Pianino cyfrowe

Fortepiany cyfrowych są realistyczną alternatywę do tradycyjnych pianino, zarówno w sposób poczucie do odtwarzania i dźwięk produkowane.

View All Information

Najbardziej popularne pianino cyfrowe

Pierwszy 11 produkty Wyświetlono

Przewodnik pianino cyfrowe

Cyfrowe pianino jest elektrycznych instrumentów muzycznych, które zaprojektowano, aby służyć jako opcja alternatywna swoim konkurentom tradycyjnych, akustyczna. W odróżnieniu od akustyczne pianino elektryczne pianino ma nie struny lub młoty i nie soundboard. Zamiast tego cyfrowe pianino ma dźwięku chipu elektronicznego i głośnik, który może służyć do duplikowania dźwięku i feel odtwarzać tradycyjne fortepian.

Rzeczy, które należy rozważyć przy zakupie cyfrowe pianino

Istnieje kilka rzeczy, które należy szukać osób poszukujących kupować cyfrowe pianino. Na przykład należy uwzględnić liczbę klawiszy, które elektryczne pianino ma w ofercie. Dobre cyfrowych instalacji fortepian powinny mieć 88 klucze ważonej, takich jak na pianinie cyfrowym 8865 przez Gear4music i pianino cyfrowe LP-350 Korg.

Poziom polyphony cyfrowe pianino powinny także brane pod uwagę. Na przykład Casio Privia PX-720 cyfrowe pianino oferuje polyphony 128-głos, co oznacza, że umożliwia użytkownikom szerokie wykorzystanie pedału Zasuwy oraz do odtwarzania, zmiennymi chords.

Inne czynniki, które należy uwzględnić obejmują czy pianino elektryczne jest wyposażony w głośniki, jaka pojemność pamięci jest, co pedał opcje oferuje, czy włączone jest podstawka i jak wiele piosenek i efektów cyfrowych pochodzi z.

Cyfrowe pianino News

Roland odsłonić ekskluzywnych promocji z arkusza muzyki bezpośrednio Pass

Roland oferują zupełnie nową promocję gdzie tych, którzy kupują żadnego Roland GP, LX lub HP fortepian będzie dotrzeć do darmowej subskrypcji trzech miesięcy do bezpośredniego przekazywania Sheet Music.... Więcej »

NAMM 2017: Roland odsłonić RD-2000 pianino cyfrowe

Z wielu ciekawych funkcji RD-2000 łączy najlepsze cechy fortepianów akustycznych i cyfrowych w innowacyjne hybrydowe... Więcej »

NAMM 2017: Kawai CN27, CN37 i ES110 Pianina Cyfrowe

Zamówić teraz o Gear4music, Kawai's CN27, CN37 i pianino cyfrowe ES110 łączą autentyczny styl klasyczny z mnóstwem współczesne elementy wystroju... Więcej »

NAMM 2017: Casio uruchomić Privia PX-160 i Celviano AP-460-białe

Dostępny na zamówienie w Gear4music teraz, czczony PX-160 i AP-460 przewidują szereg luksusowych możliwości tonalnych dla wymagających muzyk.... Więcej »

Korg uruchomienie nowej strony internetowej

Korg edukacji ma na celu zapewnienie użytkownikom środowisko nauki pouczające i dynamiczne... Więcej »

Obejrzyj jak Rihanna Neuble Monte korzysta z góry klawiatury w jego Live Rig

Monte Neuble w tym artykule omówiono, za pomocą Akai Pro Advance klawiatury i VIP 2.0 na drodze.... Więcej »