Analogowe miks

Mikser analogowy przyjmuje obwody analogowe i wykonuje ścieżce audio na sygnał analogowy. Ich najczęściej używanych aplikacji jest użycie żywych, gdzie tu jest nie potrzebować pod kątem cyfrowy sygnał ma być używany. Miksery analogowe są pożądane dla ich ciepło i charakter.

View All Information

Studio miksery analogowe

Pierwszy 150 produkty Wyświetlono

O analogowe miks

Behringer, Yamaha i Mackie wytworzenia szeregu mieszarki analogowe, które w zakresie od modeli kompaktowych, home-studio do większych biurka na żywo. Koncentrujemy ich wysokiej pamięciowych Xenyx przedwzmacniaczs i "Brytyjski" równoważne laurylowemu siarczanowi się z serii Behringer Xenyx Seria Yamaha MG znane są ze swoich oszałamiającą jakość dźwięku i zwarta konstrukcja. Gear4music.com.com jest dumny oferować zarówno Xenyx, jak i MG mikser analogowych linii produktów.

Analogiczny mikser News

Pioneer wprowadzić nowy DJM-250MK2 2-kanałowy DJ mikser

Wyposażony w szereg nowych funkcji, które przyczyniają się do profesjonalnej jakości możliwości mieszania, DJM-250MK2 2-kanałowy mikser DJ ustawia nowy precedens.... Więcej »

NAMM 2017: Soundcraft System rejestracji Ui24R

Uniwersalny i dynamiczny cyfrowy mikser z mnóstwem ekscytujących możliwości... Więcej »

NAMM 2017: Denon DJ DJ wydania ich nowego zakresu Prime

Premiera serii wyposażone są w odtwarzacz multimedialny, gramofon, mikser i oprogramowania do analizy. Spełniające wszystkie potrzeby nowoczesnych DJ, Denon DJ DJ hit sedno.... Więcej »