Kontrolery DJ

Kontrolery DJ pozwalają że DJ's, aby płynnie i wyraźnie sterowania dźwięki w występy na żywo, z możliwością przypisać pliki MIDI i wyzwalacz lub zmodyfikować je żyć.

View All Information

Najlepiej sprzedających kontrolerów DJ

Pierwszy 15 produkty Wyświetlono

O kontrolerów DJ

W Gear4music skupiliśmy się na wyborze zakresu DJ i innych kontrolerów MIDI, które pomogą Ci rozwinąć i zwiększyć swoją kreatywność, umiejętności produkcji i wydajności. Większość kontrolerów oferują możliwość przekazywania sygnałów przez USB, co oznacza, że można kontrolować najnowsze oprogramowanie DJ.

DJ & MIDI kontroler News

Novation ogłosić zmianę koloru do rozpoczęcia Control XL

Zmieniające barwę od jego poprzednich szary gładki czarny, uruchomienie Control wygląd XL's ma zostały ponownie wyobrażał sobie aby go równo z jego klucz uruchomienia i Launchpad odpowiedników.... Więcej »

Native Instruments ogłosić Komplete Kontrol serii i Komplete Audio 6

Oferujące do 80 funtów na Kontrol serii, podczas gdy tnąc ceny Komplete Audio 6 £ 149, dostać twój zaryzykować wobec używać wiodących elementy konstrukcyjne niezwykle obniżonej cenie... Więcej »

Native Instruments' Traktor Kontrol S8 na sprzedaż o Gear4music teraz

Wyposażony w szereg innowacyjnych składników, które zapewniają najwyższą doświadczenie DJ na żywo, Traktor Kontrol S8 to nowy punkt odniesienia dla kontrolerów wszędzie... Więcej »