Pedały gitarowe

Pedały gitarowe dodają wiele różnych kształtów do dźwięków gitarowych jak i tworzą całkowicie nowe dźwięki. W Gear4music zawsze mamy szeroki wybór ciekawych pedałów wieloefektowych w naszym magazynie, od Boss ME-70,-Line 6 po HD300.

View All Information

Najpopularniejsze efekty gitarowe

Pierwszy 36 produkty Wyświetlono

Efekty gitarowe

Gitara, efekty pomogły kształt muzyków i łodzie ich dźwięku od dziesięcioleci - od dostosowawczych ich sygnału, do radykalnej zmiany ich całego dźwięku. Multi-Effects pedały, takich jak Boss GT-10, połączyć kilka skutki w obrębie jednej, przenośne jednostki. Te mogą składać się z opóźnienia, chór, pogłosu, Overdrive, zakłócenia również eksperymentalny efektów, takich jak modulacji pierścieniowej.

Nowości

Strymon wprowadzić Sunset Overdrive podwójny pedał

Przeznaczone do replikowania najbardziej poszukiwanych po dźwięki w historii muzyki pedał, Sunset Dual Overdrive daje więcej każda zainwestowana złotówka... Więcej »

Walrus Audio wprowadzić nowe pedał Warhorn

Wraz z nowy projekt, Warhorn widzi Marka poznania możliwości tonalnych siniaki overdrive z konfigurowalny parametr control.... Więcej »

Darkglass elektroniki teraz rozporządzalny przy Gear4music

Z szeroką gamę pedały i wzmacniacza, który obiecuje premium ton, elektronika Darkglass są odpowiedzi na wszystkie swoje basowa związanym z modlitw.... Więcej »