Sprzęt DJ-ski

Sprzęt DJ-ski to szeroki i różnorodny obszar, ale nasi specjaliści wiedzą, że odpowiedni sprzęt jest kluczem do sukcesu DJ-a. Posiadanie odpowiedniego zestawu jest niezbędne do osiągnięcia doskonałego miksu. Obecnie DJ-e należą do jednych z największych muzyków na świecie. Zestawienie sprzętu DJ-a nie tylko definiuje brzmienie, ale również sposób wykonania.

View All Information

Najpopularniejsze

Pierwszy 26 produkty Wyświetlono

O sprzęcie DJ-skim

Niezależnie od tego, czy posiadasz zestaw cyfrowy, winylowy czy komputerowy, Gear4music.com.com zapewnia największy asortyment sprzętu DJ-skiego, w tym odtwarzacze CD, odtwarzacze MP3, gramofony, miksery, oprogramowanie, karty dźwiękowe i wiele innych.

W dzisiejszych czasach zacząć DJ-ować jest łatwiej niż kiedykolwiek indziej. Przy użyciu komputera czy laptopa i oprogramowania typu Native Instruments Traktor Scratch Pro, każdy może miksować własne utwory.

Bardziej zaawansowani DJ-e znajdą tutaj obszerny asortyment kontrolerów MIDI, interfejsów audio i samplerów, które są pomocnymi narzędziami przy produkcji i występach.

Nowości

Elektron's Octatrack MKII, nowe bicie serca Twojego Set-up Studio

Rozwijając sukcesy poprzedniczki krytyków Octatrack MKII obiecuje jeszcze więcej funkcjonalność i praktyczność, niż kiedykolwiek wcześniej.... Więcej »

Numark ogłosić następca NS6 wypisuje kontroler-NS6II

Opierając się na podstawowych sukces i projektowania NS6 wypisuje kontrolera, Numark dać nowej generacji kontrolerów DJ DJ-ów z niecierpliwością oczekują na całym świecie... Więcej »

Pioneer wprowadzić nowy DJM-250MK2 2-kanałowy DJ mikser

Wyposażony w szereg nowych funkcji, które przyczyniają się do profesjonalnej jakości możliwości mieszania, DJM-250MK2 2-kanałowy mikser DJ ustawia nowy precedens.... Więcej »