DISC sE Electronics przenośne Studio nagrywania pakiet

  • Film 1
1 206 (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

  • Zakończenie ognisko domowe Studio nagrań pakiet.
  • Ultra przenośny dla muzyków w podróży.
  • Focusrite 2i2.
  • sE Vocal pakiet Electronic x 1.
  • Odbicie filtr, Mic statyw i kabel

DISC sE Electronics przenośne Studio nagrywania pakiet

Ten pakiet jest przeznaczony dla muzyk, ktory chce, aby moc produkować własne demo w zaciszu własnego domu. Interfejs użytkownika w zestawie jest Focusrite 2i2 i jest idealny do połączenia mikrofony, instrumenty i zewnętrznych nakładow. Pre wzmacniacze są bardzo czyste i pozwalają na prawdziwe czysty sygnał nagrany. Komplement interfejs zamieściliśmy rownież sE Electronics X 1 Studio Pakunek. X 1 oferuje pylistych kapsułka złota, ktore zostało ręcznie robione przez umiejętność pełnego technikow dla lepszej jakości i bardziej precyzyjne nagrywanie. Obejmuje to rownież odbicie filtr, pop Tarcza, stoiska i kabel.

Produkt Ref: 45485

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Focusrite 2i2

Jakość przedwzmacniacza

O zaprojektowane niektore z najbardziej popularnych przedwzmacniacze w przemyśle, Focusrite daje przejrzysty, niski poziom szumow i zniekształceń niskie przedwzmacniacz znaleziono nie tylko Scarlett 2i2, ale także ich flagowy interfejs Firewire, Liquid Saffire 56. Istnieje mnostwo dostępny zapas, ktory sprawia, że nadaje się do przenoszenia cewki, pojemnościowya i wstążka mikrofony bez względu na źrodło. Zasilanie phantom jest świadczone dla mikrofonow, ktore jej potrzebują.

Panel przedni Neutrik połączenie wejściowe

Przednim panelu wprowadzania kombinacji Neutrik można połączyć sygnały poziomu linii i instrumentu, jak rownież mikrofony. To czyni go idealnym do nagrywania wyjście syntezator lub etapie fortepian, podczas gdy w jednym pstryknięciem przełącznika można zaspokoić do produkcji gitara akustyczna lub elektryczna.

Unikalne Halo kierunkowskazow

Wyjątkowe cechy Scarlett 2i2 halo kierunkowskazow, ktore informują, że masz dobry sygnał poziomu nagrywania. Czerwony oznacza, że sygnał jest wycinek, i że należy zmniejszyć wzmocnienie. Halo będzie chwilowo kolei Bursztyn jako poziom wraca do poziomu, w ktorym momencie to zmieni kolor na zielony.

Wielkie możliwości monitorowania

Uzyskać pełną kontrolę głośności głośnikow z tarczy duży monitor. Wzmacniacz słuchawkowy wysokiej jakości zapewnia czyste, a jednocześnie głośny sygnał do słuchawek podłączonych do gniazda panelu przedniego. Przełącznik bezpośredniego monitorowania połączeń audio bezpośrednio od wejścia do wyjścia słuchawek i głośnik, pozwala na monitorowanie przychodzących sygnału z zerową latencją.

Elektronika sE X 1

SE Electronics wokalne pakiet zawiera:

  • Mikrofon pojemnościowy sE X 1
  • Metalowy filtr Pop
  • Szok Mount
  • 3m kabel mikrofonu

Został zaprojektowany, aby dać doskonałe rezultaty dla obu płci męskiej i żeńskiej śpiew, jak rownież instrumentow akustycznych, sE X 1 mikrofon pojemnościowy 10dB pad i low cut filtr bas, wykonane z drewniana kapsułka gotowych z czarnej farby tłumienia hałasu i oferuje doskonałą czułość i bardzo niski poziom hałasu.

Istotną częścią wokal nagrywanie, sE Metal Pop filtr przekierowuje wszelkie wybuchy ultra-niskiej częstotliwości, pozostawiając nienaruszone swoje wokalne i bez i niskiej częstotliwości 'pop' odgłosy. Wykonane z metalu, filtr jest zasłaniane pod niewielkim kątem i jest bardzo trwały i łatwy do czyszczenia.

Pakiet zawiera rownież szok Mount do dopasowania sE Electronics X 1 mikrofon i mikrofon kabel 3 m długości.

sE Electronics RF-X odbicie filtr

X refleksji jest urządzenie akustyczne leczenia, ktora chroni jakość nagrania i chroni przed niechcianych atmosfery dźwięku. Ich Opatentowana konstrukcja RF-x jest obecnie używany w profesjonalnych studiach na całym świecie.

RF-X jest bardziej przystępne i Przenośna wersja sE przemysłu standardowych RF-Pro. Zgromadzenie Lekki zacisk i ciała oznacza, że stoisko jest proste i łatwe w obsłudze. Filtr akustyczny cztery warstwy składa się z zewnętrznego panelu, warstwę Tkaniny wełniane, warstwa powietrza luki i pianka akustyczna. To unikalne rozwiązanie gwarantuje, że Twoje nagrania będzie wystawa blisko zera zabarwienie dźwięku.

RF-x oznacza zacisk stoisku może być zamontowany pionowo na wszelkie stoiska mikrofon, co czyni go idealnym wyborem do nagrywania wokalu

Rownież

Mikrofon stoją, Kabel mikrofonu
Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.