotykowe formantu, w tym dotknij przycisku tempa. To wykonawcy polecenia stacji. TI2 zapewnia fantastyczną wydajność z jego poziom w studio pro klasy przetworniki i zbalansowane wyjścia. Inne instrumenty można przetwarzać karmiąc je przez wirus dźwięk silnika za pomocą wejścia analogowe, aby otworzyć się na całkowicie nowy poziom interakcji z Twoich członków zespołu.

Trzy główne oscylatory i jeden Sub oscylator na głos

Oscylator głównym mogą zawierać różne typy oscylator tym klasyczne wirtualny analogowy oscylatory (Piła, zmiennej impulsowe, sinus, trójkąt, 62 widma fal z kilku trybów FM) i hypersaw (multi Piła ząb oscylator z maksymalnie 9 oscylatory ułożone, oscylatory 9 sub i oscylator synchronizacji w tym samym czasie). Wavetable Oscylatory z 100 wielowskaźnikowa instrumentu, funkcja rozpoznawanie zmiennych i modulacji szerokości impulsu opcjonalne. Oscylatory Graintable zastosowania granulowanego syntezy technik kontroli niezależnych paki i formants do osnowy fali nie do poznania. Oscylatory wszystim brzmi jak kolejny sygnał przez masywne, regulowany filterbank z setki rezonansowe zespołów jest przekształcone przez indeks tabeli dźwięków.

Dwa w pełni niezależne filtry

TI2 posiada dwa niezależne filtry (lowpass, highpass, pasmowego, bandstop) z modułem opcjonalnym nasycenie znajduje się między obu bloków filtr. Moduł nasycenie można dodać jedną z kilku zakłóceń i lo-fi efekty lub dodatkowe niskie /-filtr górnoprzepustowy. Opcjonalnie self-resonating Moog kaskadowo symulacyjne filtru z obwód Przeciążenie i 1-4 Polaków.

Dwuwymiarowej macierzy modulacji z 6 slotow

1 źródła i modulacji 3 cele każdego. Co możliwe parametr może być modulowany w czasie rzeczywistym. Trzy LFO z przewodowych dodatkowych miejsc wraz z slotem definiowanych przez użytkownika. Dwie koperty błyskawica umocowany, wielostopniowe (ADSTR) - LFO może być używany jako generatory ziemi jak również.

Zbadać sekcji FX

Sekcji FX ma niezależne opóźnienia i pogłosu na patcha (nawet w trybie multi), wraz z wielu algorytmów zakłócenia/lo-fi, fazer, chorus/flanger, charakter kontroli, pierścień modulator/przerzutki, EQ oraz vocoder globalnego. Nie ma różnicy między trybów single i multi - plamy dźwiękowe dokładnie jest to samo.

Arpeggiator

Każdy patch zawiera własny arpeggiator wzór, z 32 programowane kroki (prędkość i długość można regulować na krok) wraz z globalnej kontroli do czasu huśtawka/shuffle i jeden dla Uwaga długości. Prawie każdy parametr tym wzór sam w sobie, ilość oktaw i wiele innych mogą być kontrolowane za pomocą macierzy modulacji.

WE/WY

6 równowagę wyjść ( 4dB), wspierany przez 192 Khz/24 bit przetworniki, miękkie ograniczenie. Dwa wejścia z 24-bitowym A/D. dedykowane wyjście na słuchawki. MIDI w, na, a przez. Cyfrowe audio S/PDIF (44,1/48 kHz) wejść i wyjść. USB służy do MIDI i transmisji dźwięku (dodanie 3 dodatkowe wyjścia dźwięku stereo) i działa w 12 Mb/s.

Inny wielki rysy twarzy:

 • Dźwięk przestrzenny: Każdą część można zjechana dynamicznie między dwa wyjścia stereo dla systemu kwadrofonicznego: efekty.
 • Sprzęt kontroli: pokrętła 32, 43 przyciski, 73 diody LED i Pitch/Modulacja koło jeśli ma to zastosowanie.
 • Polifonia: Między 25-110 głosów *, w zależności od złożoności patcha. * _Estimates są oparte na jednym tryb wydajności, co wyniki mogą się różnić w trybie multi.
 • Tryb Multi: Multi programy mogą mieć osadzony singli w pełni niezależny, bez linki do jednego banków wymagane przez większość syntezatory. Zapewnia to wolność od łamanie innych programów.
 • Pamięć: 1024 RAM i ROM 3328 dźwięki, 16 osadzony multi poprawki wraz z 112 konwencjonalnych wielu slotów, 16 części w trybie multi.

Kliknij na link poniżej do Virus Ti specyfikacje techniczne:

Pochodzi z Access Virus TI2 Bag polarnych Deluxe

Access Virus TI2 bag deluxe Polar jest trwałe, miękkie gigbag, który jest idealny do robienia Virus TI2 Polar na drodze, na koncert lub do studia. Prowadzić za pomocą miękka Rękojeść z blokadą na rzep, regulacja pasa, lub na plecach z dwóch ramiączka. Dwie zewnętrzne kieszenie to wyściełana kieszeń na laptopa pamięci i dodatkowa kieszeń na kable i akcesoria.

Polar torba jest wykonana z wytrzymałego poliestru wysokiej jakości zamki i ma 25 mm wyściółka z miękką wyściółką do ochrony synth.

 • Stylowe haftowane Access logo muzyka
 • Wykonane z wytrzymałego poliestru
 • Wysokiej jakości zamki
 • 25 mm (0.98 cali) uzupełnienie z miękką wyściółką
 • 1 zewnętrzna kieszeń z wyściółką do bezpiecznego przewozu wszelki Laptop
 • 1 zewnętrzna kieszeń na kable i akcesoria
 • 3 Gumowe nóżki ochrony poślizgu
 • Miękka uchwyt z zamkiem na rzep
 • Regulowany pas ramię z karabińczykiem
 • 2 pasy ramion z podbitką być torba plecak
 • Wysokiej jakości Armatura metalowa do pasa
 • Zgodny z Virus TI - i Virus TI2 polarnych, Virus TI polarnych Whiteout Edition (Darkstar), wirus Indigo

Wymiary:

 • Szerokość: 63 cm/24.8 "
 • Wysokość: 40 cm/15.75 "
 • Głębokość: 18 cm/7.09 "(nie w tym przednie kieszenie)

Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.