Mikserów audio

Miksery audio są niezbędne, aby te wymagające wielu kanałów przetwarzania w tym samym czasie, z wielu miksery również zapewnienie efektów i narzędzi, takich jak kompresja audio.

View All Information

Najpopularniejsze miksery Studio

Pierwszy 15 produkty Wyświetlono

Informacji dźwiękowych mikser

Posiadamy szeroki zakres Mikserów Audio w magazynie, w tym mieszarki analogowe, takich jak Yamaha MG166C, które zachować ścieżki prawda sygnału dźwiękowego w całej. Wiele z tych funkcji połączenia USB i Firewire rejestrowania elastyczności.

Cyfrowych mieszarki przekonwertować dane, często o wysokim poziomie skutków i EQs uzyskanie dźwięku tylko prawo dźwięku. Zakres Soundcraft EFX łączy przepięknego Digitech i Lexicon procesorów w mikserze.

Dla wielu strukturze domu multi-input interfejsu audio lub karty dźwiękowej może być preferowane, jak ślad miejsca jest znacznie mniej. Jednakże ogólnie miksera jest prawdopodobnie lepsza jakość konwertery niż karty dźwiękowej i bardziej szczegółowe, fizycznej kontroli. W rezultacie mikser audio pozwolą Uzyskiwanie dźwięku in your head łatwiej w rzeczywistości.

Audio — mikser News

NAMM 2017: Soundcraft System rejestracji Ui24R

Uniwersalny i dynamiczny cyfrowy mikser z mnóstwem ekscytujących możliwości... Więcej »

NAMM 2017: Denon DJ DJ wydania ich nowego zakresu Prime

Premiera serii wyposażone są w odtwarzacz multimedialny, gramofon, mikser i oprogramowania do analizy. Spełniające wszystkie potrzeby nowoczesnych DJ, Denon DJ DJ hit sedno.... Więcej »

Gear4music teraz Pończocha QSC TouchMix-30 Pro

Z całą masę nowych, innowacyjnych funkcji nadeszła nowa generacja TouchMix... Więcej »