Roland BA przenośnych baterii zasilany wzmacniacz Stereo - prawie nowe

  • Film 1
524 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

  • Roland w nowe proste działania Go w dowolnym miejscu PA.
  • Baterii zasilany wzmacniacz Stereo.
  • Lekki i łatwy w obsłudze

Roland BA przenośnych baterii zasilany wzmacniacz Stereo - prawie nowe

Roland's MOBILE BA jest lekki, przejść w dowolnym miejscu baterii zasilany wzmacniacz Stereo. BA Zdejmowany dostarcza wysokiej jakości dźwięku stereo z wielu opcji połączenia. Elastyczność ta sprawia, że jest to idealny do stosowania w szkołach, biurach, małych imprez plenerowych i dosłownie w każdej sytuacji, gdy solidny, prosty i szybki w obsłudze rozwiązanie wzmocnienie jest potrzebne.Produkt Ref: 49780

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

MOBILE BA jest najnowszy i najmniejszy członek Rolanda BA-seria popularnych spisu wszystko-w-jeden przewóz PAs. Mobile BA zapewnia zaskakująco bogaty i pełny dźwięk stereo z jego dwóch 4-calowe głośniki. Sześć baterie alkaliczne AA zapewnia do 15 godzin strunyłej pracy wewnątrz lub na zewnątrz, chociaż również można opcjonalnie zasilacz.


Roland's Mobile BA to musi mieć rozwiązanie amplifikacji, potrzebuje, nie zasilania zewnętrznego źródła, głośniki lub mieszarki. Po prostu podłączyć odtwarzacz muzyki, mikrofon, lub instrumentu MOBILE BA, ustawić poziom i transmisji dźwięku z jasności i moc. To niewielkie rozmiary, lekka konstrukcja jest dość zarządzaniu, dla dziecka do wykonania.

Roland's MOBILE BA ma wiele zastosowań, proszę kliknąć na poniższy link, aby zobaczyć szczegóły na wiele środowisk idealne i sytuacje, to dynamiczny i solidne zasilany Stereo mogą być używane w.

Funkcje/dane techniczne:

  • Pięć watowy Wzmacniacz stereo (2,5 W 2.5 W)

  • Waży poniżej 6 kg (2,5 kg); małe i wystarczająco dużo światła dla dziecka do wykonania

  • Wbudowane trzy kanałowy mikser z elastycznym wejść: funkcja MIC, linii i anty-sprzężenie zwrotne w PC/AUDIO, zbudowany

  • Reverb/ Echo skutki na wokal, a funkcję centrum anulować? minus jeden? wokalne praktyki i karaoke zabawa

  • Mogą być montowane na stoisku opcjonalny mikrofon na podwyższone miejsce docelowe

In-depth specyfikacji na BA komórkowego proszę kliknąć na link poniżej

Uwaga: ten przedmiot został zwrócony niechcianych z klientem. Oryginalny boks jest scuffed i wszystkie są łamane. W przeciwnym razie jednostka sama wygląda i działa jak nowy i została tylko używane kilka razy.

Jest to świetna okazja, aby kupić funkcjonujący produkt w obniżonej cenie, dostarczane z roczną gwarancją.

Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.