Kontrolery DJ

Kontrolery DJ pozwalają że DJ's, aby płynnie i wyraźnie sterowania dźwięki w występy na żywo, z możliwością przypisać pliki MIDI i wyzwalacz lub zmodyfikować je żyć.

View All Information

Najlepiej sprzedających kontrolerów DJ

Pierwszy 15 produkty Wyświetlono

O kontrolerów DJ

W Gear4music skupiliśmy się na wyborze zakresu DJ i innych kontrolerów MIDI, które pomogą Ci rozwinąć i zwiększyć swoją kreatywność, umiejętności produkcji i wydajności. Większość kontrolerów oferują możliwość przekazywania sygnałów przez USB, co oznacza, że można kontrolować najnowsze oprogramowanie DJ.

DJ & MIDI kontroler News

Denon DJ DJ uruchomić #ChangeYourRider w oczekiwaniu na wydanie

Przygotowania do najnowszy dodatek do Denon DJ DJ zakres, Denon wydała teaser, który zawiera ważne wskazówki, co najnowszy produkt może być... Więcej »

Novation ogłosić zmianę koloru do rozpoczęcia Control XL

Zmieniające barwę od jego poprzednich szary gładki czarny, uruchomienie Control wygląd XL's ma zostały ponownie wyobrażał sobie aby go równo z jego klucz uruchomienia i Launchpad odpowiedników.... Więcej »

Native Instruments ogłosić Komplete Kontrol serii i Komplete Audio 6

Oferujące do 80 funtów na Kontrol serii, podczas gdy tnąc ceny Komplete Audio 6 £ 149, dostać twój zaryzykować wobec używać wiodących elementy konstrukcyjne niezwykle obniżonej cenie... Więcej »