Gitara basowa torby i futerały

Nasz Bass Guitar torby i futerały pomieścić wszystkie kształty i style gitary basowej. Torby i futerały są niezbędne akcesoria dla basistów, Szukam transportu swoje cenne dokumenty bezpiecznie.

View All Information

Gitara basowa torby i futerały

Wyświetlono pierwszych 124 produktów

O torby gitara basowa & przypadkach

Najprostszym sposobem ochrony gitara basowa jest gitara basowa worek lub w futerał. Gitara basowa podjęcie wielu nadużyć, zwłaszcza, jeśli grasz, koncertów i wycieczki. W Gear4music.com.com dostępne są dwa rodzaje przypadkach gitara basowa.

Bąbelkową przypadkach jest korzystna, ponieważ dają dobre kwoty ochrony, światła i często mają dodatkowe kieszeniami i taśm barku na łatwe transportu. Bąbelkową przypadkach jednak nie chroni przed zmiany temperatury.

Twarde przypadki natomiast zapewnia doskonałą ochronę przed temperatury, wilgotności i fizycznych uszkodzeń i są istotne dla długich podróży lub płaszczyzną lotów. W porównaniu do innych modeli przechowywania, twarde, przypadkach jest zdecydowanie najbardziej bezpieczna i jeśli to jest zabezpieczona poprawnie w futerał twarde prawie nic nie może się zdarzyć, do niego.