Programy muzyczne

Dzisiaj Oprogramowania muzycznego jest bardziej widocznym w światowej produkcji muzyki niż kiedykolwiek. Obok komputerowej pełne utwory można profesjonalnie produkowane z łatwością. Komputery są poważne muzyki, dzięki czemu narzędzia. W Gear4music.com nam uznają prawo i znaczenie oprogramowanie audio gra w nowoczesnej muzyki - jak jej popularność i dostępności rośnie, co powoduje jego potencjału. Dlaczego jesteśmy zawsze podekscytowani sprzedają i korzystanie z najbardziej innowacyjnych dostępnych programów oprogramowania muzyki.

View All Information

Najbardziej popularne programy muzyczne

Pierwszy 9 produkty Wyświetlono

O oprogramowaniu Music

Oprogramowanie DAW, lub sekwencjonowania oprogramowania jak również wiadomo, zwykle znajduje się w samym sercu wszelkie nowoczesne studio. Programy takie jak Cubase, Ableton Live, Sonar i FL Studio mogą zapewnić wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia nagrywania i produkcji muzyki.

Dodatkowe Instrument wirtualny wtyczki lub w VSTi wzmocni dźwięku paletę i pozwoli Ci na znalezienie idealnego dźwięku. VSTi, takich jak Toontrack EZ Drummer pozwala na komponowanie i edytować realistyczne brzmienia bębna utwory swoje kompozycje.

Efekty Plug-Ins pomóc dodać elementu profesjonalizmu do dźwięku, czy to efekt twórczej lub efekt narzędzie. Antares AutoTune EFX jest wielkim plug-in wokalne korekcji skoku i tworzenia popularnych autotune dźwięku.

Wielu producentów polegać na ich dźwięk Arsenalu. Próbki biblioteki oferują pełną gamę autentyczne dźwięki dla ścieżek i często może przynieść iskry kreatywności do nagrań.

Muzyka oprogramowania News

Avid Pro Tools Quartet i paczki z Duet przynieść ogromne oszczędności

Krawędzi skrawającej interfejsów zaprojektowane aby wnieść najpóźniej w technologii nagrywania dźwięku, para ma zostały produkcji profesjonalnej jakości jakość dźwięku po każdym użyciu... Więcej »

Wtyczka zbiorowego Flux Pure Analizator Studio sesji już

Focusrite's stycznia dodatek do ich zbiorowej wtyczka pozwala analizować i następnie odtworzyć dźwięk w czasie rzeczywistym. Dostępne do 31 stycznia.... Więcej »

Inteligentnego sterowania mieszania niemych procesu mieszania?

MusicRadar niedawno rozmawiał z iZotope swojej opinii na inteligentne Miksery i jak są one wpływ współczesnej producenta.... Więcej »