Klawiatury MIDI

Keyboard MIDI może być jednym z najbardziej korzystne uzupełnienia ustawienia studia. Za pomocą klawiatury kontrolerów MIDI nie tylko zwiększa przepływu pracy, ale pozwala na bardziej kreatywne z oprogramowaniem.

View All Information

Najbardziej popularne klawiatury MIDI

O MIDI keyboard

Keyboard MIDI wygląda bardzo podobnie tradycyjna klawiatura muzycznych, ale czy nie zazwyczaj mają dźwięki zbudowany w ich własnych. Zamiast tego MIDI keyboard muszą być stosowane w połączeniu z komputerem i instrumentów oprogramowania lub zewnętrznych modułów do generowania dźwięki.

Obecnie prawie wszystkich klawiaturach MIDI połączy komputer za pośrednictwem połączenia USB. Niektóre modele będzie również funkcję dodatkowych portu "MIDI W" lub "MIDI OUT' połączenia do zewnętrznych urządzeń takich jak syntezatory. Zazwyczaj klawiatury MIDI jest dostępne w wersji klucza 25, 49, 61 i 88, ale prawie wszystkich funkcji przycisk shift oktawy, więc można uzyskać dostęp do pełnego zakresu notatki. Keyboard MIDI może również funkcję modulacji koła i skoku Bend dodano wyrażenie. Dalsze pokrętła, przyciski & suwakowy często można dostosować do kontrolować elementy oprogramowania, które reagują na wejście MIDI.

Klawiatury MIDI lub wzorzec klawiatury, jest urządzeniem cyfrowym, który wysyła dane MIDI inne urządzenia zdolne do odbioru. Najczęstszym zastosowaniem klawiaturę MIDI ma być odtwarzany VST lub "oprogramowanie instrumenty" używana na komputerze. Inne zastosowania obejmują, wysyłanie zmian programowych DAW muzyki oprogramowania, tak, że można sterować liczba parametrów bez konieczności używania myszy, a także Sekwencjonowanie lub odtwarzanie sprzętu syntezator modułów. Obecnie prawie wszystkie użyć MIDI, który przekazywany jest i łączy się bezpośrednio za pośrednictwem USB.

MIDI klawiatury News

ROLI wersje Seaboard bloku i dotknąć blok MIDI kontroler

Widziałem ROLI's Seaboard Grand, a widziałem ich bloki kontrolerów... Przygotuj się na najbardziej innowacyjnych parowania tego lata.... Więcej »

M-Audio uruchomić serii czcigodny kodu w kolorze czarnym

M-Audio 61 kod i kod 49 ma był zwolniony w eleganckim, nowym wzornictwem czarny, łącząc wspaniałe estetyczne z klasyczne brzmienie.... Więcej »

Akai uruchomienie klawiatury produkcji MPK Mini MK2 laptopa w kolorze białym

Limitowana edycja Akai MPK Mini MK 2, biały odpowiednik działa jako alternatywa wzrok, że wygląda tak dobrze, jak to brzmi.... Więcej »

Akai ogłosić wydanie LPK25 i LPD8 Wireless kontrolerów MIDI

Wraz z wprowadzeniem LP2K5 i LPD8 wireless kontrolerów MIDI przenośny produkcji nigdy nie było tak łatwe!... Więcej »