Yamaha syntezatory & modułów

Gear4Music.com

Yamaha ma ponad 45 lat doświadczenia tworzenie klawiatura syntezatora. Pierwszy syntezator utworzony został DX7 w 1993 roku i dziś oni w dalszym strunyu tworzyć niektóre z największych syntezatory, w tym nowe Yamaha MONTAGE MONTAGE serii i bardzo przenośny reface CS i reface DX mini syntezatory. View All Information

Yamaha syntezatory & modułów

Pierwszy 35 produkty Wyświetlono

Syntezator Yamaha torby, futerały

Pierwszy 6 produkty Wyświetlono

Dowiedz się więcej O Yamaha syntezatory

Seria MOTIF i TYROS stały się okręt flagowy syntezator stacje robocze - używany przez wykonawców i sesji muzyków całej na świecie, są one w niezwykle popularne tutaj na Gear4music.com.com.

Yamaha również kontynuować do pchania innowacyjności produktów takich jak TENORI-ON – instrument podręcznych, który składa się z siatki 16 x 16 LED podświetlane przycisków, których wykonywanie różnych funkcji muzycznych, od kroku Sekwencjonowanie zauważyć wprowadzania.

Yamaha News

Yamaha's Tour niestandardowe zestawy dokonać zwrotu w 2017 Summer NAMM

Dokonywanie zwrotu wyczekiwanej, Yamaha's znakomitego Tour niestandardowe zestawy są kojcu aby zaspokoić perkusista pracy potrzebują solidny i niezawodny koń postrunyowy.... Więcej »

Yamaha odsłonić syntezator MX88 w okresie przygotowań do Superbooth

Wykorzystując innowacyjne funkcje zaprojektowane w celu uzupełnienia nowoczesny fortepian gracz, Yamaha's MX88 Synth oferuje re zamierzył design i funkcjonalność bez skazy.... Więcej »