Mikserów audio

Miksery audio są niezbędne, aby te wymagające wielu kanałów przetwarzania w tym samym czasie, z wielu miksery również zapewnienie efektów i narzędzi, takich jak kompresja audio.

View All Information

Najpopularniejsze miksery Studio

Pierwszy 15 produkty Wyświetlono

Informacji dźwiękowych mikser

Posiadamy szeroki zakres Mikserów Audio w magazynie, w tym mieszarki analogowe, takich jak Yamaha MG166C, które zachować ścieżki prawda sygnału dźwiękowego w całej. Wiele z tych funkcji połączenia USB i Firewire rejestrowania elastyczności.

Cyfrowych mieszarki przekonwertować dane, często o wysokim poziomie skutków i EQs uzyskanie dźwięku tylko prawo dźwięku. Zakres Soundcraft EFX łączy przepięknego Digitech i Lexicon procesorów w mikserze.

Dla wielu strukturze domu multi-input interfejsu audio lub karty dźwiękowej może być preferowane, jak ślad miejsca jest znacznie mniej. Jednakże ogólnie miksera jest prawdopodobnie lepsza jakość konwertery niż karty dźwiękowej i bardziej szczegółowe, fizycznej kontroli. W rezultacie mikser audio pozwolą Uzyskiwanie dźwięku in your head łatwiej w rzeczywistości.

Audio — mikser News

Musikmesse 2016: Allen i Heath QU-SB przenośny cyfrowy mikser

QU-SB-Ultra-kompaktowy mikser cyfrowy i interfejs, zaprojektowany do kontroli iPad, uwalniając go mieszać z dowolnego miejsca.... Więcej »

QSC TouchMix cyfrowy mikser i K głośniki serii wyposażone są w świecie rekord na Mt Everest

QSC PA systemu tkliwy w łamanie rekord świata koncert na Mount Everest.... Więcej »

Apple muzyka wobec doliczać usługi transmisji strumieniowej DJ mixy, Mashups i Nieoficjalne Remiksy

Ogłoszenie będzie otwarcie możliwości dla DJ-ów i producentów na muzykę wysuwa i słyszał przez mas.... Więcej »