Sprzęt DJ-ski

Sprzęt DJ-ski to szeroki i różnorodny obszar, ale nasi specjaliści wiedzą, że odpowiedni sprzęt jest kluczem do sukcesu DJ-a. Posiadanie odpowiedniego zestawu jest niezbędne do osiągnięcia doskonałego miksu. Obecnie DJ-e należą do jednych z największych muzyków na świecie. Zestawienie sprzętu DJ-a nie tylko definiuje brzmienie, ale również sposób wykonania.

View All Information

Najpopularniejsze

Pierwszy 25 produkty Wyświetlono

O sprzęcie DJ-skim

Niezależnie od tego, czy posiadasz zestaw cyfrowy, winylowy czy komputerowy, Gear4music.com.com zapewnia największy asortyment sprzętu DJ-skiego, w tym odtwarzacze CD, odtwarzacze MP3, gramofony, miksery, oprogramowanie, karty dźwiękowe i wiele innych.

W dzisiejszych czasach zacząć DJ-ować jest łatwiej niż kiedykolwiek indziej. Przy użyciu komputera czy laptopa i oprogramowania typu Native Instruments Traktor Scratch Pro, każdy może miksować własne utwory.

Bardziej zaawansowani DJ-e znajdą tutaj obszerny asortyment kontrolerów MIDI, interfejsów audio i samplerów, które są pomocnymi narzędziami przy produkcji i występach.

Nowości

Stanton uruchomić ST.150 M2, STR.850 M2 i gramofony M2 T.92

Oferujący mnóstwo nowych, ekscytujących funkcji, serii M2 obiecuje ogromną ilość możliwości twórcze i słuchowej wymagających DJ.... Więcej »

NAMM 2017: Denon DJ DJ wydania ich nowego zakresu Prime

Premiera serii wyposażone są w odtwarzacz multimedialny, gramofon, mikser i oprogramowania do analizy. Spełniające wszystkie potrzeby nowoczesnych DJ, Denon DJ DJ hit sedno.... Więcej »

NAMM 2017: Akai odsłonić MPC-X i MPC maszyn produkcji na żywo

Ponowne ich korzenie, Akai są ustawione aby ożywić klasycznej serii MPC i dodać cały szereg nowoczesnych aktualizacje jednostkom szanowanych produkcji muzyki... Więcej »