Gitary elektro-akustyczne

Gitary elektroakustyczne oferują to co najlepsze z obu światów - sygnał akustyczny z mocą, głośnością i możliwościami gitary elektrycznej. Są one szczególnie użyteczne na scenie, gdzie można podłączyć je bezpośrednio do wzmacniacza bez potrzeby mikrofonów.

Wyświetl wszystkie informacje

Najpopularniejsze gitary elektroakustyczne

Wyświetlono pierwszych 33 produktów

O gitarach elektroakustycznych

Gitara akustyczna Electro umożliwia gitarzystom akustycznym wzmocnienie dźwięku ich akustycznego. W przypadku gdy gitara elektryczna opiera się na wzmocnieniu, aby wyprodukować swój dźwięk, akustyczny jest zwykle wzmacniany tylko do live użytku w koncertach i próbach. Akustyka elektroakustyczna jest wzmacniana za pomocą wbudowanego systemu odbioru i przedwzmacniacza. Jest to zazwyczaj bateria, która jest zasilana z baterii i posiada podstawowy EQ, a często także tuner pokładowy.

Dreadnought electro acoustic, podobnie jak Yamaha APX500, jest prawdopodobnie najbardziej popularnym typem gitary akustycznej electro do tej pory, dzięki swojemu kompromisowi pomiędzy wielkością i objętością.

W Gear4music.com.com mamy zapasy wszystkich odmian gitara akustyczna electro, w tym różne pakiety gitara akustyczna electro w niskich cenach.