Gramofony i odtwarzacze

Platformy DJ są najbardziej istotną częścią każdego ustawienia DJ-skiego. W Gear4music znajdziesz szereg najróżniejszych gramofonów i odtwarzaczy, więc niezależnie czy wybierzesz grę na odtwarzaczu CD, tradycyjnym winylowym gramofonie DJ lub na odtwarzaczu MP3, z pewnością będziemy mieć coś do zaoferowania.

W Gear4music oferujemy platformy i odtwarzacze od wiodących producentów sprzętu DJ takich jak Pioneer, Stanton i Numark wraz z szeroką gamą zestawów platform, w których znajdziesz wszystko czego potrzebujesz na start.

Wyświetl wszystkie informacje

Najpopularniejsze gramofony i odtwarzacze

O gramofonach i odtwarzaczach

Platformy DJ-skie obejmują sprzęt od tradycyjnych gramofonów aż po zaawansowane kontrolery. Cokolwiek wybierzesz, posiadamy bezkonkurencyjną ofertę sprzętu DJ-skiego od producentów takich jak Pioneer, Native Instruments, Numark oraz Novation.

Wiele dzisiejszych platform DJ-skich to hybrydy działające jak interfejsy audio, zintegrowane z oprogramowaniem komputerowym - Numark NDX800 zawiera wszystkie trzy media.

Kontrolery USB/MIDI, np. Numark NS7, są także używane w połączeniu z wirtualnym oprogramowaniem DJ-skim jak Traktor firmy Native Instruments, dając użytkownikowi niezrównane oprogramowanie i namacalność tradycyjnego odtwarzacza.

Nasz bogaty asortyment sprzętu DJ-skiego na Gear4music.com zawiera najnowsze odtwarzacze CD, sprzęt Digital DJ, słuchawki, miksery, odtwarzacze MP3, oprogramowanie, gramofony, sprzęt nagłaśniający i oświetlenie.