Fortepiany

Gear4music.com mają cyfrowe Grand fortepiany dla każdego gustu i budżetu, począwszy od tych, które są idealnym rozwiązaniem dla początkujących lub użytkowników domowych za pomocą profesjonalnych dokumentów z Roland i Yamaha. Cyfrowe pianino grand naprawdę można dodawać Dotyk klasy do każdego domu lub środowiska pracy, a w przeciwieństwie do jest odpowiednikiem akustyczna, jest prawie konserwacji gratis- nie trzeba dostroić lub roczna usługa!

View All Information

Najbardziej popularne fortepianów

O Grand fortepiany

Cyfrowe Grand fortepiany rozwinęły się w realistyczną alternatywę do tradycyjnych fortepiany grand, zarówno w sposób poczucie do odtwarzania i dźwięk produkowane. Główną atrakcją tych fortepiany jest że one wymagają niewielkiej lub żadnej obsługi, ale zapewnia znacznie więcej funkcji niż konwencjonalne fortepian.

Fortepian News

Roland bia│y heban GP607 cyfrowy fortepian teraz w magazynie

Łącząc zalety akustyczne brzmienie i praktyczność współczesnej technologii, GP607 na pewno przyniesie elegancja w obfitości do każdego gospodarstwa domowego... Więcej »

Casiow GP-500 Celviano hybrydowy cyfrowy fortepian nagrodzony tytuł 'najbardziej innowacyjnego i zaufanego produktu fortepian dla 2016'

Pęknięcie z wieloma wspaniałymi zaletami, Celviano hybrydowy Grand oferuje graczowi niezrównaną wydajność i bezprecedensowy ton... Więcej »

Gear4music teraz Pończocha Casio pianina Celviano GP-300 Grand hybrydowe

Luksusowy pianino cyfrowe zaprojektowane, aby wiernie odtworzyć dźwięku grand piano akustyczny, Casio Celviano GP-300 jest doskonałym narzędziem ekspresji dla wymagających pianista... Więcej »