Hayden Petite 2 przewodowej Hand kombi Amp - Ex Demo

1 376 zł RRP 1 990 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

Hayden Petite 2 przewodowej Hand kombi Amp - Ex Demo

Petite 2 czy jak to było w czasach pionierskich konstrukcji wzmacniacza - nie obwodami, nawet sygnaturka Tagi, tylko najlepsze składniki, ręka przewodowej, punkt-punkt. Jeden zawór ECC83 w fazie przedwzmacniacza i 6V6 w fazie produkcji służą do dźwięku z czasów kiedy blues poszedł elektryczne, Przeprowadzka z pól bawełny i do juke stawów. Napędzane ciężko i likwidacji całą drogę, Petite 2 stemple dobrze powyżej jego wagi, nagradzanie gitarzysta z wydajności harmonicznie bogaty i mocny.

br >
Ten element jest ex salonu wyświetlacz modelu. Tam są lekkie zadrapania i oznak użytkowania wokół obudowy. Oryginalny boks i instrukcji nie są uwzględniane. W przeciwnym razie urządzenie działa jak nowy.

Jest to świetna okazja, aby kupić funkcjonujący produkt w obniżonej cenie, dostarczane z roczną gwarancją.

Oprogramowanie z oryginalny nowy produkt może zostały zarejestrowane lub mogą nie zostać uwzględnione.

Produkt Ref: 26069

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Tak proste, jak wzmacniacz gitarowy. Na wycieczki autobusowe lub w pokoju hotelowym, podłącz Petite 2 i masz podłączone na stałe do dźwięku vintage gitara, który zapalił lont rock & roll.

Petite 2 ma podobnie nieskomplikowany podejście do kontroli z zaledwie gałki głośności i tonu montowane na jego tylnym panelu, a także zysk 3 pozycyjny przełącznik - statywardowe, kryzysu i overdrive. Petite 2 zapewnia jego wyjście 2-watowy za pośrednictwem głośnika 10".

Funkcje/dane techniczne:

  • Mocy: 2 watów
  • Kanałów: 1
  • Głośnik: 1 x 10"
  • Wymiary (wys. mm): 380 x 400 x 280
  • Wymiary (wys. cale): 15 x 15,7 x 11
  • Napięcie: 120V/240V

Uwaga:

Ten element jest ex salonu wyświetlacz modelu. Tam są lekkie zadrapania i oznak użytkowania wokół obudowy. Oryginalny boks jest scuffed i brakuje instrukcji. W przeciwnym razie urządzenie działa jak nowy.

Jest to świetna okazja, aby kupić funkcjonujący produkt w obniżonej cenie, dostarczane z roczną gwarancją.

Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.