Miksery analogowe

Mikser analogowy używa obwodów analogowych i prowadzi ścieżkę do analogowego wyjścia audio. Najczęściej używane są one na żywo, gdzie nie ma potrzeby używania sygnału cyfrowego. Miksery analogowe są pożądane ze względu na ich ciepło i charakter dźwięku.

View All Information

Najbardziej popularne Studio Miksery analogowe

Pierwszy 18 produkty Wyświetlono

O analogowe miks

Behringer, Yamaha i Mackie wytworzenia szeregu mieszarki analogowe, które w zakresie od modeli kompaktowych, home-studio do większych biurka na żywo. Koncentrujemy ich wysokiej pamięciowych Xenyx przedwzmacniaczs i "Brytyjski" równoważne laurylowemu siarczanowi się z serii Behringer Xenyx Seria Yamaha MG znane są ze swoich oszałamiającą jakość dźwięku i zwarta konstrukcja. Gear4music.com.com jest dumny oferować zarówno Xenyx, jak i MG mikser analogowych linii produktów.

Analogiczny mikser News

Pioneer wprowadzić nowy DJM-250MK2 2-kanałowy DJ mikser

Wyposażony w szereg nowych funkcji, które przyczyniają się do profesjonalnej jakości możliwości mieszania, DJM-250MK2 2-kanałowy mikser DJ ustawia nowy precedens.... Więcej »

NAMM 2017: Soundcraft System rejestracji Ui24R

Uniwersalny i dynamiczny cyfrowy mikser z mnóstwem ekscytujących możliwości... Więcej »

NAMM 2017: Denon DJ wydania ich nowego zakresu Prime

Premiera serii wyposażone są w odtwarzacz multimedialny, gramofon, mikser i oprogramowania do analizy. Spełniające wszystkie potrzeby nowoczesnych DJ, Denon DJ hit sedno.... Więcej »