Deluxe okrągły tył akustyczne bas sprawy marki Gear4music

194 zł RRP 342 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

  • Przypadku Deluxe cały tył akustyczna gitara basowa.
  • 5-Warstwowe sklejka Crossgrain.
  • Pozłacane zamki zamykane na klucz.
  • Piankowe, plusz wnętrze wyłożone.
  • Komora akcesoria

Ten opis został przetłumaczony automatycznie z języka angielskiego - Oryginalną wersję zobacz tutaj

Deluxe okrągły tył akustyczne bas sprawy marki Gear4music

Z wysokiej jakości pluszowa krokodyl wnętrza i atrakcyjny styl pokrycie skory, takim gitara akustyczna crossgrain 5-warstwowe sklejka budowa zapewnia wysoki poziom ochrony dla roundback akustyczna gitara basowa.

Produkt Ref: 32839

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Przypadku twardy wysokiej jakości wykonane ze sklejki 5-warstwowe crossgrain, ze efekt skóry krokodyla atrakcyjny PVC na zewnątrz. Sprawa ta posiada również pluszowa drzewami, piankowe wnętrze, Wyposażenie kabiny i złota chromowana zamki zamykane na klucz.

Nadaje się do "Dreadnought" styl akustyczna gitara basowa. Niższe walkę o tym futerał zmieści się wszelkie gitara akustyczna, która mierzy mniej niż 40 cm.

Funkcje/dane techniczne

Wymiary wewnętrzne:
  • Długość: 1260 mm
  • Niższe Bout: 400 mm
  • Górnej Bout: 300 mm
  • Głębokość: 125 mm

Gwarancja: 1 rok

Gear4music - rewolucja w konkurencyjnych cenach, wysokiej jakości instrumentów muzycznych i sprzętu.

Gear4music połączyły się z jednych z najlepszych producentów z całego świata do opracowania własnych linii sprzęt muzyczny. Naszym celem jest zapewnienie klientom szeroki wybór wysokiej jakości, niedrogie instrumentów muzycznych.

Za pomocą nasze wieloletnie doświadczenie zbiorowe stworzyliśmy szeroką gamę instrumentów i sprzętu w tym zestawów perkusyjnych, akustyczne i elektryczne gitary, drewnianych, mosiądzu, instrumenty smyczkowe i systemy głośnikowe. Jesteśmy dumni mogąc zaoferować te naszym klientom obok setki innych znanych marek. Współpracując z naszą starannie wybranych producentów, postaramy się przedstawić wiarygodne, wielki brzmienia instrumentów w cenie, która jest dostępna dla wszystkich. Nasz sprzęt muzyczny się jednakowe statywardy które można oczekiwać od innych cenionych marek - to jest kopii zapasowej przez naszych statywardowych 30 dni Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Gear4music produkty są wytwarzane w sposób etyczny i odpowiedzialny do oczekiwań opiekuńczego świata.