Pianino cyfrowe

Fortepiany cyfrowych są realistyczną alternatywę do tradycyjnych pianino, zarówno w sposób poczucie do odtwarzania i dźwięk produkowane.

View All Information

Najbardziej popularne Pianina Cyfrowe

Pierwszy 23 produkty Wyświetlono

O Pianina Cyfrowe

Pianina Cyfrowe są elektryczne instrumenty muzyczne, które są zaprojektowane jako alternatywa dla ich tradycyjnych, akustyczne odpowiedniki. W przeciwieństwie do akustyczne fortepiany pianina cyfrowe mają żadnych strunyów, Młotki lub płyty rezonansowej. Zamiast tego wykorzystują układy dźwiękowe i głośniki naśladować dźwięk i czuć od tradycyjnych pianin i fortepianów.

Przy zakupie pianino cyfrowe, istnieje kilka rzeczy do rozważenia. Na przykład, liczbę kluczy, które ma pianino elektryczne. Dobry pianino cyfrowe mają 88 ważonych klawiszy, jak pianino cyfrowe 8865 marki Gear4music lub Korg LP-350.

Należy również uwzględnić poziom polifonii pianina cyfrowego. Casio Privia PX-720 Pianino cyfrowe ma 128-głosową polifonią, który pozwala użytkownik wobec zrobić szerokie użycie pedału i grać, zamiatanie akordy.

Inne czynniki należy wziąć pod uwagę, to czy fortepian elektryczny wyposażony w głośniki, pojemność pamięci, jakie opcje pedał ma, jeśli podstawka jest wliczone w cenę i jakie efekty cyfrowe, ono przyjechał rezygnować.

Cyfrowe pianino News

Roland i zespół Karimoku się pianino cyfrowe KF-10

Światowej sławy mebli japoński producent Karimoku podjął współpracę z Roland do produkcji fortepianu wygląda każdy centymetr tak rozrzutny, jak się wydaje.... Więcej »

MUSIKMESSE 2017: Wprowadzenie Nord fortepian etap 3

Piąta generacja w Nord seria Stage Piano, ten nowy dodatek do Nord's 'Sceny' zakres jest nastawione specjalnie na wydajności na podstawie muzyk.... Więcej »

MUSIKMESSE 2017: Yamaha ogłosić aktualizacje do zakresu CLP

Z szeroką gamą aktualizacje obejmująca całą kolekcję fortepianów CLP Yamaha dać ich krytyków zakres CLP długo oczekiwany reorganyizacji.... Więcej »