Gitary akustyczne

Gear4music.com

Gitary akustyczne są faworyzowane przez muzyków, którzy pragną czystości tonu i techniki, które dostarczane są z instrumentem akustycznym. Autentyczny, niewzmocniony dźwięk gitary akustycznej przekazuje subtelności i niuanse jak żaden inny instrument. Wyświetl wszystkie informacje

Bestsellery wśród gitar akustycznych

Wyświetlono pierwszych 29 produktów

O gitarach akustycznych

Gitara akustyczna istnieje w wielu formach od wieków, ale zasadniczo gitara akustyczna jest instrumentem strunowym z hollow body rezonansowym otworem dźwiękowym. Dziś gitary akustyczne przyjmują wiele różnych kształtów i typów konstrukcji, aby dopasować je do określonych stylów muzycznych.

Dreadnought akustyczna, podobnie jak Yamaha's F310, jest prawdopodobnie najbardziej popularnym typem gitary akustycznej do tej pory, dzięki jego kompromis między wielkością i objętością. Akustyka Jumbo jest większa i została zaprojektowana tak, aby nadać bardzo głęboki, rezonansowy ton. Mniejsze modele lub rozmiar "Folk", jak również są znane, są popularne w muzyce ludowej i z mniejszymi graczami.

W Gear4music.com.com mamy zapasy wszystkich odmian gitar akustycznych, w tym ¾ rozmiar dzieci i różne pakiety gitara akustyczna w niskich cenach.