Programy muzyczne

Dzisiaj Oprogramowania muzycznego jest bardziej widocznym w światowej produkcji muzyki niż kiedykolwiek. Obok komputerowej pełne utwory można profesjonalnie produkowane z łatwością. Komputery są poważne muzyki, dzięki czemu narzędzia. W Gear4music.com nam uznają prawo i znaczenie oprogramowanie audio gra w nowoczesnej muzyki - jak jej popularność i dostępności rośnie, co powoduje jego potencjału. Dlaczego jesteśmy zawsze podekscytowani sprzedają i korzystanie z najbardziej innowacyjnych dostępnych programów oprogramowania muzyki.

View All Information

Najbardziej popularne programy muzyczne

Pierwszy 11 produkty Wyświetlono

O oprogramowaniu Music

Oprogramowanie DAW, lub sekwencjonowania oprogramowania jak również wiadomo, zwykle znajduje się w samym sercu wszelkie nowoczesne studio. Programy takie jak Cubase, Ableton Live, Sonar i FL Studio mogą zapewnić wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia nagrywania i produkcji muzyki.

Dodatkowe Instrument wirtualny wtyczki lub w VSTi wzmocni dźwięku paletę i pozwoli Ci na znalezienie idealnego dźwięku. VSTi, takich jak Toontrack EZ Drummer pozwala na komponowanie i edytować realistyczne brzmienia bębna utwory swoje kompozycje.

Efekty Plug-Ins pomóc dodać elementu profesjonalizmu do dźwięku, czy to efekt twórczej lub efekt narzędzie. Antares AutoTune EFX jest wielkim plug-in wokalne korekcji skoku i tworzenia popularnych autotune dźwięku.

Wielu producentów polegać na ich dźwięk Arsenalu. Próbki biblioteki oferują pełną gamę autentyczne dźwięki dla ścieżek i często może przynieść iskry kreatywności do nagrań.

Muzyka oprogramowania News

Antelope Audio teraz oferuje darmową licencję dla PreSonus Studio One dla klientów, którzy zakupią wybrane interfejsy

Tych, którzy kupili wycieczkę Zen, Zen Studio, Orion Studio, Orion 32, Orion 32 lub Goliath interfejs będzie mógł otrzymać bezpłatną kopię PreSonus Studio One... Więcej »

Od listopada 24-30 Propellerhead są oferuje użytkownikom którzy zakupu Reason darmowe wtyczki

Kupię Reason między 24 listopada a 31 grudnia i dostać 350 £ wart z najlepiej sprzedających się instrumentów i efektów wtyczek rack za darmo!... Więcej »

iZotope wersji Professional Standard mieszanie oprogramowania 'Ozonu 7 elementów'

Idealny dla producenta, który chce się doskonalić w sprawie ich idealnego brzmienia, ozonu 7 zapewnia proste i łatwe w obsłudze oprogramowanie, które wyraża różne poziomy audio design... Więcej »