Wirtualne instrumenty wtyczki

Dać Wirtualne instrumenty muzyków wierne kopie szereg dźwięków instrumentów klasycznych, pomysłowe i często drogie, które wielu z nas nigdy nie mają dostępu do inaczej. Legendarny syntezator Mooga, artysta dostosowanych zestawów perkusyjnych i rzadkie i wyjątkowe próbki z całego świata instrument wirtualny wtyczki zrobić prawie wszystko możliwe.

View All Information

Wirtualne instrumenty wtyczki

Pierwszy 93 produkty Wyświetlono

Informacje o wirtualnych wtyczki

Wtyczki VST instrumentu jest oparty na oprogramowaniu instrumentu, który może być odtwarzane i edytowane w oprogramowanie DAW hosta lub często autonomicznej. Podczas gdy niektóre replikować rzeczywistych sprzętu takiego jak Arturia przez Minimoog V2, który modeli klasyczne syntezator. Toontrack na EZdrummer jest kolejnym narzędziem VST popularne, że modele zachowań i dźwięku zestawu perkusyjnego akustyczna. W połączeniu z klawiatury MIDI, kontrolerów MIDI lub nawet zestawu perkusyjnego elektronicznej z funkcjami MIDI użytkownicy mogą zachować zabawy przy dokonywaniu muzykę, odtwarzając fizycznie tych instrumentów wirtualnych.

Wirtualny Instrument Plugin News

Toontrack oferuje 25% zniżki na EZmix 2 dla nowych i obecnych użytkowników

Przez cały październik można kupić Toontrack w EZmix 2 mieszanie oprogramowania i EZmix Preset Pack Bundle do 25% mniej.... Więcej »

11 Tworzenie muzyki aplikacje, które powinieneś wypróbować

Możemy spojrzeć na 11 aplikacji, może chcesz spróbować...... Więcej »

Cakewalk Sonar X 3 oprogramowanie ogłosił

Roland uruchomić, Cakewalk X 3, X 3 Studio & X 3 producent oprogramowania.... Więcej »