W trybie OFFLINE Line 6 Spider V 120 Combo gitarowego

 • Film 1
1 508 zł RRP 1 922 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

 • 12" niestandardowych głośnik i głośnik wysokotonowy wysokiej częstotliwości daje ostre jasnoś
 • Wzmacniacz o mocy 120 Combo z zaktualizowane modelowania & pokładzie efektów.
 • Wireless-gotowy do wybrania Line 6 przekaźnik nadajniki & wyjście XLR.
 • 128 presetów spreparowany obejmują kultowego platformy wiertnicze i odcienie klasyczne artysty.
 • USB Audio nagrywanie i odtwarzanie z Mac, PC, Android i iOS

W trybie OFFLINE Line 6 Spider V 120 Combo gitarowego

Line 6 Spider V 120 Combo gitarowego jest wyposażony w system pełny zakres głośnik, który składa się z 120 Watt 12" specjalnie zaprojektowane gitara głośnik i wysokotonowy wysokiej częstotliwości, zapewniając doskonałą wyrazistością, że będzie dźwięk wielki z elektryki, akustyki i muzyki. Wyposażone w wewnętrzny wireless odbiornik, Spider V 120 jest kompatybilny z nadajnikiem G10T przekaźnik (sprzedawany oddzielnie) pozwala wireless wydajności i eliminując potrzebę końcowe kabli. Wybieraj spośród ponad 200 amperów nowo rafinowanej, kabiny i efekty i szybko telefonowania idealnego brzmienia za pomocą proste sterowanie kolorami. Ten uniwersalny wzmacniacz jest pakowany z ponad 100 presetów specjalnie zaprojektowane tym kultowego przyponów, zbudowany przez artystę dźwięki i Line 6 oryginałów. Dwa dodatkowe wyjścia XLR umożliwiają podłączenie bezpośrednio do PA czysty dźwięk bez zakłóceń. Pająk 120 V oferuje również nagrywanie audio USB i odtwarzanie z Mac, PC, Android i iOS urządzenia, a także wbudowany tuner, metronom i rzeczywistym pętle perkusista, co czyni go idealnym dla praktykujących, zacinanie się i również nagrywanie.

Produkt Ref: 79746

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Niestatywardowych głośnik zapewnia projekcji siły

Jak wielu w nowej serii Spider V 120 V pająk ma dodatkową moc jest wyposażony w system pełny zakres głośnik, który składa się z 12" specjalnie zaprojektowane gitara głośnik i głośnik wysokotonowy wysokiej częstotliwości. Ten niestatywardowy głośnik oznacza, że Twój wzmacniacz zabrzmi wielki z elektryki, akustyki i muzyki. System ten innowacyjny głośnik pozwala Ci odtwarzać ulubioną muzykę, a także praktyki gitarę, która jest idealnym miejscem do uprawiania.

Wireless-gotowy w kilka sekund

Jak z innymi w tej serii, ten innowacyjny amp jest również jest wyposażony w wewnętrzny wireless odbiornik, który jest zgodny z G10T przekaźnik nadajnik (sprzedawane oddzielnie) podejmowania swój występy wireless. To wireless nadajnik eliminuje potrzebę końcowe kabli, które mogą powodować zagrożenia i efekt dźwięku. Nadajnik G10 przekaźnik działa z prawie wszystkich typów gitara, które oferują typowe 1/4" gniazda wyjściowego, który jest używany na większości bierne i active instrumentów. Będzie wireless nigdy nie było to usprawnione lub łatwe!

Szybkie & znane formantów

Pająk 120 V oferuje prosty łatwy wobec używać control opcje z różnymi kolorami control. Ta funkcja jest szczególnie idealny dla ciemnych etapy gdzie oświetlenie jest słabe. Dostosować ustawienia i parametry bezpośrednio na amp przy użyciu tradycyjnych gałki i intuicyjnym interfejsie.

Szeroki wachlarz możliwości tonalnych

120 V pająk pozwala wybrać z ponad 200 amperów nowo rafinowanej, kabiny i efekty w tym komp, Distortion, modulacji, Delay, Pitch/Syth i Reverb. To duży wybór pokładzie efektów eliminuje potrzebę pedały, a zatem sprawia, że Twoje ustawienia czasu wiatr. Dodatkowo ten 120 Watt wzmacniacz posiada bezpośrednie wyjście XLR, który pozwala na podłączenie bezpośrednio do PA, aby uzyskać doskonały dźwięk.

Wszystkiego inspirujący dźwięk

120 V pająk wyposażony jest w szerokiej gamie artysta presetów, które zostały utworzone przez wielu dzisiejszych najgorętszych gitarzystów, jak również słynnego Rig presetów w oparciu o niesamowitej konfiguracje z legendarnej piosenki i albumy. Ponadto wybór statywardowych ustawień pozwoli Ci osiągnąć classic Line 6 oryginałów, które będzie emitowany w każdy rodzaj muzyki.

Ulepszone ustawienia predefiniowane technologię® Variax Acoustic

V pająk nie tylko brzmi wspaniale z gitar elektrycznych, posiada również zwiększona akustyczna presetów, które mają technologię acoustic Variax®, wydobywając najlepsze jakość brzmienia gitary akustyczne. Wybierane w efekty, takie jak delay i reverb pomoże Ci podjąć średnia akustyczne dźwięku na wyższy poziom. Pająk V zapewnia akustyczny dźwięk z głębię i czystość obrazu, który regularnie wzmacniaczy elektrycznych po prostu nie pasuje, zwiększenie ogólnej Uniwersalny wzmacniacz i eliminując potrzebę stosowania dodatkowych wzmacniaczy.

Wbudowanych dodatków

Wyposażona w dodatkowe funkcje, które odbędą się ćwiczenia i występów na żywo do następnego poziomu, Spider V 120 posiada wbudowany tuner, który zapewnia szybkie i dokładne dopasowanie. Ponadto ten wzmacniacz combo pomaga również zachować swoje riffy w czasie z jego wbudowany metronom i bębniarza loops nagrany przez muzyków pro.

Łączność USB

Kolejna wspaniała cecha, że 120 V pająk ma do zaoferowania, jest to możliwości USB, który pozwala nagrywać dźwięk z Mac, PC, Android i iOS urządzenia. To zarejestrowane wydajności może następnie być udostępniane w mediach społecznościowych (za pośrednictwem telefonu lub komputera), lub miesza się z innych utworów w studiu, możliwości są nieograniczone. Ponadto Spider V pochodzi z wolna muzyki Cubase® LE oprogramowanie do nagrywania, dając Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć nagrywanie gitary utworów, a także edytować i mieszać swoje utwory od początku do końca.

Trwała konstrukcja

A przy tym oferuje wszechstronny amp, jego cechy trwała konstrukcja wzmocniona formowane rogi, elastyczny uchwyt i klasyczne grille szary szmatką dla optymalnego przenoszenia. Dzięki lekkiej konstrukcji tylko 31 funtów Spider V 120 jest doskonały wzmacniacz dla praktykujących, zacinanie się i nagrywania.

Funkcje

 • 12" niestatywardowych głośnik wysokotonowy wysokiej częstotliwości zapewnia czystość
 • Wzmacniacz gitarowy o mocy 120 z zaktualizowane modelowania i efekty
 • Wireless-gotowy do wybierz Line 6 przekaźnik nadajników
 • Dużą objętość koncertów na żywo i nagrywania
 • Zawiera wbudowany tuner, metronom i perkusista pętle
 • 200 + amp i modele FX dostępne poprzez szybkie i łatwe sterowanie
 • XLR bezpośredniego wyjścia do podłączania do systemów dźwięku PA
 • Pełnozakresowe głośniki brzmią świetnie z elektryki, akustyki i muzyka
 • 128 presetów spreparowany obejmują kultowego platformy wiertnicze i odcienie klasyczne artysty
 • Wszystkie dźwięki amp i efekty są łatwo można edytować za pomocą przycisków panelu przedniego
 • USB audio nagrywania i odtwarzania z urządzeń Mac, PC, Android™ i iOS
 • Kompatybilny z Line 6 FBV™ 3 i FBV MKII stóp kontrolerów (sprzedawany oddzielnie)
 • gitarowy 1/4", 1/8" wyjście słuchawkowe, wejście stereo aux 1/8"

Dane techniczne

 • Rozmiar głośnika: 12"
 • : Moc wyjściowa 120
 • Wymiary produktu: 10.7" L x 20,1" W x 19.3" H
 • Waga produktu: 30,9 funta
Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.