Pianino cyfrowe

Fortepiany cyfrowych są realistyczną alternatywę do tradycyjnych pianino, zarówno w sposób poczucie do odtwarzania i dźwięk produkowane.

View All Information

Najbardziej popularne pianino cyfrowe

Pierwszy 17 produkty Wyświetlono

Przewodnik pianino cyfrowe

Cyfrowe pianino jest elektrycznych instrumentów muzycznych, które zaprojektowano, aby służyć jako opcja alternatywna swoim konkurentom tradycyjnych, akustyczna. W odróżnieniu od akustyczne pianino elektryczne pianino ma nie struny lub młoty i nie soundboard. Zamiast tego cyfrowe pianino ma dźwięku chipu elektronicznego i głośnik, który może służyć do duplikowania dźwięku i feel odtwarzać tradycyjne fortepian.

Rzeczy, które należy rozważyć przy zakupie cyfrowe pianino

Istnieje kilka rzeczy, które należy szukać osób poszukujących kupować cyfrowe pianino. Na przykład należy uwzględnić liczbę klawiszy, które elektryczne pianino ma w ofercie. Dobre cyfrowych instalacji fortepian powinny mieć 88 klucze ważonej, takich jak na pianinie cyfrowym 8865 przez Gear4music i pianino cyfrowe LP-350 Korg.

Poziom polyphony cyfrowe pianino powinny także brane pod uwagę. Na przykład Casio Privia PX-720 cyfrowe pianino oferuje polyphony 128-głos, co oznacza, że umożliwia użytkownikom szerokie wykorzystanie pedału Zasuwy oraz do odtwarzania, zmiennymi chords.

Inne czynniki, które należy uwzględnić obejmują czy pianino elektryczne jest wyposażony w głośniki, jaka pojemność pamięci jest, co pedał opcje oferuje, czy włączone jest podstawka i jak wiele piosenek i efektów cyfrowych pochodzi z.

Cyfrowe pianino News

Darmowy iPad z zakupu z Roland-LX7-Digital Piano

Roland poszerzenia oferty ograniczony czas do 31 sierpnia 2016... Więcej »

Wykończenie czarne Korg LP-380 Piano teraz dostępne w Rosewood ziarna

Korg ma wyrzucić z powrotem do przeszłości wraz z wydaniem dwóch nowych maszyn produkcyjnych.... Więcej »

Otrzymać darmowe iPad Mini 2 z zakupu Roland fortepian LX-7

Roland rozdaje Darmowe iPad Mini 2 przy każdym zakupie LX-7!... Więcej »

Nord Electro 5 OS aktualizacja ogłoszone

Nord ma ogłosić aktualizacje dla Electro 5 z poprawek i nową funkcję włączenie pedał ekspresji zewnętrznej kontroli paramters w Splicie.... Więcej »

Musikmesse 2016: Yamaha Arius YDP143 i YDP163 fortepiany Odsłaniać

Yamaha wprowadza zupełnie nowe Arius YDP143 i YDP163 fortepiany do ich szeroki wybór fortepiany.... Więcej »

NAMM 2016: M-Audio ogłosić akcent pianino cyfrowe i moduł akcent

M-Audio przemawia do wszystkich graczy klawiatury z nowe pianino cyfrowe akcent i akcent moduł hotelu winter NAMM 2016.... Więcej »