PŁYTY Bugera V55HD zawór gitara Amp Head Reverb

1 278 zł RRP 1 283 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

PŁYTY Bugera V55HD zawór gitara Amp Head Reverb

60 Świadkiem tworzenia wzorów i przeznaczone do pozostają wybór gitarzystów stuleci wejść. Te, które przetrwały mogą mieć bardzo różnym odmianom, ale wszystkie one mają jedną wspólną: bardzo dynamicznie reagować na gracza niuansów. BUGERA przechwytuje tych amperów - muzykalność w atrakcyjnych 1 x 12 combo(V55) i i head (V55HD) których nowoczesnej dotyka umieścić szerszą paletę archiwalne voicings w zasięgu ręki. Z dumą para 6 L 6 zasilania zaworów na etapie produkcji V55HD bathes gitara w czystym Promienni California. Poćwicz teraz trippin!

Produkt Ref: 13808

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Stare wnętrzności, nowe Glory

Poszliśmy, aby dać te i zdolność do dostarczania wszystkich tych miejscach brudnych i zapylonych że relikwie Revolution rock czy - pomniejszonej o rozmiarze kolektora pricetags. Ale w prawdziwe BUGERA mody, Wzięliśmy ten trud miłości jeden krok dalej pozwala na maksymalne możliwości tonów. Wyjaśnienie dodane |zostały gotta take szybkie detour się pod koniec lat 40...

Zanim hillbillies pojawił się kooptacją bluesa, amperów wszedł w dwóch odmianach: z Trioda (posiadające trzy aktywna elektrody) moc zaworów oraz z Pentoda (zawierające pięć aktywna elektrody) zasilanie zaworów. Trioda zaworów, które miało miejsce przed pentodes, zapewniają zgadzają się, co wiele gitarzystów miękko sygnału. Pentodes produkcji nieco bardziej nagląca, agresywnych półdźwięczne. V55 i V55HD na mocy Pentoda rury, ale zawiera przełącznik trybu umożliwia uruchamianie w sekcji zasilania tak, jakby miał on oznacza to, że Trioda rur - około 40 procent mniejszym poborze. To daje możliwość wykraczających poza szkolnych - prosto do starszych szkoły. Zapraszamy do Twojego osobistego tonów Wehikuł czasu.

Najnowocześniejsze klasyczna

Stare amperów, które zdefiniowano elektryczna sygnału były często jednokanałowe amperów. Te amperów oferują tego samego zbioru czyste, ale dodanie drugiego kanału dla nowoczesnych dużego zysku dźwięki. Aby rozpocząć, stosowną wersję Bright lub normalnej produkcji, a następnie twist trzy zespół EQ (bas, Mid, Treble) oraz kontrolę obecności wpływają na kształt dźwięk podpisu. W zależności od który kanał wybierzesz, trzech probówek mikrofonowy 12AX7 podjąć tonu gdziekolwiek od bluesa godnie z szaleństwem bilansowania garażu.

V55 i V55HD na etapie zasilania przez podwójny 6 L 6 zawory Propela tego sygnału z BUGERA 12 "głośnika. Konieczność podawania więcej głośników? Zarówno amperów mają przełącznik Impedence, który umożliwia przełączanie między 4, 8 i 16 omów; uczynienie jej zgodnej z praktycznie każdego głośnika cab. Te amperów mają również pogłosu, ale w celu uzyskania tonu i trwałości, ich pogłosu jest pochodną studyjny kaliber procesora cyfrowych. Spring reverb w ich poprzednicy powojennej lovely dźwięku, ale są delikatne i drogie do naprawienia. Aktualizacja nowoczesnych V55 daje równie mesmerizing dźwięku archiwalne pogłosu bez opróżniania portfela niezawodność archiwalne. I jeżeli te funkcje nie zostały wystarczająco - można także uzyskać Wyłącznik nożny drogi odporne na obciążenia udarowe, pozwala na zaznaczenie kanałów lub uaktywnić/kill pogłosu zdalnie. Czy jesteś w studiu, próby tempa w garażu lub strunynięciu w Champagne Urbana na koncercie, jaką płaci dwóch pitchers, V55 i V55HD jest możliwość uzupełnienia łodzie z dźwięków złotego standardu przeszłości - dzisiaj!

Funkcje

 • Boss wybudowany ręka gitara 55-Watt napędzana przez 2 × 6 L 6 zaworów
 • Sposób schłodzić archiwalne wygląd i sposób działania
 • Projekt autentyczne 2-kanałowy mikrofonowy przeredagować gościnnie 3 x 12AX7 zawory - wszystko, od purring blues to mind-blowing crunch
 • Zintegrowanego środowiska inteligencji pogłosu dedykowany Reverb kontrolę
 • Vintage sekcji korektora dedykowany Bass, Mid, Treble i obecność kontroli
 • Normalny i Bright danych wejściowych dla końcowego znaku dźwięku do idealnie odpowiada Twojej gitara
 • Etap Multi-Gain ołowiu kanału kontroli Pre zysk, uzyskanie Post i wzorca
 • Niesamowite przełącznik trybu wybrać między Trioda lub Pentoda
 • Bardzo mocna Wyłącznik nożny kanału i Reverb funkcji ujęte
 • Impedancja przełącznika (4, 8 i 16 omach na pasuje praktycznie każdy rząd głośnik)
 • Składniki wysokiej jakości i wyjątkowo rugged konstrukcji zapewniają długą trwałość
Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.