Zwroty i refundacje

Można kupić od Gear4music z pełnym przekonaniem i spokój. W standardzie oferujemy 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy który może być przedłużony do 90 dni za niewielką opłatą.

To jest poza naszym gwarancji na produkty, które zapewniają ochronę przed winy produktu lub wada dla jednego do pięciu lat..

Nasza gwarancja zwrotu pieniędzy jest oprócz swoich ustawowych praw i różni się od wielu innych sprzedawców & rsquo; oferty, ponieważ będziemy zbierać element bezpłatnie jeśli nie chcesz zachować, umożliwiając nam w strunyu siedmiu dni.

Jeśli chcesz wysłać coś pod nasz system gwarancji zwrotu pieniędzy, proszę sprawdzić, że produkt jest:

 • Kwalifikujących się do zwrotu (zobacz tabelę poniżej)
 • W "jak nowy" warunek
 • Dobrze zapakowane i w oryginalnym opakowaniu
View All Information

Terminy zwrotu dla refundacji

Wielkiej Brytanii i Europie Normy UE Gear4music Standard Gear4music opcjonalnie
Okres kwalifikowalności refundacji 15 dni 30 dni do 90 dni
Opłaty za dostawę standardowego zwrotu? Tak Tak Zwrotu w strunyu 30 dni
Darmowe kolekcji Nr Powrót w strunyu 7 dni Zwrotu w strunyu 14 dni

Niektóre elementy są tylko kwalifikujących się do gwarancji zwrotu pieniędzy, jeśli zostaną one zwrócone do nas nieużywane i zamknięte, w oryginalnym opakowaniu, a w futerał oprogramowania, Niezarejestrowany. Pozycje te obejmują:

 • Oprogramowanie
 • Płyty CD i DVD
 • Słuchawki i słuchawki
 • Zatyczki do uszu i ochrona słuchu
 • Ustniki, stroiki itp & hellip; dla instrumentów dętych drewnianych i instrumentów dętych
 • Usta / Lip Care produktów

Jeśli chcesz zwrotu produktu z jakiegokolwiek powodu w powyższych terminach, następnie proszę zadzwonić działem obsługi klienta na 0330 365 4444 dokonanie uzgodnień.

Wysyłka zwrotna w naszych 30 Day Money Back gwarancji

Jeśli zdecydujesz, że element nie jest odpowiednie w strunyu 30 dni od daty dostawy, można zwrócić go do nas do wymiany lub zwrotu opłat dostawy standardowej lub Super saver, które zostały zastosowane do zamówienia w tym.

Pod warunkiem, daj nam znać w strunyu siedmiu dni od odbioru, będziemy zbierać towaru od Ciebie bezpłatnie. Kolekcja wnioski po siedem dni podlega to opłacie kolekcji, której wysokość zależy od wielkości i wagi towaru.

Gwarancja zwrotu pieniędzy rozszerzone & ndash; do 90 dni

Wiele produktów mają opcjonalne dodatkową ochronę dostępny jako część pakietu nasza Rozszerzona gwarancja. Dotyczy to również okres gwarancji zwrotu pieniędzy rozszerzone. Zamiast naszych standardowych 30 dni Gwarancja zwrotu pieniędzy jest maksymalnie 90 dni dostępne (dokładną liczbę dni jest podane na stronie produktu). To podlega następującym warunkom:

Do żądania zwrotu w strunyu 14 dni od dnia dostawy:
Będziemy zbierać towarów nieodpłatnie, i wszelkie opłaty standardowej dostawy stosowane do zamówienia zostaną zwrócone. Opłata za dostarczenie refundacji i darmowe Kolekcje wyłączyć uaktualnić opcje dostarczania tym sobota i planowane usługi.

Do żądania zwrotu dokonanych po upływie 14 dni od dnia dostawy:
Jeśli pieniądze z powrotem gwarancji jest uwzględniona po upływie 14 dni od dnia dostawy (ale w strunyu 90 dni od dostawy), musi wysyłać produkty do nas, lub alternatywnie będziemy mogli zorganyizować zbieranie za dodatkową opłatą w zależności od wielkości i wagi towaru. Oryginalny opłaty za dostawę zamówienia zostaną zwrócone, warunkiem jest w strunyu 30 dni od daty dostawy. Opłata Rozszerzona gwarancja, którą pierwotnie wypłaconych będzie nie podlega zwrotowi.

Pakowanie towarow, ktore mają być zwrocone

Proszę trzymam wszystkie oryginalne opakowanie dopoki nie będziesz pewien, że chcesz zachować towary, jak będą za dodatkową opłatą, jeśli chcesz zwrocić towar bez oryginalnego opakowania po siedmiu dniach od daty dostawy.

Jeśli nie masz wszystkie oryginalne opakowanie, ale chcą zwrotu towaru w strunyu okresu gwarancji zwrotu pieniędzy, wszystkie elementy umieszcza się w solidny karton z odpowiednich opakowań do ochrony i przestać poruszania się w celu zapobieżenia element coraz zarysowany lub uszkodzony element. Gear4music nie ponosi odpowiedzialności za każdy element, ktory jest uszkodzony z powodu niewystarczających opakowania, i twoj powrot i refundacji może odmowić, jeśli element nie jest prawidłowo zapakowane.

Program ten przedłużoną gwarancję nie obejmuje towarow, ktore są uszkodzone podczas transportu-patrz poniżej.

Towar uszkodzony w czasie transportu

W mało prawdopodobnym futerał, że towary są uszkodzone podczas transportu do Ciebie prosimy o możliwie jak najszybciej, a najpóźniej w strunyu 7 dni od daty otrzymania i będziemy szybko zastąpić element lub zaoferować zwrot. Oczywiście będziemy również zbierać uszkodzonego produktu od Ciebie za darmo.

Niektóre elementy są dalsze warunki

Niektóre elementy są tylko kwalifikujących się do gwarancji zwrotu pieniędzy, jeśli zostaną one zwrócone do nas nieużywane i zamknięte, w oryginalnym opakowaniu, a w futerał oprogramowania, Niezarejestrowany. Pozycje te obejmują:

 • Oprogramowanie
 • Płyty CD i DVD
 • Słuchawki i słuchawki
 • Zatyczki do uszu i ochrona słuchu
 • Ustniki, stroiki itp & hellip; dla instrumentów dętych drewnianych i instrumentów dętych
 • Usta / Lip Care produktów

Jesteśmy w stanie przyjąć zwrotu jakichkolwiek elementów na zamówienie, zaprojektowane do pracy razem jako unikatowy pakiet, takich jak komputer system zbudowany na klienta & rsquo; s osobowych specyfikacji. Wyjątków może być tylko możliwe z uprzedniej zgody sprzedawcy i może być za anulowanie rezerwacji.

To, co robimy, gdy towary są zwracane

Gdy otrzymamy zwracane towary, ktore oni będą poddawane kontroli w strunyu pięciu dni roboczych aby zapewnić miały uzasadnione o nich w swoje posiadanie, i wszystko, co do Ciebie wysłaliśmy pierwotnie została zwrocona.

Należy pamiętać, że ponownie hodowli opłaty mogą być stosowane, jeżeli towary nie otrzymały w nowych warunkach i z właściwym opakowaniu. Można wyświetlić pełny regulamin tu.

Jeśli masz zażądała zwrotu, to będą przetwarzane z 10 dni roboczych od otrzymania towaru.

Jeśli żądasz wymiany lub alternatywnych pozycji, będzie to wysłane jak najszybciej.