Yamaha syntezatory & modułów

Gear4Music.com

Yamaha ma ponad 45 lat & rsquo; Klawiatura syntezatora tworzenia doświadczenia. Pierwszy syntezator stworzony został DX7 w 1993 r. i dziś nadal tworzyć niektóre z największych syntezatory, w tym nowe montaż serii i bardzo przenośny reface CS i reface DX mini syntezatory. View All Information

Yamaha syntezatory & modułów

Pierwszy 35 produkty Wyświetlono

Syntezator Yamaha torby, futerały

Pierwszy 7 produkty Wyświetlono

Dowiedz się więcej O Yamaha syntezatory

Seria MOTIF i TYROS stały się okręt flagowy syntezator stacje robocze - używany przez wykonawców i sesji muzyków całej na świecie, są one w niezwykle popularne tutaj na Gear4music.com.com.

Yamaha również kontynuować do pchania innowacyjności produktów takich jak TENORI-ON – instrument podręcznych, który składa się z siatki 16 x 16 LED podświetlane przycisków, których wykonywanie różnych funkcji muzycznych, od kroku Sekwencjonowanie zauważyć wprowadzania.

Yamaha News

Gear4music posiadają jedną z ostatnich Yamaha trąbki Xeno YTR

Yamaha Xeno YTR-8335RS 25 rocznicy modelu trąbka obecnie pozostaje jednym z ostatnich modeli, które są obecnie dostępne w sprzedaży w Europie.... Więcej »

NAMM 2017: Yamaha ogłosić nową serię Rydeen bębna

Przynosząc thunder o tegorocznym NAMM są Yamahaw nowej serii Ryden. Zestaw poziom początkujący z myślą o, można oczekiwać, że premium wysokiej jakości o szczyptę ceny.... Więcej »