Programy muzyczne

Dzisiaj Oprogramowania muzycznego jest bardziej widocznym w światowej produkcji muzyki niż kiedykolwiek. Obok komputerowej pełne utwory można profesjonalnie produkowane z łatwością. Komputery są poważne muzyki, dzięki czemu narzędzia. W Gear4music.com nam uznają prawo i znaczenie oprogramowanie audio gra w nowoczesnej muzyki - jak jej popularność i dostępności rośnie, co powoduje jego potencjału. Dlaczego jesteśmy zawsze podekscytowani sprzedają i korzystanie z najbardziej innowacyjnych dostępnych programów oprogramowania muzyki.

View All Information

Najbardziej popularne programy muzyczne

O oprogramowaniu Music

Oprogramowanie DAW, lub sekwencjonowania oprogramowania jak również wiadomo, zwykle znajduje się w samym sercu wszelkie nowoczesne studio. Programy takie jak Cubase, Ableton Live, Sonar i FL Studio mogą zapewnić wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia nagrywania i produkcji muzyki.

Dodatkowe Instrument wirtualny wtyczki lub w VSTi wzmocni dźwięku paletę i pozwoli Ci na znalezienie idealnego dźwięku. VSTi, takich jak Toontrack EZ Drummer pozwala na komponowanie i edytować realistyczne brzmienia bębna utwory swoje kompozycje.

Efekty Plug-Ins pomóc dodać elementu profesjonalizmu do dźwięku, czy to efekt twórczej lub efekt narzędzie. Antares AutoTune EFX jest wielkim plug-in wokalne korekcji skoku i tworzenia popularnych autotune dźwięku.

Wielu producentów polegać na ich dźwięk Arsenalu. Próbki biblioteki oferują pełną gamę autentyczne dźwięki dla ścieżek i często może przynieść iskry kreatywności do nagrań.

Muzyka oprogramowania News

Korba Native Instrument się straszne z 'Emocje'

Zaprojektowane aby towarzyszyć swoje wyniki horror i zachęcać nieobliczalne strach w serca publiczności, dreszczyk emocji obiecuje Obgryzanie paznokci i thrillery i horrory wstrząsających... Więcej »

iZotope uruchomić ich największym kiedykolwiek aktualizacji do RX6 oprogramowania

Trzeba poukładać swoje audio niespójności? iZotope Uruchom aktualizację w trzech z ich oprogramowanie do edycji audio kawałki: elementy, regularne i zaawansowane.... Więcej »

Cubase 9 artysty z UR12 lub UR22 w Gear4music teraz

Od dziś można teraz kupić Steinberg's Cubase 9 artysty z UR12 lub UR22 za mniej niż cena Cubase 9 artysta samodzielna produkcja Suite... Więcej »