Marki gitary akustycznej

Gear4music.com

Gitara akustyczna poczyniła duży wpływ na muzykę, z instrumentu, stając się ściśle związane z muzykami folku, jazzowy i bluesowy. W Gear4music.com rozumiemy, że każdy muzyk gitara akustyczna potrzebuje różne rzeczy. Mamy wszystkie rodzaje gitara akustyczna na sprzedaż, łącznie z Dreadnoughts, 12-strunowa gitara akustyczna i gitary klasyczne, jak również akustyczna gitara amperów i skutki. Wyświetl wszystkie informacje

Najbardziej popularne gitary akustyczne

O gitarach akustycznych

Gitara akustyczna Dreadnought, która jest również skierowana do początkujących gitarzystów akustycznych, jest dostępna w tej samej cenie. Większy instrument ma pełny i zrównoważony dźwięk gitary akustycznej i szczyci się wysokim poziomem grywalności i reakcji oprócz kompensowanego mostu.

Gitara elektroakustyczna, która posiada przetworniki, są nieznacznie droższe, na przykład gitara akustyczna Round Back. Slimline instrument ma cutaway cechę i produkuje ciepłe i jasne dźwięki gitary akustycznej w uzupełnieniu do o wielki czuć. Został zaprojektowany z myślą o live wydajności, w celu zminimalizowania problemów ze sprzężeniem zwrotnym, gdy gitara akustyczna jest wzmacniana.

Boasting podobne funkcje gitary akustycznej i tej samej cenie jest Single Cutaway Electro gitara akustyczna, która ma dobrze wyważony akustyczny dźwięk, który jest również zaprojektowany do dźwięku wielki poprzez wzmacniacz.

Dalej w górę zakresu cenowego i dla tych, którzy szukają do przodu jest Washburn D46S gitara akustyczna. Instrument dreadnought jest uważany za bezkonkurencyjny w swoim przedziale cenowym ze względu na bogactwo odczuć i jakość drewna wykorzystywanego do budowy gitary akustycznej.

W górnej części przedziału cenowego znajduje się gitara akustyczna Yamaha LJX6C Solid Top Jumbo Acoustic Guitar. Z litego świerkowej góry, cutaway palisander z tyłu i po bokach i dwukierunkowy pick-up z systemem przedwzmacniacza, instrument jest zbudowany z nowoczesnym gitarzystą akustycznym w umyśle, produkując kontrolowany i asertywny dźwięk i silny środek zakresu.