Zwroty towaru i pieniędzy

W Gear4music możesz dokonać zakupów z pełnym przekonaniem i spokojem ducha. Jako standard oferujemy 30 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, która za niewielką opłatą może być przedłużona do 90 dni.

To jest dodatkiem do gwarancji na produkty, która zapewnia ochronę przed wadami i defektami produktu na okres od 1 roku do 5 lat.

Nasza gwarancja zwrotu pieniędzy jest dodatkiem do ustawowych praw i różni się od tych oferowanych przez wielu innych sprzedawców. Jeśli nie chcesz zatrzymać danego produktu odbierzemy go bezpłatnie, zakładając że poinformujesz nas o tym w ciągu 7 dni od daty dostawy i będzie on w nienagannym stanie.

Jeśli chcesz dokonać zwrotu na podstawie naszego systemu gwarancji zwrotu pieniędzy, proszę upewnić się, że produkt :

View All Information

Ramy czasowe zwrotów

Wielka Brytania i Europa Normy UE Gear4music standardowo Gear4music opcjonalnie
Okres zwrotu pieniędzy 15 dni 30 dni do 90 dni
Zwrot opłaty za dostawę? Tak Tak Zwrot w ciągu 30 dni
Darmowy odbiór Nie Zwrot w ciągu 7 dni (tylko małe przesyłki) Zwrotu w ciągu 14 dni (tylko małe przesyłki)

Niektóre produkty kwalifikują się do zwrotu pieniędzy, jeśli zostaną one zwrócone do nas nieużywane i zamknięte, w oryginalnym opakowaniu, a w przypadku jakiegokolwiek oprogramowania, niezarejestrowane. Produkty te obejmują:

 • Oprogramowanie
 • Płyty CD i DVD
 • Słuchawki nauszne i douszne
 • Zatyczki do uszu i słuchawki chroniące słuch
 • Ustniki, stroiki itp do instrumentów dętych drewnianych i blaszanych
 • Produkty do ochrony ust i warg

Jeśli chciałbyś zwrocić produkt z jakiegokolwiek powodu w powyższych terminach, proszę skontaktować się z działem obsługi klienta na 022 20 98 980 w celu uzgodnienia szczegółów.

Zwroty towaru w ciągu naszej 30 dniowej gwarancji zwrotu pieniądzy

Jeśli zdecydujesz, że zakupiony produkt nie jest odpowiedni w ciągu 30 dni od daty dostawy, możesz zwrócić go do nas w celu wymiany lub zwrotu pieniędzy.

Odbierzemy od Ciebie towar bezpłatnie, pod warunkiem, że powiadomisz nas w przeciągu 7 dni od odbioru przesyłki. Prośba o odbiór przesyłki po 7 dniach podlega opłacie, której wysokość zależy od wielkości i wagi towaru.

Przedłużona gwarancja zwrotu pieniędzy do 90 dni


Jako część naszego pakietu przedłużonej gwarancji, wiele oferowanych produktów posiada opcjonalnie dodatkową ochronę. Obejmuje to okres gwarancji zwrotu pieniędzy. Zamiast standardowej 30 dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy, może ona być maksymalnie przedłużona do 90 dni (dokładna liczba dni zamieszczona na stronie produktu). Podlega to następującym warunkom:

Prośba zwrotu zakomunikowana w ciągu 14 dni od daty dostawy:
Odbierzemy od Ciebie towar bezpłatnie, a wszelkie opłaty za standardową dostawę zostaną zwrócone.

Prośba zwrotu zakomunikowana po upływie 14 dni od daty dostawy:
W przypadku prośby zwrotu pieniędzy po upływie 14 dni od daty dostawy (ale w ciągu 90 dni od dostawy), towar należy odesłać do nas samodzielnie, alternatywnie możemy zorganizować odbiór za dodatkową opłatą, w zależności od rozmiaru i wagi towaru. Pierwotnymi koszty dostawy zamówienia zostaną zwrócone, pod warunkiem że nie upłynie 30 dni od daty dostawy. Opłata za przedłużoną gwarancję nie podlega zwortowi.


Opakowanie zwracanego towaru

Klient powinnien zachować oryginalne opakowanie do momentu w którym jest pewien, że chce zatrzymać zakupiony towar. Przewidziana jest dodatkowa opłata ze towary zwrócone bez oryginalnego opakowania po upływie siedmiu dni od daty dostawy.

Jeżeli klient nie posiada oryginalnego opakowania, a chce dokonać zwrotu towaru w dozwolonym okresie gwarancji zwrotu pieniędzy, wszystkie produkty muszą być umieszczone w solidnym kartonie z odpowiednią ilością materiałów opakowaniowych, aby ochronić i powstrzymać produkty od poruszania się i jakikolwiek zarysowań lub uszkodzeń. Gear4music nie ponosi odpowiedzialności za towar uszkodzony ze względu na niewystarczające opakowanie, a zwrot może zostać niezakceptowany.

Z wyłączeniem produktów uszkodzonych w transporcie.


Towary uszkodzone podczas transportu

W mało prawdopodobnym przypadku, gdy Twój towar zostanie uszkodzony podczas transportu, prosimy o poinformowanie nas o tym jak najszybciej i nie później niż w ciągu 7 dni od daty otrzymania przesyłki. Uszkodzony towar zostanie wymieniony lub z zależności od Twojej prośby zostaną zwrócone pieniądza. Oczywiście odbierzemy od Ciebie uszkodzony produkt za darmo.


Wadliwy towar

Standardowa gwarancja :

Jeżeli towar okaże się wadliwy w ciągu pierwszych sześciu miesięcy od daty dostawy, odbierzemy i dostarczymy go ponownie za darmo.

Przedłużona gwarancja :

Dla zamówień spoza Wielkiej Brytanii warunki przedłużonej gwarancji mogą różnić się w zależności od kraju, od jednego do dwóch lat, i będzie to wyraźnie zaznaczone. Jeśli towar okaże się wadliwy w ciągu roku lub dwóch lat, odbierzemy i dostarczym go ponownie do Ciebie za darmo. Po roku lub dwóch latach obciążymy Cię niewielką opłatą na pokrycie kosztów odbioru i ponownej dostawy towaru.

Niektóre towary podlegają dodatkowym warunkom

Niektóre towary kwalifikują się tylko do zwrotu pieniędzy, jeśli zostaną zwrócone do nas nieużywane i zamknięte, w oryginalnym opakowaniu, a w przydku oprogramowania, niezarejestrowane. Towary te obejmują:

 • Oprogramowanie
 • Płyty CD i DVD
 • Słuchawki nauszne i douszne
 • Zatyczki do uszu i do ochrony słuchu
 • Ustniki, stroiki itp, dla instrumentów dętych drewnianych i instrumentów dętych blaszanych
 • Produkty do ochrony twarzy i ust

Nie jesteśmy w stanie przyjąć zwrotu jakichkolwiek produktów zrobionych na zamówienie, zaprojektowanych jako unikatowy zestaw, takich jak system komputerowy zbudowany na specjalne życzenie klienta.

Co robimy, gdy towar zostanie zwrócony

Po otrzymaniu zwróconego towaru, przechodzi on kontrolę w ciągu 10 dni roboczych. Upewniamy się, że był on używany w Twoim posiadaniu zgodnie z instrukcją obsługi, a wszystkie elementy wysłane pierwotnie zostały zwrócone.

Prosimy zauważyć, że jeżeli towar nie będzie zwrócony w nienagannym stanie i we właściwym opakowaniu, zastrzegamy sobie prawo do obciążenia klienta opłatą. Nasz pełny regulamin .

Zwroty pieniądzy przetwarzane są zazwyczaj w przeciągu 10 dni roboczych od daty otrzymania zwróconego towaru.

Wymienione produkty będą wysłane jak najszybciej.