O Gear4Music.com News RedakcjaMichael Storey

Michael regularnie skanuje w sieci web i handlu prasie najnowsze i najbardziej ekscytujące historie, które trafiają do życia z jego wiedzy świetny produkt. Gear4music.com jest bliskie stosunki z dostawcami i ekspertów branży daje mu dostęp do ekskluzywnych opowiadań z szerszym przemysł muzyczny i aktualizacje ze strony naszego zespołu specjalistów. Michael lubi mówić wszystko git rzeczy i Strona główna urządzenia rejestrującego.


Jonathan skromne

Jonathan jest zawsze na poszukiwania unikalnych i ciekawych opowieści na kanał informacyjny Gear4music.com. On przynosi nam najnowsze nowe marki, nowe instrumenty technologii i najnowszą muzykę narzędzi prosto z koncertów na całym świecie. Zainteresowanie muzyka komputerowych i syntezatorów Jonathan jest zaangażowana jako pierwszy wiedzieć o wszelkich nowych narzędzi.


Victoria Brown

Z dużym zainteresowaniem w gitara i bas Vicky pracuje w dziale marketingu w Gear4music.com. Ona poświęcona jest przynoszą wieści na najnowsze oferty, promocje i oferty z naszych dostawców, jak również wiadomości i wgląd w ustalonych i wschodzących muzyki marek.


Liz Cage

Pracując w dziale Fotografia, Liz ma pasję do wiadomości ze świata muzyki i dowiedzieć się, jaki sprzęt korzystania z jej ulubionych zespołów. Często znajdziesz ją w tłumie na koncertach i festiwalach na terenie całego kraju.


Steve Reid

Steve Gear4music.com jest rezydentem bębna ekspert i posiada szeroki asortyment sprzętu bęben, perkusja. O koncertował z wieloma zespołami, Steve jest dobrze przygotowany do dać wgląd w którym instrumenty zostały przy użyciu artystów. Jego wiedzy służy również do świadczenia w głębi artykułów na temat perkusja dla Gear4music.com wskazówki i porady sekcji.


Andrew Wass

Praca w branży muzycznej od ponad 10 lat, Andrzej ma wyjątkową punktu widzenia do zapewnienia, że Gear4music.com kanał informacyjny zapewnia najbardziej dokładne i odpowiednie muzyka news. Dawniej uruchomieniu pracowni muzyki, Andrzej ma doskonałą znajomość nagrywania i produkcji.Kontakt z Redakcja

Dla każdej wiadomości sugestie, że chcieliby Państwo nas na pokrycie prosimy o kontakt: articles@gear4music.com

Za jakiekolwiek uwagi lub pytania o nasz kanał informacyjny prosze o kontakt: editors@gear4music.com


Znajdź nas na Facebook, Twitter, Google , Pinterest i Instagram.