Pedały gitarowe

Pedały gitarowe dodają wiele różnych kształtów do dźwięków gitarowych jak i tworzą całkowicie nowe dźwięki. W Gear4music zawsze mamy szeroki wybór ciekawych pedałów wieloefektowych w naszym magazynie, od Boss ME-70,-Line 6 po HD300.

View All Information

Najpopularniejsze efekty gitarowe

Efekty gitarowe

Gitara, efekty pomogły kształt muzyków i łodzie ich dźwięku od dziesięcioleci - od dostosowawczych ich sygnału, do radykalnej zmiany ich całego dźwięku. Multi-Effects pedały, takich jak Boss GT-10, połączyć kilka skutki w obrębie jednej, przenośne jednostki. Te mogą składać się z opóźnienia, chór, pogłosu, Overdrive, zakłócenia również eksperymentalny efektów, takich jak modulacji pierścieniowej.

Nowości

40-lecie kompaktowy pedał Box Set prasowe szefa

Z okazji 40-lecia szefa firma zwalnia triumwirat ich najbardziej znanym i poszukiwanym pedały w formacie box set limitowanej edycji.... Więcej »

SZEF wprowadza na rynek nowy Wzmacniacz gitarowy Katana-Mini

Najnowszy dodatek do znakomitego zakres Katana wzmacniacze, Katana-Mini wzmacniacz gitarowy przynosi klasyczny dźwięk BOSS w przenośny i lekki design... Więcej »

SZEF wprowadza się pedał efektów modulacji MD-500

Dziś drugi wersji pedał od szefa do Roland's 'Przyszłość przeprojektowany' kampanii, MD-500 jest najnowsza kompleksowe koń postrunyowy do nowoczesny muzyk.... Więcej »