Pedały gitarowe

Pedały gitarowe dodają wiele różnych kształtów do dźwięków gitarowych jak i tworzą całkowicie nowe dźwięki. W Gear4music zawsze mamy szeroki wybór ciekawych pedałów wieloefektowych w naszym magazynie, od Boss ME-70,-Line 6 po HD300.

View All Information

Najpopularniejsze efekty gitarowe

Pierwszy 36 produkty Wyświetlono

Efekty gitarowe

Gitara, efekty pomogły kształt muzyków i łodzie ich dźwięku od dziesięcioleci - od dostosowawczych ich sygnału, do radykalnej zmiany ich całego dźwięku. Multi-Effects pedały, takich jak Boss GT-10, połączyć kilka skutki w obrębie jednej, przenośne jednostki. Te mogą składać się z opóźnienia, chór, pogłosu, Overdrive, zakłócenia również eksperymentalny efektów, takich jak modulacji pierścieniowej.

Nowości

Mooer's Ocean maszyna jest teraz w stanie w Gear4music

Zaprojektowany we współpracy z obchodzony muzyka Devina Townsenda, Mooer's Ocean maszyny łączy w sobie wspaniały, przemijające dźwięki z dobitnym wyrazem i głębokość.... Więcej »

JHS pedały NAMM 2017 wydań zaplanowane dla wysyłki wkrótce

JHS Pedals daje nam podły na ich najnowszych produktach pedał i ponownie uwalnia od NAMM 2017, z produktów Wysyłka do europejskich dealerów na 24 kwietnia.... Więcej »

Keeley's GC-2 i Monterey Fuzz pedały nadchodzące promocje

Keeley's GC-2 gitarzysta ograniczenie wzmacniacz i Monterey Fuzz Vibe Rotary Wah w bieli i złota będą dostępne po obniżonej cenie od 14/04/2017... Więcej »