DISC Natal blask ducha Fusion Kauri Drum Kit, Ltd. Edition Scarlet

3 171 (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

  • Drewna Kauri pozbawionego sęków, wielki atak i ulepszone utrzymania.
  • Ciężkich Hardware.
  • Limited Edition wykończenie

DISC Natal blask ducha Fusion Kauri Drum Kit, Ltd. Edition Scarlet

Zaprojektowany i zbudowany do tych samych wysokich standardów jak oryginały Natal, seria ducha oferuje zestawów perkusyjnych po przystępnych cenach, z doskonałą jakość i wybór wielki wykończenia i opcje elastyczne sprzętu.


<>

Uwaga: talerze i sprzęt nie są uwzględniane.


Produkt Ref: 32823

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Ten duch syntezy Kauri zestaw jest w wysokiej jakości limitowanej Scarlet blask owinąć wykończenie, Instalator oparty na standardowych 5 częściowy zestaw. Mniejsze rozmiary Toma są idealne dla perkusistów funku i Hip Hop.

Mniejszy i płytszy perkusja w zestawie syntezy ducha brzmią mocniej na dodatkowym ciosem. Jak standardowe ustawienie Rock bęben basowy pozostaje w 22 ".

Wykonane z drewna Kauri, z tej samej rodziny, cedr, prosto ziarnisty, pozbawionego sęków drewna zapewnia doskonałe właściwości rezonansowe, zapewniając świetny atak i utrzymać skuteczne.

Cechy ducha serii rozbudowane możliwości sprzętu. Duch sprzętu jest lekkie podwójne usztywnione i lżejsze niż standardowe serii sprzętu, co ułatwia transport.

NRM2 Izolacji instalacji

Natal rezonans zamontować 2 jest w pełni izolowane od Toma muszli. Każda część NRM2, śruby i wkręty, jest isolted przez izolator wysokiej jakości gumy. Izolacja pasuje do wewnątrz powłoki poprzez otwory pod śruby mocujące i utrzymania podkładki śruby, dramatycznie redukujący opór i co pozwala na maksymalne rezonans i wzmocnione.

Fale dźwiękowe podróży z mniejszym oporem wzdłuż ziarna. NRM2 wyrównany w pionie ustalania punktów, że rezonans jest utrudnione mniej, co więcej utrzymania produkcji i umożliwiające właściwości brzmienia bębna, aby pokazać choć.

Niski profil perkusyjne System montażu

Niskim profilu montażowego jest równo z powłoką bęben i jest stylizowany na minimalnej powierzchni kontaktu: mały, ale doskonale uformowane. Mechanizm wewnętrzny nylonu blokuje 1 "Toma mocowanie post w pozycji posiadają doskonałe podczas występu.

Duch Snare rzut od

Proste, ale eleganckie dwudrożną konstrukcję sidła rzut-off jest tradycyjne i zbudowany do ten sam wzorzec równie w Tri-rzut z samej ikony 'Sun' logo stosowane na Natal oryginalne zestawy.

Uchwyty ducha

Uchwyty na zestawie ducha serii również udostępniać ich Projekt Natal oryginalny zestaw, ale w wersji niskiej masie. Polerowane i wykończone ręcznie, oferują logo "Słońce".

Podwójne mocowanie Tom

DTM, który stanowi część zakresu sprzętu Natal Pro Series został dostosowany służyć jako Duch Toma montażu zbyt. Ciężkich i w stanie trzymać swoje toms solidnie w niemal każdej gry pozycji, przy użyciu Natal antypoślizgowe aluminiowa kulka, DTM zaprojektowano na wytrzymałość i trwałość, a także łatwość użycia i elegancki wygląd.

Duch Drum Kit jest dostarczany z Śruba nastrunyowa z podkładką nylonu, które przyczyniają się do zminimalizowania niepożądanych drgań i stabilności strojenia. Także dostarczone w Natal ducha głowy.

Wszystkie zestawy ducha są produkowane w tej samej fabryce, jak oryginały Natal, zapewnienie jakości brytyjski i brytyjski wzorów.

Indywidualne bębny są dostępne jako dodatki, pozwala na tworzenie i doskonalić własne zamówienie zestaw.