Klawiatury MIDI

Keyboard MIDI może być jednym z najbardziej korzystne uzupełnienia ustawienia studia. Za pomocą klawiatury kontrolerów MIDI nie tylko zwiększa przepływu pracy, ale pozwala na bardziej kreatywne z oprogramowaniem.

View All Information

Najbardziej popularne klawiatury MIDI

Pierwszy 21 produkty Wyświetlono

O MIDI keyboard

Keyboard MIDI wygląda bardzo podobnie tradycyjna klawiatura muzycznych, ale czy nie zazwyczaj mają dźwięki zbudowany w ich własnych. Zamiast tego MIDI keyboard muszą być stosowane w połączeniu z komputerem i instrumentów oprogramowania lub zewnętrznych modułów do generowania dźwięki.

Obecnie prawie wszystkich klawiaturach MIDI połączy komputer za pośrednictwem połączenia USB. Niektóre modele będzie również funkcję dodatkowych portu "MIDI W" lub "MIDI OUT' połączenia do zewnętrznych urządzeń takich jak syntezatory. Zazwyczaj klawiatury MIDI jest dostępne w wersji klucza 25, 49, 61 i 88, ale prawie wszystkich funkcji przycisk shift oktawy, więc można uzyskać dostęp do pełnego zakresu notatki. Keyboard MIDI może również funkcję modulacji koła i skoku Bend dodano wyrażenie. Dalsze pokrętła, przyciski & suwakowy często można dostosować do kontrolować elementy oprogramowania, które reagują na wejście MIDI.

Klawiatury MIDI lub wzorzec klawiatury, jest urządzeniem cyfrowym, który wysyła dane MIDI inne urządzenia zdolne do odbioru. Najczęstszym zastosowaniem klawiaturę MIDI ma być odtwarzany VST lub "oprogramowanie instrumenty" używana na komputerze. Inne zastosowania obejmują, wysyłanie zmian programowych DAW muzyki oprogramowania, tak, że można sterować liczba parametrów bez konieczności używania myszy, a także Sekwencjonowanie lub odtwarzanie sprzętu syntezator modułów. Obecnie prawie wszystkie użyć MIDI, który przekazywany jest i łączy się bezpośrednio za pośrednictwem USB.

MIDI klawiatury News

ROLIM uruchomienie Limited Time Offer

Kupię Seaboard powstanie, dostać Max upoważnić wart $99.... Więcej »

Korg uruchomienie nowej strony internetowej

Korg edukacji ma na celu zapewnienie użytkownikom środowisko nauki pouczające i dynamiczne... Więcej »

Obejrzyj jak Rihanna Neuble Monte korzysta z góry klawiatury w jego Live Rig

Monte Neuble w tym artykule omówiono, za pomocą Akai Pro Advance klawiatury i VIP 2.0 na drodze.... Więcej »

Darmowe Eventide VST Blackhole Akai MPC i posuwać się naprzód użytkownik klawiatury

Dodać wymiar sonic Extra-Terrestrial do produkcji i wydajności na żywo z Eventide's Blackhole classic reverb efekt w Nowa Oferta ograniczona czasowo.... Więcej »