Pedały gitarowe

Pedały gitarowe dodają wiele różnych kształtów do dźwięków gitarowych jak i tworzą całkowicie nowe dźwięki. W Gear4music zawsze mamy szeroki wybór ciekawych pedałów wieloefektowych w naszym magazynie, od Boss ME-70,-Line 6 po HD300.

View All Information

Najpopularniejsze efekty gitarowe

Pierwszy 36 produkty Wyświetlono

Efekty gitarowe

Gitara, efekty pomogły kształt muzyków i łodzie ich dźwięku od dziesięcioleci - od dostosowawczych ich sygnału, do radykalnej zmiany ich całego dźwięku. Multi-Effects pedały, takich jak Boss GT-10, połączyć kilka skutki w obrębie jednej, przenośne jednostki. Te mogą składać się z opóźnienia, chór, pogłosu, Overdrive, zakłócenia również eksperymentalny efektów, takich jak modulacji pierścieniowej.

Nowości

Nowy stary krwi hałas stara pedały w magazynie o Gear4music

Stary krwi hałas stara EQ i buforu, wzmacniacz i AB/Y Switcher wylądował. Solidna i gotowe do drogi, tej obietnicy trio uzyskać jak najwięcej z gitary.... Więcej »

EHX ogłosić nowe pedał maszyny syntezator SYNTH9

Pedał, który przeżywa chwały ostatnich wieków największy synth brzmi, pedał Synth SYNTH9 oferuje graczowi 9 ponadczasowych dźwięków w jednym pakiecie.... Więcej »

EHX wprowadzić nowy Kanion Delay i pedał Looper

Wypełniona po brzegi ekscytujące opcje tonalnych, kanion Delay i pedał Looper oferuje 11 tryby, każdy z ich własny charakterystyczny dźwięk i charakter.... Więcej »