Instrumenty marki Vox

Gear4Music.com

Po dzień dzisiejszy wzmacniacze Vox są tak samo istotne jak za czasów kiedy gitarzyści z zespołu Radiohead Thom Yorke, Jonny Greenwood i Ed O'Brien używali ich legendarnego modelu AC30. Gear4music.com ściśle współpracujemy z Vox celem zooferowania wam ich jak najlepszych produktów. Ich asortyment sięga od małych ale jakże doskonale się sprawujących wzmacniaczy Pathfinder, które są idealne do ćwiczenia i nagrywania, po potężne pedały do efektów specjalnych Tonelab do innowacyjnych amPlug Vox. Jesteśmy pewni, że na Gear4music.com znajdziesz odpowiedni dla siebie produkt po odpwiedniej cenie. View All Information

Najpopularniejsze

Pierwszy 10 produkty Wyświetlono

O Vox

Vox kicked jego linii wzmacniaczach wstecz w 1957 roku. Zajęło tylko kilka lat stają się błyskawiczne legendy, definiowanie dźwięku Brytyjska inwazja w Wielkiej Brytanii i na świecie, AC15 i AC30. Innitially używany przez zespoły, które zdefiniowano 60 firmy takie jak The Who, The Kinks i The Yardbirds, Vox produkty zostały później używane przez mózgu maja, Rory Gallagher, The Edge i wiele bardziej wpływowym gitarzystów.

Vox są większość szczególnie znany ze swoich wzmacniacze. AC30 i AC15 zyskał ogromną popularność w połowie lat sześćdziesiątych kiedy stał się bardzo popularny w obrębie sceny brytyjskiego z zespołami takimi jak The Rolling Stones i The Beatles, przemawia za obwody "Top Boost", zdefiniowanego przepływu dźwięku. Do dnia dzisiejszego Vox amperów pozostają istotne z niedawno rozpoczętą produktów takich jak Vox Valvetronix prowadzące drogę do Vox w epoce cyfrowej.