Konkursy na Gear4music

Konkursy są jednym ze sposobów, jakimi chcemy się odwdzięczyć naszym klientom. Znajdziesz tutaj wszystkie najnowsze możliwe konkursy i nagrody, od nas i naszych partnerow. Jeśli nie widzisz obecnie żadnych konkursów, proszę wkrótce powrócić na tą stronę. View All Information

Aktualne konkursy

Wygraj bilety do Zobacz Heaton i Abbott na żywo koncert, worth 462!

Dajemy Ci szansę wygrać dwa bilety, aby zobaczyć Heaton i Abbott (członkowie piękne południe) podczas koncertu leśnictwa na żywo Thetford lasu w naszych najnowszych konkurencji.

Znany hit klasyków, takich jak; 'Rotterdam', 'Nie poślubić jej' i 'Perfect 10' - Heaton i Abbott z pewnością pisało się w folklor muzyczny UK'.

I z zespołem sześć sztuk za nimi, będą wykonywać mnóstwo hitów i nowych ulubionych wit, silną świadomość społeczną i Harmonie bród '.

Pokaż Las Thetford jest jednym z czterech koncertów na Żywo leśnictwa, które Heaton i Abbott wystąpi o to letnie (2016). Ich pokazy Delamere lasu i Cannock Chase są już dostępne.

Można wprowadzić tej konkurencji odwiedzając nasze odpowiednich Facebook, Twitter lub Instagram stron i następujące wymagania dotyczące wjazdu, jak stwierdzono w każdej sieci społecznej. Można również wiadomości competition@gear4music.com z "Heaton i Abbott konkurencji", jako temat wiadomości. Konkurs kończy się 31.5.16 o 5 pm (czas CEST) powodzenia!

W pełnych warunkach i zasadach kliknij tutaj .

Aktualne konkursy

WYGRAC sluchawki Sennheiser HD25 1/3

Dajemy Ci szansę wygrania 1 z 3 pary słuchawek Sennheiser HD25 - HD25 Plus, HD25 i HD25 światła, w naszym najnowszym konkursie.

Te klasyczne słuchawek firmy Sennheiser i uważane za "standardem" dla DJ słuchawki ze względu na ich charakter lekki i komfortowy. Zakres HD25 także został przeprojektowany, aby dostarczyć slick projektu i ulepszony dźwięk zapewniają imponującą jakość dźwięku prawo do uszu.

Istnieją trzy różne modele w Sennheiser HD25 zakres, w tym HD25 Plus, HD25, i HD25 Light. Każdy zestaw jest zdolny do obsługi bardzo wysoki poziom ciśnienia akustycznego i mieć odrobinę, odpinany, jednostronny przewód.

Można wprowadzić ten konkurs odwiedzając nasze odpowiednich Facebook, Twitter lub Instagram strony i zgodnie z wymaganiami wpis, jak podane na każdej sieci społecznej. Możesz również wysłać competition@gear4music.com z "Sennheiser konkurencji" jako temat wiadomości e-mail. Konkurs kończy się 23.5.16 na 5 pm (czas CEST) powodzenia!

O warunki kliknij tutaj .

Poprzednie konkursy

Wygraj bilety do Zobacz Guy Garvey koncert, warte 80 zł!

Dajemy Ci szansę, aby wygrać parę biletów na koncert Guy Garvey w Dalby Forest na 24 czerwca 2016 w naszym najnowszym konkursie.

Facet jest nie tylko przed człowiekiem o alternatywnej rockowej łokcia, ale on jest również przestrzegane jako jeden z najlepszych wokalistów i kompozytorów w Wielkiej Brytanii. W Dalby Forest będzie on dołączył przez eklektyczną mieszankę muzyków, w tym I Am Kloot gitarzysta, Pete Jobson, Nathan Sudders bat wraz z łokcia w sekcja dęta dźwiękowo bogate Tony i dźwięki, które hermetyzują sonic cechy faceta najnowszy album "Zaloty szkwału".

Dalby Forest Pokaż jest jednym z dwóch leśnych koncerty przez Guy Garvey to lato (2016). Drugi występ ustawiono odbędzie się w dniu 25 czerwca 2016 w Sherwood Pines.

Konkurs ten ma teraz zamknięte. Zwycięzca jest Sarah Lou Major, który skontaktował się z!

O warunki kliknij tutaj .

Wygraj bilety do Zobacz Jake Bugg koncert, warte 80 zł!

Dajemy Ci szansę, aby wygrać parę biletów na Jake Bugg specjalne rodzinnym show w Sherwood sosen lasu na 23 czerwca 2016 w naszym najnowszym konkursie.

Jake wzrosła do wyeksponowany w młodym wieku i później grał na festiwalu Glastonbury światowej sławy w wieku 17-letni. Od tego czasu poszła sprzedaż ponad 1 miliona rekordów i zwiedzanie świata.

Jake, który jest zestaw do uwolnienia jego nadchodzący album "Na mój jeden", jest tylko jednym z wielu artystów, którzy będą łaski różne etapy leśnych jako część leśnych mieszka zewnętrzne koncerty do 2016 roku.

Konkurs ten ma teraz zamknięte. Zwycięzca jest Becky Lily, który skontaktował się z!

O warunki kliknij tutaj .

Wygraj Kawai KDP90 pianino cyfrowe, warto 4,616!

Dajemy Ci szansę, aby wygrać Kawai KDP90 pianino cyfrowe w Rosewood w naszym najnowszym konkursie.

Kawai KDP90 pianino cyfrowe jest wiarygodne i wszechstronny instrumentu, idealny dla początkujących i doświadczonych graczy. Z jego innowacyjnych zaawansowane Hammer Action, wraz z dźwięku profil z Kawaijest bardzo lubi EX koncert grand, ten wspaniały instrument zapewnia doświadczenie grania prawdziwe pianino akustyczne.

Konkurs ten ma teraz zamknięte. Zdobywca jest Perrette Ourisson, który został nawiązany.

O warunki kliknij tutaj .

Wygraj Orange wzmacniacze mikro głowy ciemny & gabinetu pakiet wart 1,069

Dajemy Ci szansę, aby wygrać Orange wzmacniacze pakiet mikro ciemny Amp w naszym najnowszym konkursie.

Opierając się na popularne wzmacniacz mikro terroru, Orange wzmacniaczy miał liczne prośby świat aby dodać rodzeństwo duże korzyści do zakresu mikro - i oni nie tylko to!

Wprowadzenie Orange mikro ciemny, miniaturowy wzmacniacz z sterty zysk na dotknij, kabina sim się tak, że można połączyć tym bezpośrednio do systemu PA i dedykowane pętli FX.

Wzmacniacz został dobrze przyjęty od jego powstania i unikalny kształt tarczy pomaga funkcja w różnych dźwięków z krystalicznie czyści się blues, ciężki rock i metal dźwięki.

Konkurs ten ma teraz zamknięte. Zwycięzca jest Bradley Garbett, który został nawiązany! Gratulacje, Bradley!

O warunki kliknij tutaj .

Shure KSM8 Dualdyne Mic, warto 2,190 wygrać!

Dajemy Ci szansę, aby wygrać podwójne membrany mikrofon dynamiczny Shure KSM8 Dualdyne w naszym najnowszym konkursie.

KSM8 jest pierwszą podwójne membrany dynamiczny mikrofon na świecie, zapewniając rewolucyjny reprodukcji wokalnych i dokładne wzmocnienie dźwięku i kontroli.

Ten mikrofon, który jest dostępny w czarny lub nikiel, ma niesamowitą jakość i niezawodność, posiada również wszechstronność do przystosowania się do zmieniających środowiskach bez wpływu na wydajność. KSM8 zrewolucjonizuje mikrofony dynamiczne w branży żywo dźwięk poprzez dostarczanie inżynierów dźwięku mikrofon dynamiczny, który ma praktycznie żadnego wpływu bliskości, opanowanie poza osią odrzucenia i dokładnością wyjścia, która nie wymaga żadnej obecność pików lub roll off, które są typowe dla innych mikrofony dynamiczne.

Konkurs ten ma teraz zamknięte. Zwycięzca jest Ben Peppiatt, który został nawiązany!

O warunki kliknij tutaj .

Wygraj Freshman RENOC-gitara akustyczna, warto 1,150

Dajemy Ci szansę, aby wygrać Freshman gitara elektro akustyczna RENOC w wybranym kolorze. Wybierz z fioletowy, niebieski, sunburst lub naturalne w naszym najnowszym konkursie.

Freshman RENOCBL jest niedrogie elektro akustyczna gitara ludowych z solidną zaprojektowany, aby wytrzymać lata występów i życia na drodze. Renegade gitary są zaprojektowane do mniejszy budżet nie rezygnując z jakości, Freshman słynie.

Konkurs ten ma teraz zamknięte. Zwycięzca jest Sam Dockery, który skontaktował się z!

O warunki kliknij tutaj .

Wygraj Samson wejść Mic podłączyć, mikrofon Stereofoniczny przenośny USB, warto 416

Dajemy Ci szansę na wygranie 1 5 Samson Go podłączyć mikrofon, przenośne mikrofony Stereo USB, w naszym najnowszym konkursie.

Samson Go podłączyć mikrofon jest przenośny stereofoniczny mikrofon USB, jeden z najbardziej zaawansowanych rozwiązań studio dla komputera nagrywanie i komunikacji VoIP. Przy użyciu opatentowany Sound Array Focus w połączeniu z opatentowanej technologii redukcji szumów, iść Mic tworzy unikalny wzoru pickup, który skupia się mikrofony wrażliwości Ÿród¬o dŸwiêku.

Mikrofon wyposażony Samson dźwięku pokładzie oprogramowania. Jest to zarówno okna, jak i iOS zgodne. Pokładzie dźwięku pozwala skupić się tablicy umieszczony i przełączana Włączanie/wyłączanie. Gdy tablica jest ustawiona, wszystkie dźwięk, który pochodzi spoza obszaru tematycznego jest znacznie zmniejszone, zapewniając tylko czysty i audio wysokiej integralności są przechwytywane. Idealny do mobilnego nagrywania, konferencje lub komunikacji biznesowej.

Konkurs ten ma teraz zamknięte. Wkrótce skontaktuje się ze zwycięzcami!

O warunki kliknij tutaj .

Poprzednie konkursy

Wygraj Aerodrums powietrza perkusji Instrument perkusyjny z kamerą USB, warto & Funt 774.99

Rozdajemy Aerodrums powietrza perkusji Instrument perkusyjny z kamerą USB, w naszym najnowszym konkursie.

Aerodrums jest instrumentem perkusji powietrza, który jest uruchamiany na komputerze i używa kamerę Playstation Eye, aby zrozumieć co grasz.

Bardzo kompaktowy i przenośny, praktycznie niema, niedrogie i wyraziste to idealna bramka do gry na perkusji dla początkujących lub narzędzie twórcze i zabawa dla doświadczonych Bębniarze chcą eksperymentować z DAW i próbek.

Konkurs ten ma teraz zamknięte. Zwycięzca jest Natalie Beard, który skontaktował się z!

O warunki kliknij tutaj .

Wygraj zestaw Flare Audio In-Ear Monitors, warto 1,011

Rozdajemy zestaw Flare Audio R2A Aluminium Monitor douszne czarne, w naszym najnowszym konkursie.

Flare Audio R2 są odniesienia jakości słuchawki przeznaczone dla zarówno profesjonalny monitoring i Hi-Fi osobiste słuchania aplikacji.

Wyposażony w wyjątkowo dostrojone obudowa z aluminium lotniczego klasy pasek zasłaniający, dokładność wyników projektowania i budowy w elegancki i wyrafinowany wygląd w połączeniu z ciężko sobie trwałość.

Konkurs ten ma teraz zamknięte. Zwycięzca jest Chris Hopkinson, który skontaktował się z!

O warunki kliknij tutaj .

Boże Narodzenie Giveaway - Wygraj Pearl Snare bębna, warto 3,033!

W następstwie Chrismas Dajemy Ci szansę, aby wygrać Pearl mistrzów Premium werbel, warto 3,033!

Pearlw Masters Premium serii Werble wyposażone są w rewolucyjny obrotowe uchwyty, które zapewniają idealne napięcie pręta do dźwigania wyrównania dla optymalnego siedzącej głowa i precyzyjne dostrajanie dla najlepszego werbla dźwięku możliwe. MasterCast-odlew obręcze, stal nierdzewna śruba nastrunyowa, innowacyjne "złotego podziału" kratkę wentylacyjną na zwiększenie ataku i "pionowe śstrunyać" SR-017 sitko pochodzą wszystkie standardowo na te spektakularne Werble.

Konkurs ten ma teraz zamknięte. Zwycięzca jest Thomas Wightman, który został nawiązany. Gratulacje!

O warunki kliknij tutaj .

Boże Narodzenie Giveaway - Wygraj Aston mikrofony pochodzenia mikrofon pojemnościowy i Rycote szok mount, warto 1,837!

W okresie Bożego Narodzenia Dajemy Ci szansę, aby wygrać Aston mikrofony pochodzenia mikrofon pojemnościowy i mocowanie amortyzatorów Rycote, warto 1,837!

Aston pochodzenia, w Wielkiej Brytanii, jest wydajny kardioidalny mikrofon pojemnościowy wystarczająco wszechstronny, do korzystania z większości instrumentów chociaż przoduje na gitara akustyczna, śpiew. To zapewnia bezpośrednie, gładkie i intymny dźwięk naturalny, autentyczne nagranie.

Konkurs ten ma teraz zamknięte. Zwycięzca jest James Michael Clarke, który został nawiązany.

O warunki kliknij tutaj .

Boże Narodzenie Giveaway - Wygraj Pakiet produkcji, warto 3,617.66!

W okresie Bożego Narodzenia Dajemy Ci szansę na wygranie Metric Halo produkcji pakiet, pluginy które siedem premii: Halo czasownik, Multiband Dynamics, precyzji DeEsser, przemijające Control, Channel Strip 3, charakter i Multiband Expander, warto 3,617.66.

Metric Halo produkcji pakiet dla AAX / Audio jest przeznaczone do podjęcia najbardziej integralną częścią produkcji muzyki, takich jak pogłos, de esser, tube jak ciepłe dźwięki i więcej do nagrań do następnego poziomu.

Metric Halo produkcji pakiet działa z większości cyfrowych stacji roboczych audio (DAW).

Wymagania systemowe:

Mac OS X 10.6.8 lub nowszej. Procesor Intel. AU, VST lub AAX hosta (Pro Tools 10, 11 i 12 DSP * i Native). 32 i 64 kąsek.

Windows 7 lub nowszej. Procesor Intel. VST lub hosta AAX (Pro Tools 10, 11 i 12 DSP * i Native). 32 i 64 kąsek.

Konkurs ten ma teraz zamknięte. Zwycięzca jest Gary Sharman, który został nawiązany.

O warunki kliknij tutaj .

Boże Narodzenie Giveaway - Wygraj ustawienia nagrywania w domu, warto 2,889,00!

W okresie Bożego Narodzenia Dajemy Ci szansę na wygranie ustawienia nagrywania w domu, w tym; Rode nagrywaniu wokalu NT1-A opakowanie, iTwo PreSonus interfejs Audio i para i w słuchawkowy Eris E4.5 monitory studyjne aktywne, warto 2,889,00.

Nagrań instalacji w domu to idealny sposób, aby nagrać swoje pomysły muzyczne bezpośrednio na komputerze Mac, PC, laptopa lub iPad i osiągnąć profesjonalne rezultaty.

Rode NT1-funkcje wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć nagrywanie w swoim domowym studiu. To fantastyczne wartość pakietu funkcji Rode mikrofon pojemnościowy kardioidalny NT1-A, SM6 szok mount, pop Tarcza, wysokiej jakości kabel XLR, osłonę mikrofonu i instruktażowe DVD. Furthemore, po rejestracji, to mic pochodzi z 10-letnią gwarancją.

PreSonus, którą iTwo interfejs zapewnia fantastyczną jakość nagrania audio z klasy przedwzmacniacze i możliwość podłączenia do iPad, można użyć tego interfejsu w połączeniu z innych odpowiednich produktów do nagrywanie w locie lub nawet w miejsce prób umieścić swoje pomysły i nagrania w dół.

Kompaktowy, ale dźwiękowo doskonałe Eris E4.5 studio monitory pomoże również do odtwarzania nagranego z płaskiej odpowiedzi do zapewnienia, że można mieszać nagrań z ufnością do zapewniają doskonałe wyniki z nagrań audio.

Konkurs ten ma teraz zamknięte. Zwycięzca jest Sam Vacant, który został nawiązany.

O warunki kliknij tutaj .

Boże Narodzenie Giveaway - Wygraj Ukulele Scooby-Doo i akcesoria, warto 277.97!

W okresie Bożego Narodzenia Dajemy Ci szansę, aby wygrać Scooby-Doo Ukulele, tamburyn i gitara plektron zestaw, warto 277.97.

Jest idealny dla każdego Scooby doo wentylator w wieku 4 lat i w górę. Scooby i Kudłaty ukulele jest zabawa i łatwy do gry, nawet dla początkujących. Strum dla zabawy lub rozwijać swoje umiejętności, albo sposób ukulele zawsze dźwięk muzyczny. Posiada miękkie struny i szyjkę ułatwiające grę. I tamburyn i plectrums ci co muzyka w żadnym momencie.

Konkurs ten ma teraz zamknięte. Zwycięzca jest Aimee Bradley, który został nawiązany. Gratulacje!

O warunki kliknij tutaj .

Poprzednie konkursy

Boże Narodzenie Giveaway - Wygraj Peppa Pig Ukulele i akcesoria, warto 277.97!

W okresie Bożego Narodzenia Dajemy Ci szansę, aby wygrać Peppa Pig Ukulele, czynu i Peppa Pig tamburyn, warto 277.97.

Ten oficjalny produkt Peppa Pig jest przeznaczony dla młodszych graczy dopiero zaczynasz z Ukulele. Posiada miękkie struny i szyjkę ułatwiające grę. I chwiejny jaja i tamburyn istnieje wiele instrumentów muzycznych do kreatywności z.

Konkurs ten ma teraz zamknięte. Zwycięzca jest Alice Corfield, który został nawiązany. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie!

O warunki kliknij tutaj .

Boże Narodzenie Giveaway - Wygraj przygodę czas Oookulele i akcesoria, warto 341.97!

W okresie Bożego Narodzenia Dajemy Ci szansę, aby wygrać przygodę czas Oookulele, pasek i gitara plektron zestaw, warto 341.97.

To oficjalna przygoda czas Oookulele, Finn i przyjaciół na design, jest dla młodszych graczy dopiero zaczynasz z Ukulele. Posiada miękkie struny i szyjkę ułatwiające grę. I wraz z paskiem i plectrums tak, że będę co sprawiedliwy muzyki w żadnym momencie.

Konkurs ten ma teraz zamknięte. Zwycięzca jest Samuel JT Conway, który został nawiązany.

O warunki kliknij tutaj .

Czarny piątek gitara Giveaway & ndash; Wygraj Blackstar wzmacniacz, Silvertone gitary i akcesoria, warto 2,744!

Rozdajemy wielkie nagrody codziennie od teraz aż do i włącznie z Black Friday (27.11.15).

W ostatnim dniu naszej promocji Black Friday, my & rsquo; re daje szansę wygrać Blackstar ID:Core belki wzmacniacz i Silvertone gitara 1303/U2, z akcesoriami jako pakiet niesamowite gitara.

Blackstar ID:Core belka jest najnowszy wzmacniacz z serii gorąco popularnych ID:Core, ale z kilku więcej dodane funkcje. Belki umożliwia strumieniowe przesyłanie muzyki bezpośrednio ze smartfonu lub tabletu i ma odcienie nadaje się gitara elektryczna, akustyczna i bas. Oddzielne porty basowa dla każdego głośnika zapewnia, że dźwięk będzie przekłada się również na jego gitara wybranej aplikacji.

W połączeniu z Blackstar wzmacniacz jest Silvertone gitara 1303/U2, który jest powrotem do lat 50-tych w stylu i utrzymuje te same Funkcjonalność i Specyfikacje na oryginały, które pomogły, umieścić swoje nazwisko na mapie świata gitara. Blackstar belki ID:Core

Ponadto Silvertone gitary, które są obecnie wyłącznie rozpowszechniane w Wielkiej Brytanii marki Gear4music.

Konkurs ten ma teraz zamknięte. Zwycięzca jest Andrew Kelly, który został nawiązany. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie!

O warunki kliknij tutaj .

Czarny piątek Drum Giveaway & ndash; Wygraj wybór akcesoriów markowych górę bębna, warte 500 funtów!

Rozdajemy wielkie nagrody codziennie od teraz aż do i włącznie z Black Friday (27.11.15).

Na czwarty dzień, my & rsquo; re daje szansę, aby wygrać 500 GBP & rsquo; s warto bębna akcesoriów. Składający się z Pearl talerze, Remo niema udar głowy, Natal Adante kachon, Mapex sidła, Cegła Promark podudzia i wiele, wiele więcej.

Takie akcesoria będzie wspaniały dodatek do monta¿u początkujących i doświadczonych muzyków zarówno.

Konkurs ten ma teraz zamknięte. Zwycięzca jest Craig Edwards, który został nawiązany. Dziękuję wszystkim, którzy podjęli.

O warunki kliknij tutaj .

Aktualne konkursy

Czarny piątek upominki dla kompozytorów : Wygraj mikrofon i interfejs Shure oraz gitarę elektro-akustyczną warte 2,178! PLN

Istnieje możliwość wygrania upominków codziennie od dzisiaj aż do i włącznie z Czarnym Piątkiem (27.11.15).

W trzeci dzień dajemy Państwu szansę wygrać mikrofon Shure MV51 MOTIV, MVi MOTIV interfejs audio i gitarę elektro-akustyczną Cutaway marki Gear4music w kolorze brązowym/podpalanym z akcesoriami.

Przenośna gama produktów MOTIV jest rozwiązaniem Shure´a do nagrywania doskonale brzmiącego dzwięku w podróży, z intuicyjnym sterowaniem, inteligentną technologią i wyglądem w stylu retro do osiągnięcia wysokiej jakości rezultatów. I w połączeniu z uniwersalnym gitarą elektro-akustyczną otrzymujesz fantastyczny pakiet do nagrywania muzyki dla kompozytora .

Mozesz wziąć udział w konkursie odwiedzając portale społecznościowe Gear4music: Facebook, Twitter i Instagram. Alternatywnie możesz wysłać e-mail´a na adres competition@gear4music.com.

Aby poznać ogólne warunki konkursów kliknij tutaj .

Czarny piątek oprogramowanie gratisów & ndash; WYGRAĆ Toontrack Superior Drum oprogramowanie i ekspansji pakiety warte 1,831!

Rozdajemy wielkie nagrody codziennie od teraz aż do i włącznie z Black Friday (27.11.15).

Na drugi dzień, my & rsquo; re daje szansę wygrać Toontrack Superior perkusista i SDX Progressive odlewnia i EZX Progressive Pakiety rozszerzeń.

Opisane przez magazyn jak rytm & lsquo; bardzo imponujący pakiet i możliwie najlepsze w swojej klasie & rsquo; perkusista Superior pozwala użytkownikom na perkusji i elementów perkusyjnych z 20GB próbek używane przez profesjonalnych inżynierów dźwięku i artystów zarówno programu.

Progresywne odlewnicze i stopniowego rozszerzenia, nagrany przez australijski inżynier/producent Forrester Savell dodać jeszcze więcej prog rocka i metalu dźwięki do arsenału sonic, aby upewnić się, że masz najlepsze dostępne dźwięki bębna.

Sprawdź wymagania dotyczące zgodności.

Konkurs ten ma teraz zamknięte. Zwycięzca jest Will Pitchfork, który został nawiązany. Dziękuję wszystkim, którzy podjęli.

O warunki kliknij tutaj .

Czarny piątek syntezator Giveaway & ndash; Wygraj Akai barwy Wolf syntezator, warto 1,704!

W biegu do czarny piątek rozdajemy wielkie nagrody codziennie od teraz aż do i tym czarny piątek (27.11.15).

Na pierwszy dzień, my & rsquo; re daje szansę wygrać Akai barwy Wolf analogowy syntezator polifoniczny 4-głos!

Akai barwy Wolf analogowy syntezator jest 4 głos polifoniczne kompaktowy syntezator, który zawiera 25 wysokiej jakości niestandardowego Akia pro klucze i zdolność do wykorzystania jako 4 mono syntezatory, unison 4-głosowych lub 4-głos polysynth. Również oferuje konfigurowalne głosy, 32 sekwencer dla każdego głosu, LED wyświetlacz i oktawy kontroli.

Konkurs ten ma teraz zamknięte. Zwycięzca jest Charlie Beresford, który został nawiązany.

O warunki kliknij tutaj .

Gitara elektro akustyczna Takamine GD71CE-BSB, warto 2,305 wygrać!

My & rsquo; re rozdaje gitara elektro akustyczna Takamine GD71CE-BSB w naszym najnowszym konkursie.

Ponadto 10 biegaczy się będzie każdy otrzyma tuner Korg Rimpitch.

Takamine GD71CE-BSB jest pięknie zdobione gitara elektro akustyczna ma dźwięk premii z Towarzystwa ciało, co ułatwia dla mniejszych graczy lub osób w podróży. Wbudowany przedwzmacniacz zapewnia można podłączyć prosto do systemu PA i zachować to świetny dźwięk Takamine. Jest również wbudowany tuner na gitarze.

Korg Rimpitch jest tuner, który mieści się bezpośrednio na najbardziej soundholes gitara akustyczna pozwala na łatwe dostrajanie w wygodny kąt.

Konkurs ten ma teraz zamknięte. Zwycięzca jest Holly pasza, który został nawiązany.

Biegaczy się: Peter Kerry, Graeme Mitchell, Gareth Stacey, kilka Brooke, Thomas Emery, Jack Ross, Noah Snyder, David McGregor,

Ellie Phoenix i Susanne C. Schola. Każdy biegacz się również został nawiązany ich Metoda wejścia konkurencji.

Dziękuję każdemu, kto ma wpisane!

O warunki kliknij tutaj.

Yamaha LJ6ARE gitara akustyczna, warto 2,738 wygrać!

Rozdajemy Yamaha LJ6ARE gitara akustyczna w naszym najnowszym konkursie.

Yamaha LJ6ARE-SB jest nowo ponownie zaprojektowane gitara akustyczna Electro, aby uczcić ich 40-lecia, Solid Top świerk Engelmann, akustyczna rezonansowa leczenie wzmocnienie i bierne pod siodło piezo Pick-up.

Gitara akustyczna Yamaha serii L już od 40 lat, czczony linii ręcznie gitary akustyczne znana ich jakość brzmienia, czysty dźwięk lasy i nienaganne wykonanie.

Konkurs ten ma teraz zamknięte. Zwycięzca jest Victoria Brewster, który został nawiązany. Dziękuję wszystkim, którzy podjęli!

Pełny regulamin i warunki kliknij tutaj.

WYGRAĆ parę Focal monitory studyjne alfa 65, warto 2,484!

My & rsquo; re rozdaje parę Focal monitory studyjne alfa 65 w naszym najnowszym konkursie.

Alpha 65 wykonuje się tak samo dobrze z muzyka instrumentalna z muzyki elektronicznej i charakteryzuje się swoją dużą uniwersalność.

Focal 65 alfa jest aktywne studio monitor Cechujący 6.5" sterownika basu i 1" odwrócony Aluminiowa kopułka wysokotonowa. Idealny dla producentów muzyki elektronicznej, DJ-ów i domu nagraniowych, serii Alpha z Focal ma dwóch różnych danych wejściowych do łączenia dwóch źródeł, XLR i RCA, które są zawsze aktywne.

Konkurs ten ma teraz zamknięte. Zwycięzca jest Bron Bury, który został nawiązany. Dziękuję każdemu, kto ma wpisane!

O warunki kliknij tutaj.

Poprzednie konkursy

Wygraj perkusyjny Yamaha HW680W elementy konstrukcyjne zestaw, warto 1,479!

My & rsquo; re rozdaje Yamaha Drum HW680W elementy konstrukcyjne zestaw w naszym najnowszym konkursie.

Ten sprzęt perkusyjny zestaw przez Yamaha oferuje podwójne usztywnione konstrukcja zapewnia dodatkową stabilność i jest również lekki i solidny na perkusji z wszystkich gatunków, nawet ciężkiego rocka!

Konkurs ten ma teraz zamknięte. Zwycięzca jest Neil Gee, który został nawiązany. Dziękuję wszystkim, którzy podjęli!

Pełny regulamin i warunki kliknij tutaj.

Wygraj cięcia krawędzi QSC zasilany PA System, warto 12,700!

My & rsquo; re rozdaje QSC TouchMix 16 cyfrowy mikser i para głośników QSC K12 PA w naszym najnowszym konkursie.

Aby wprowadzić konkurencji po prostu pokazać nam zdjęcie swojego obecnego musicalu skonfigurować z Hi-Fi do stosu gitara - upewnij się, że to jest twórcze i nas uśmiech! Zwycięzca będzie najlepsze zdjęcie zgodnie z decyzją QSC i Gear4music.

QSC TouchMix 16 Control, cyfrowy mikser, który można przypomnieć i zapisać mixy, ma wireless kontroli aplikacji (dla iOS i Android urządzenia), wbudowane efekty i wielościeżkowe nagrywanie & ndash; catering zarówno dla żywych i studia.

Do doskonale uzupełniają TouchMix, również rozdajemy parę lekkie głośniki K12 PA oferujący 2000 watów mocy strunyłej & ndash; co ten Profesjonalny ustawienie idealne platformy live za wszystko z akustyczne duety, zespoły rockowe głośne, DJ-ów i więcej.

Konkurs ten ma teraz zamknięte. Zwycięzca jest Chris Dodd, który został nawiązany. Gratulacje, Chris!

Pełny regulamin i warunki kliknij tutaj.

Wygraj Vox AC15C1 Wzmacniacz lampowy, warto 2,767.00

Rozdajemy Vox AC15C1 niestandardowe gitarowego w naszym najnowszym konkursie.

Vox AC15C1 Wzmacniacz lampowy oferuje maksymalną sprawność tonalnych i został wybór wzmacniacza na niezliczone gitarzystów na świecie. Od czasu pierwszego wprowadzenia w 1958 roku Vox wystrunynąć na ponad 50 lat amp budowanie wiedzy do tworzenia AC15C1 Wzmacniacz lampowy.

Fiołki Palma na VOX AC15C1: & możecie; 2 x ac15c1. Tam jest nie dopuszczalne alternatywne. To może być trudne je, ale reszta pewność, że będzie miał dużo lepiej pokazać, jeśli! & rdquo;

Konkurs ten ma teraz zamknięte. Gratulacje dla Bradley James Taylor!

Pełny regulamin i warunki kliknij tutaj.

WYGRAĆ parę Samson Resolv SE6 monitory studyjne aktywne, warto 1,618.00

Rozdajemy parę Samson Resolv SE6 monitory studyjne aktywne w naszym najnowszym konkursie.

Samson Resolv SE6 jest re-design oryginalnej serii studio odniesienia monitora, z bardziej dokładne odtwarzanie dźwięku i stylowy nowy wygląd. Te monitory studyjne aktywne są idealne dla post-produkcji, Strona główna nagrywania lub studio projektu.

Konkurs ten ma teraz zamknięte. Gratulacje dla Graham McLow!

Pełny regulamin i warunki kliknij tutaj.

WYGRAĆ parę Samson Resolv RXA5 monitory studyjne aktywne, warto 1,606.00

Rozdajemy parę Samson Resolv RXA5 monitory studyjne aktywne w naszym najnowszym konkursie.

Samson Resolv RXA5 łączy w sobie najnowsze osiągnięcia w technologii głośnika i aktywnym elektronika stworzyć prawdziwe odniesienia, profesjonalne studio monitor z płaskim pasmo.

Konkurs ten ma teraz zamknięte. Gratulacje dla Alan Gray!

Pełny regulamin i warunki kliknij tutaj.

WYGRAĆ parę Samson MediaOne 4a bluetooth monitory, warto 687.99

Rozdajemy parę Samson MediaOne 4a bluetooth monitory w naszym najnowszym konkursie.

Samson MediaOne 4A Active monitory studyjne są zaprojektowane dla wszystkich Twoich potrzeb multimedialnej. Czy jesteś do muzyki, filmów i gier tych monitorów 40 Wat będzie produkować wysokiej jakości dźwięku potrzebne do wykonania doświadczenia.

Konkurs ten ma teraz zamknięte. Gratulacje dla Karola Benjamin-Jack!

Pełny regulamin i warunki kliknij tutaj.

WYGRAĆ cały zespół prób instalacji!

Możemy mieć płynął na giełdzie papierów wartościowych w Londynie! Aby uczcić to ogromne osiągnięcie, zdecydowaliśmy się trzymać nasz największy konkurs kiedykolwiek-rozdajemy pełnego pasma prób instalacji!

Nagroda obejmuje PA system, elektroniczny zestaw perkusyjny, pianino cyfrowe, gitary, wzmacniacze, słuchawki i wiele więcej.

Konkurs ten ma teraz zamknięte. Gratulacje dla Jack Tavener!.

Pełny regulamin i warunki kliknij tutaj.

Wygraj 1 z 10 Pedaltrain nagrody przy zakupie każdej MXR pedał

Rozdajemy 10 Pedaltrain pedał deski i koncert torby w naszym najnowszym konkursie.


Wśród nagród:

Konkurs ten ma teraz zamknięte. Pedały MXR zakupione po 20 lutego 2015 nie będą się kwalifikować. Wkrótce skontaktuje się ze zwycięzcami.

O szczegóły proszę zapoznać się z poniższymi warunki.

Wygraj 1 z 3 Samson USB Mikrofony, warto do 139.99 pod £

Rozdajemy Samson USB mic do trzech zwycięzców w naszym najnowszym konkursie.

Wybrać między szansę wygrać Samson Go Mic bezpośredni, meteoryt lub C01U Pro mic pojemnościowya. Wszystkie są idealne dla YouTubers, podcasting, wideo czat i FaceTime.

Ten konkurs ma teraz zamknięte. Gratulacje dla zwycięzców, Linda Christie Gardiner (CO1U Pro), Robin Couwenberg (iść Mic bezpośredniego) i Iain Moore (meteoryt)!


O szczegóły proszę zapoznać się z poniższymi warunki.

Wygraj Novation Audiohub 2 x 4 interfejs Audio, warto 919.99

Dajemy Ci szansę, aby wygrać Novation Audiohub 2 x 4 interfejs Audio i USB hub!

Novation Audiohub to interfejs audio USB Focusrite dźwięku wewnątrz. Wykonane dla produkcji wysokiej jakości muzyki elektronicznej, Audiohub 2 x 4 funkcje dwa ultra-niskiej latencji wejścia i cztery Super głośny wyjścia, a także zasilania do trzech innych urządzeń USB z jego wbudowany hub USB 2.0.

Konkurs ten ma teraz zamknięte. Gratulujemy zwycięzcy, Sean Fair McCole.

O szczegóły proszę zapoznać się z poniższymi warunki.

Świąteczne odliczanie - wygrać Music Man Sterling Bass podpisane przez Dougie z McBusted, warto 9,440

Dajemy Ci szansę wygraj wspaniałe nagrody co tydzień od teraz do wielki dzień Bożego Narodzenia odliczanie konkurencji!

Tylko jeden tydzień, aby przejśćmożesz wygrać Ernie Ball muzyka mężczyzna Sterling gitara basowa, podpisane przez Dougie z McBusted.

Muzyka mężczyzna Sterling Bass ma jasny i naturalny dźwięk, z 2-pasmowy przedwzmacniacz aktywnych oddać kontrolę nad głośności, tonów niskich i wysokich na maksymalną elastyczność podczas dźwięk. Szczupły szyja satyna jest matową, pozwalając ci grać z prędkością. Ten bas została podpisana przez Dougie Poynter, amerykański basista supergrupa muzyki pop McBusted.


Konkurs ten ma teraz zamknięte. Gratulujemy zwycięzcy, Tomasz (@neonjaureguii)!

O szczegóły proszę zapoznać się z poniższymi warunki.

Świąteczne odliczanie - wygrana 1 2 ESP LTD H-208 8-strunowe gitary, warto 2,068

Dajemy Ci szansę wygraj wspaniałe nagrody co tydzień od teraz do wielki dzień Bożego Narodzenia odliczanie konkurencji!

Ze dwa tygodnie, aby przejśćmoże wygrać 1 2 ESP LTD H-208-ośmiostrunowa gitara, po prostu powiedz nam, czy chcieliby Państwo modelu praworęcznych lub dla leworęcznych.

ESP LTD H-208 8-struny ma ciało rezonansowe basswood, w połączeniu z ESP w LH-308 przetworniki, oferując głęboki i bogaty dźwięk, że wszystko będzie ciosem. Spodziewać się bas jak dźwięki z tym 8-struny, niesamowite dodatek do spisu wszelkich metali ciężkich gracza. Wybierz między praworęcznych lub leworęczny ESP LTD H-208!


Konkurs ten ma teraz zamknięte są zwycięzcy: Zach Glasby (praworęcznych) i Richard Somner (leworęczny). Gratulacje!

O szczegóły proszę zapoznać się z poniższymi warunki.

Świąteczne odliczanie - WIN Wolf Akai rytm, warto 861!

Dajemy Ci szansę wygraj wspaniałe nagrody co tydzień od teraz do wielki dzień Bożego Narodzenia odliczanie konkurencji!

Z trzy tygodnie, aby przejśćmożesz wygrać Akai rytm Wolf analogowych syntezatorów i automat perkusyjny.

Akai rytm Wolf jest analogowy syntezator i bęben maszyny, która łączy w sobie pięć głos bębnów i pojedynczy oscylator gitara basowa syntezator, z 100% sygnał analogowy.


Konkurs ten ma teraz zamknięte. Gratulujemy zwycięzcy, Mike King!

O szczegóły proszę zapoznać się z poniższymi warunki.

Świąteczne odliczanie - WIN Pedaltrain Volto akumulator pedał władza podaż, warto 456!

Dajemy Ci szansę wygraj wspaniałe nagrody co tydzień od teraz do wielki dzień Bożego Narodzenia odliczanie konkurencji!

Cztery tygodnie, aby przejśćmożesz wygrać Pedaltrain Volto akumulatory 9V pedał zasilania.

Pedaltrain Volto jest super cienka zasilania z dwóch wyjść, idealny dla użytkowników pedał u ten iść z mniejszych konfiguracje. Również jest ciszej niż najbardziej tradycyjne zasilacze. Z dwoma moc wyjścia i możliwość łańcuchowo wiele kabli zasilających, może zasilać pedały kilka na raz!


Konkurs ten ma teraz zamknięte. Gratulujemy zwycięzcy, Jody Bray.

O szczegóły proszę zapoznać się z poniższymi warunki.

Wygraj Yamaha przodu Surround System Soundbar, warto 2,305!

Rozdajemy Yamaha YAS-203 przodu przestrzennego Soundbar w naszym najnowszym konkursie.


Yamaha YAS-203 Front Surround Soundbar System domy Cyfrowy wzmacniacz z mocny, czysty dźwięk, idealny do zanurzenia się w całej tej zimy filmu i telewizji. Również można przesyłać strumieniowo muzykę poprzez Soundbar YAS-203, idealne na party sezon!

Konkurs ten ma teraz zamknięte. Gratulujemy zwycięzcy, Joanna Malin-Burke!

Powodzenia!

O szczegóły proszę zapoznać się z poniższymi warunki.

WYGRAĆ parę stereofoniczny mikrofony Sennheiser MK4, plus akcesoria, warto 4,154

Konkurs ten ma teraz zamknięte. Gratulujemy zwycięzcy, Andie Brown!

Dajemy od pary mikrofon Sennheiser MK4 i akcesoria w naszym najnowszym konkursie.


Idealny do użytku profesjonalnym studio, projekt studia i nagrywania w domu, mic pojemnościowya membrana dużych Sennheiser MK4 naturalny i ciepły odtwarzanie dźwięku i wysokiej czułości. Pakiet zawiera dwa mikrofony MK4, zaciski, shockmocowania i torebki, a także będziemy rzucać w dwóch stoi boomu i dwa kable XLR 6m.


O szczegóły proszę zapoznać się z poniższymi warunki.

WYGRAĆ parę Wharfedale Titan 12D Active głośniki

Konkurs ten ma teraz zamknięte. Gratulujemy zwycięzcy, Natalie Baugh.


Głośniki Titan D wyposażone są w technologię wzmacniacz klasy D, co czyni je bardziej skutecznych i wydajnych, jeszcze lżejszy od poprzednich pokoleń Titan. Zaawansowane, wielozakresowy Kubit dynamiczny przetwarzanie pozwala na być precyzyjnie dźwięk naturalny i bardziej otwarte.

O szczegóły proszę zapoznać się z poniższymi warunki.

Wygraj Zoom przenośny rejestrator H5, warto 1,323

Konkurs ten ma teraz zamknięte. Gratulujemy zwycięzcy, Christopher McNally!

Rozdajemy Zoom H5 przenośny rejestrator z wymiennymi kapsułki w naszym najnowszym konkursie.

Zoom H5 ma wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia wielościeżkowego nagrania, audio, wideo, podcasting lub radiofonii i telewizji. Można użyć Zoom H5 szybko nagrać jakieś pomysły masz u ten iść, w wysokiej jakości.

Wygraj jeden z 5 Freshman gitary!

Rozdajemy Freshman gitara do 5 szczęśliwców w naszym najnowszym konkursie.


Konkurs ten ma teraz zamknięte dziękuję za wejście. Zwycięzcami zostali:

 • Paul Moffatt (za pośrednictwem Facebook): Freshman FA1AN Maple Ridge Folk Cutaway gitara elektro akustyczna, naturalne
 • Jo Lockie (pocztą elektroniczną): Freshman FA1DNS gitara akustyczna Dreadnought Maple Ridge, naturalne
 • David Morrall (pocztą elektroniczną): Freshman FA1AM Maple Ridge Folk Cutaway gitara elektro akustyczna
 • Stuart Payne (za pośrednictwem Facebook): Freshman gitara akustyczna REND12 renegata Dreadnought 12
 • @littleliamsdad (za pośrednictwem Twitter): Freshman RENOCNAT Renegade Folk Cutaway gitara elektro akustyczna


 • Maple Ridge gitary są idealne dla gitarzystów na mniejszy budżet, bez negatywnego wpływu na jakość. Są one idealnym wprowadzeniem do Freshman gitara brzmi, z solidnym klasy top świerk sitka. Zapewniając komfortowe działania i wysoki statyward wykończenia, będziesz chciał grać twój Renegade serii Freshman gitara znowu i znowu, co jest wspaniałą wiadomością, jeśli jesteś rozwijających się lub początkujący gitarzysta. Freshman gitary są zaprojektowane i zbudowane w Wielkiej Brytanii.

  Wygraj Native Instruments Maschine MK2 Limited Edition złota, warto 2,825

  Ten konkurs ma teraz zamknięte. Gratulacje dla Jamin Nimjah, od Edynburga. Tam są tylko 100 Limited Edition złota Maschine MK2 kontrolerów w Wielkiej Brytanii, i dajemy ci szansę, aby wygrać!

  Limited Edition złota Maschine MK2 jest idealny do stosowania na scenie i w studio, z kolorami wrażliwe pads to niech ci "do zobaczenia" dźwięki. Maschine MK2 został uznany za najlepszy Live wydajność narzędzia w 2013 r. nagrody MIPA.

  Wygraj mini monofoniczne analogowy syntezator Korg MS-20!

  Ten konkurs został zakończony. Daliśmy od mini Korg MS-20, mniejsze, ale nie mniej charakterystycznym wersji Korg MS-20 syntezatora, używany przez Daft Punk i Portishead. MS-20 mini zmniejszono do 86% oryginalnego rozmiaru, ale wciąż zawiera ikony Filtr analogowy i wszechstronne możliwości łatanie autentyczny dźwięk analogowy.


  Gratulujemy zwycięzcy, Peter Rand z Bromborough.

  Wygraj 1 z 3 pary słuchawek Sennheiser

  Daliśmy od 3 pary najnowsze Sennheiser słuchawki HD.

  Nagroda 1: Profesjonalny DJ słuchawki Sennheiser HD8. Dostarczanie najprawdziwszym możliwego wpływu dźwięku i prawdziwej muzyki, którą jesteśmy produkcji, nowe słuchawki Sennheiser HD8 wykonane są dla DJ-ów. Mają komfort, obrotowe, uszy i wyposażone są w futerał trudno zachować je chronione, gdy jesteś w ruchu.
  Nagroda 2: Profesjonalny DJ słuchawki Sennheiser HD7. HD7s zostały opracowane niektóre z najlepszych na świecie DJ-ów i są inspirowane przez dźwięk podpis HD25s, dostrojony specjalnie dla DJ-ów, którzy muszą koncentrować się na beat dopasowania i rytm.
  Nagroda 3: Sennheiser HD6 Mix producent profesjonalnego Studio słuchawki. Idealny do studio, HD6 Mix słuchawki są wygodne z dokładne i dobrze wyważony dźwięk potrzebne do mieszania i monitorowania.

  Konkursu jest obecnie zamknięty. Gratulacje dla zwycięzców Graham Lee z Middlesex, Lisa Owen z Surrey i David odciski z Liverpoolu.

  Wygraj lodówkę Marshall

  Konkurs jest już zamknięta. Policzyć 51 piwa. Gratulacje dla Karen Elise Hansen, Logstor, Danii, który był wziętych losowo z wszystkich tych, którzy poprawnie odpowiedzieli na pytanie "ile piwa można zmieścić w lodówce?" z "51".

  Marshall lodówka wykonana jest z autentycznych Marshall amp części w tym czarny denerwować tkaniny i klasyczne białe rurostruny, jak również słynnego logo Marshalla. Jest to wspaniały dodatek do każdej praktyki pokój lub człowiek jaskini!


  Wygraj zestaw kompletny PreSonus nagrywania

  Ten konkurs ma teraz zamknięte. Gratulujemy zwycięzcy, Sally Pitt-Hartley z West Sussex!

  PreSonus AudioBox Studio kompletny zestaw nagrywania interfejs USB i kabel USB, jeden artysta Studio nagrań i produkcji oprogramowania, HD7 Studio słuchawki monitorowania i M7 studyjny mikrofon pojemnościowy z kablem.

  Będę również rzucił w parę Eris E5 Active monitory studyjne i przewody głośnikowe!

  Wygraj Bose Soundlink II Bluetooth zdejmowany mówca

  Daliśmy od Bose SoundLink II Bluetooth Mobile głośnik w nasz pierwszy konkurs fotograficzny, gdzie trzeba było pokazać nam, gdzie można cieszyć się muzyką, tagowanie zdjęć z #mygear4music.


  Konkursu jest obecnie zamknięty. Zwycięzca jest Jo Grindley, którego zdjęcie w nas śmiech. Znaleźć i Śledź nas Instagram aby zobaczyć zwycięski wejścia.

  Wygraj gitarę Gibson Les Paul Studio!

  Z okazji naszego nowego salonu otwarcia mamy rozdawał Gibson Les Paul Studio.Les Paul Studio oferuje Gibson Modern Classics humbucking przetworniki, Min-ETune automatyczne tunery, solid top rzeźbione klon Mahogany ciała i szybko 60s styl szyi Mahogany z Granadillo podstrunnicy.


  Ten konkurs został zakończony. Gratulacje dla naszych zwycięzca Fred Heeks z Lancashire!  5 szanse na wygraną Avid interfejs Audio!

  Ten konkurs został zakończony. Gratulujemy naszym zwycięzcom! Poniedziałek: David Heath-Whyte, poprawne odpowiedzi: "a. Express Tools Pro". Wtorek: Bob Almond, poprawne odpowiedzi: c. 28. Środa: Simon Romer, poprawne odpowiedzi: d. wszystkie powyższe. Czwartek: Robbie Cole, poprawne odpowiedzi: c. zarówno. Piątek: C. Hughes, poprawne odpowiedzi: tak, Express Crossgrade aktywacja karty.

  Wygraj klawiatury syntezator Yamaha MOXF6, a sprawa

  Ten konkurs został zakończony.Zwycięzca jest Matt Harris, z Leeds. Kiedy powiedział Matt wygrał, powiedział: "byłem całkowicie wstrząśnięty, aby dowiedzieć się, że rzeczywiście wygrał! Nigdy nie podawaj konkursy, więc to było niesamowite zaskoczenie. Nie mogę czekać do gry i poeksperymentuj z nim!"

  Wygraj gitara elektryczna Super-Matic król gryźć!

  Ten konkurs został zakończony.Zwycięzca jest Gwynn Parry, z Wrexham. Gwynn była "całkowicie zaskoczony" usłyszeć wygrał, mówiąc: "Ostatni raz wygrałem coś było około 25 lat temu w holiday camp (104 Bingo!). Dziękuję zarówno Gear4music, jak i progu-król, jestem absolutnie zachwycony!

  Wygraj Gibson SG podpisane przez Stereophonics

  Ten konkurs został zakończony. Gratulacje dla zwycięzcy naszego konkursu kolęd Nick Hiles! Tutaj jest on z jego Gibson SG, podpisane przez zespół i on będzie zobaczyć je na żywo w Leeds.